Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

Hej jessi :D

Super,że tak szybciutko działacie, załatwiacie i dogrywacie! Tak trzymać :wink:

My mamy blachodachówkę i zapłaciliśmy za nią wraz z okuciami, folią i całą resztą 10 000 zł.Więźba kosztowała nas 9 000 zł.

Mówię tu oczywiście o materiałach a nie robociźnie :wink:

Za nasze okienka PCV zapłaciliśmy 25 000 zł. w tym są juz oczywiście okna dachowe i one jako jedyne są 2 kolorowe z zewnątrz ciemno grafitowe, w środku białe :wink:

A jakie okna wy planujecie? Ile wam wycenili ?

Fajnie ,że już zaczeliście :) Szkoda,że nie ruszyliście jak byliście wcześniej w Polsce... No ale sporo zaoszczędzicie czasu na wiosnę kiedy już będziecie mieli stan zero :) A to tak cieszy prawda ? :D

 

TRzeba wszystko dogrywać bo czasu coraz mniej i trzeba sie sprężać przed chłodami i opadami :roll: :-? ,mam pytanie to ile was wyniesie juz cały dach wraz z materiałem ,obróbkami i robocizną ,calutki dach ??? a i jeszcze jedno pytanie dlaczego nie chcieliście kłaść dachówek ??

My za nasze okna zapłacimy 21 000 tu juz cena z vat wraz z montażem ,wasze wiadomo są troszkę tańsze bo są białe u nas nasze będą obustronnie brązowe wiec też i koszt większy :-? :wink: :D ,a co do dachowych okien to jeszcze nie zdecydowalismy sie ,wiem ze chcę je obrotowe (łatwe w utrzymaniu czystości) ale jakiej firmy nie wiem ,a Wy jakie macie???

 

Nie ruszyliśmy jak bylismy ostatnio bo nie dało rady

:( pozwolenie dostalismy 14 sierpnia do tego trzeba doliczyc tydzien na uprawomocnienie ,a pózniej to przez najblizsze dni szykowalismy działke (mostek robilismy oraz wjazd ) a 8 wrzesnia wracalismy do Irl. i była tez inna sprawa ale o niej nie chce wspominac bo to juz sprawa prywatna :roll: :wink: :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej jessi :D

Super,że tak szybciutko działacie, załatwiacie i dogrywacie! Tak trzymać :wink:

My mamy blachodachówkę i zapłaciliśmy za nią wraz z okuciami, folią i całą resztą 10 000 zł.Więźba kosztowała nas 9 000 zł.

Mówię tu oczywiście o materiałach a nie robociźnie :wink:

Za nasze okienka PCV zapłaciliśmy 25 000 zł. w tym są juz oczywiście okna dachowe i one jako jedyne są 2 kolorowe z zewnątrz ciemno grafitowe, w środku białe :wink:

A jakie okna wy planujecie? Ile wam wycenili ?

Fajnie ,że już zaczeliście :) Szkoda,że nie ruszyliście jak byliście wcześniej w Polsce... No ale sporo zaoszczędzicie czasu na wiosnę kiedy już będziecie mieli stan zero :) A to tak cieszy prawda ? :D

 

TRzeba wszystko dogrywać bo czasu coraz mniej i trzeba sie sprężać przed chłodami i opadami :roll: :-? ,mam pytanie to ile was wyniesie juz cały dach wraz z materiałem ,obróbkami i robocizną ,calutki dach ??? a i jeszcze jedno pytanie dlaczego nie chcieliście kłaść dachówek ??

My za nasze okna zapłacimy 21 000 tu juz cena z vat wraz z montażem ,wasze wiadomo są troszkę tańsze bo są białe u nas nasze będą obustronnie brązowe wiec też i koszt większy :-? :wink: :D ,a co do dachowych okien to jeszcze nie zdecydowalismy sie ,wiem ze chcę je obrotowe (łatwe w utrzymaniu czystości) ale jakiej firmy nie wiem ,a Wy jakie macie???

 

Nie ruszyliśmy jak bylismy ostatnio bo nie dało rady

:( pozwolenie dostalismy 14 sierpnia do tego trzeba doliczyc tydzien na uprawomocnienie ,a pózniej to przez najblizsze dni szykowalismy działke (mostek robilismy oraz wjazd ) a 8 wrzesnia wracalismy do Irl. i była tez inna sprawa ale o niej nie chce wspominac bo to juz sprawa prywatna :roll: :wink: :D :D :D

 

 

Jeżeli chodzi o okienka to u nas 25 000 to też cena z Vat i montażem :wink:

Jeżeli chodzi o okna dachowe to mamy firmy FAKRO jednym z plusów tych okien względem welux- ów jest to że klamka jest na dole a to o wiele wygodniejsze jest :wink:

 

Jeżeli chodzi o koszt dachu to do tych cen które Ci podałam należy doliczyć koszt robocizny czyli :roll: 25zł za metr położenia więźby + 35 zł za metr położenia blachodachówki cena ta obejmuje oczywiście zrobienie wszystkich obróbek itp. Czyli pełna robocizna dachu od A do Z to jakieś 19 000 - 20 000 zł.

 

A co do terminu rozpoczęcia przez was prac, to super ,że zaczeliście jeszcze w tym roku i już !!!! :wink: :D :D :D

Ja już waszych zdjęć sie doczekać nie moge!!! :)

U nas rewolucja grudniowa na budowie :-?

 

Pozdrowionka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie wiele daliscie za okienka :wink: :D :D ,ja tez zastanawiam sie własnie nad tymi fakro , :roll: ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu czyli jak zaczniemy kupować :p

 

 

ja też nie mogę sie doczekać naszych zdjec !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: jutro juz mężulek przylatuje wiec po jutrze powinnam wstawic zdjecia świeżuteńkie z placu juz BUDOWY!! oby do jutra :wink: :D :D :D tylko martwie sie pogodą :-? :cry: ,kurcze żeby nie padało ,niech jest zachmurzone ale niech nie pada!!!!!!! :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

 

no pogoda pod psem niestety, no ale w sumie mamy jesień :roll:

ja siedzę w pracy i ziewam okrutnie :roll:

 

pozdrawiam i życzę miłego poniedziałku :p

 

witam :D

pogoda brzydka :x ,a ja chce zeby tylko nie padało!!!! :roll: :-? bo musimy zdążyć zrobić fundamenty ,kurcze niech sie nasi budowlańcy sprężają!! :wink: :lol:

Ja Tobie też zycze udanego i miłego poniedziałku :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessi chwilę mnie nie było.....fakt.....zachodzę do ciebie do dziennika i..................KOPARA mi opada :o :o :o prace budowlane idą pełną parą......szybko ta wiosna zawitała :lol: :lol:

 

Jessi iGRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!......ale się cieszę, że tak dobrze się wam poskładało i można było wcześniej zacząć budowę domku.......pewnie nie wymarzyłabyś sobie lepszego prezentu na Mikołaja :D

 

Super!!!!To teraz prosim o regularne foty rosnącego Benedykta.......i niech pogoda wam sprzyja......

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessi chwilę mnie nie było.....fakt.....zachodzę do ciebie do dziennika i..................KOPARA mi opada :o :o :o prace budowlane idą pełną parą......szybko ta wiosna zawitała :lol: :lol:

 

Jessi iGRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!......ale się cieszę, że tak dobrze się wam poskładało i można było wcześniej zacząć budowę domku.......pewnie nie wymarzyłabyś sobie lepszego prezentu na Mikołaja :D

 

Super!!!!To teraz prosim o regularne foty rosnącego Benedykta.......i niech pogoda wam sprzyja......

pozdrawiam

 

dziekuje MARGAY !! alez ja sie cieszę ,a zdjęcia będa na pewno :wink: :D :D :D jutro powinnam wstawic juz pierwsze fotki z placu budowy !!! :D :D bo dzisiaj na wieczór przylatuje mężus dobrze że ma samolot po południu to jeszcze ma możliwośc pojechac na działkę i być przy fundamentach hiihhi :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ale ci zazdroszczę :oops: :oops:

 

Zuza zobaczysz sama do wiosny juz blizej niż dalej bedą swieta ,nowy rok a pózniej zleci jak nie wiem co :wink: :lol: :lol: i sama zaczniesz budowę domku ,my prawdopodobnie tylko zrobimy w tym roku fundamenty a reszta bedzie dopiero na wiosne :( :roll: :wink: ale co zrobic zima w koncu idzie ,a z drugiej strony dobrze jest jak fundamenty sobie troszke poleżą :wink: :lol: :lol: ,ale i tak się ciesze ,bo wiosna to juz szybciej nam pójdzie ihhihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

 

jesssi mam nadzieję, że ten snieg co od środy zapowiadają to tylko taka pomyłka :wink:

 

Trzymam kciuki abyście zdązyli przed zimą i aby przestało padać :wink:

 

No i GRATULUJĘ rozpoczęcia budowy :wink:

 

To niedługo będą fotki :wink: :D

 

ty mnie kobito nawet nie strasz :o :roll: ,ma byc pogoda jeszcze dwa tygodnie

bo ja chce fundamenty zrobic do konca :roll: :-? :lol:

mam nadzieje ze zdążymy ,jutro zalewamy ławy ,wiec moze wyrobimy sie ,później juz bloczki i reszta :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja jestem w gorącej wodzie kąpana :roll: już poleciałam do dziennika zdjęcia oglądać :roll: ......Napisałaś że będą jutro.......i myślałam że wczoraj to napisałaś :lol: więc zdjęcia dziś :lol: ..........tak to jest jak jest ktoś popyrtany :roll: :roll:

To czekam cierpliwie do jutra :wink:

 

napisałam w dzienniku ze zdjecia będą jak mężus wróci i że wstawię hiihhi :D dzis nawet nie miałabym jak bo późno przylatuje ,a jak przyleci to musimy sie też soba nacieszyć :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: wiec zdjecia nie będą takie ważne ,bynajmniej dla mnie hihihihi na początku oczywiście :wink: :lol: :lol:

 

ale jutro na bank wstawię!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

 

jesssi mam nadzieję, że ten snieg co od środy zapowiadają to tylko taka pomyłka :wink:

 

Trzymam kciuki abyście zdązyli przed zimą i aby przestało padać :wink:

 

No i GRATULUJĘ rozpoczęcia budowy :wink:

 

To niedługo będą fotki :wink: :D

 

ty mnie kobito nawet nie strasz :o :roll: ,ma byc pogoda jeszcze dwa tygodnie

bo ja chce fundamenty zrobic do konca :roll: :-? :lol:

mam nadzieje ze zdążymy ,jutro zalewamy ławy ,wiec moze wyrobimy sie ,później juz bloczki i reszta :wink: :D

 

Jessi... dzisiaj jest ładna u nas pogoda -bo jednak My to prawie sąsiadki! :wink: Świeci słonko - właśnie zaraz lecę myć okna :wink: :D

To dzisiaj chłopaki napewno tam u ciebie działają :wink: :D

Ale pogoda na potem jednak nie wygląda u nas zbyt optymistycznie... Czas chyba zmienić jednak opony -bo znowu jak w tamtym roku będę miała cyrk...

Nic się nie martw - zawsze mogę Ci napisać jaka jest pogoda - toż tą samą mamy!

Trzymam kciuki za dzisiaj i za te 2 tygodnie... aby na święta był snieg! Bo co to za święta bez śniegu :wink: :D To chyba wyrobią się chłopaki?

To dzisiaj mąz wraca! :wink:

Oj będzie się działo -ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

 

jesssi mam nadzieję, że ten snieg co od środy zapowiadają to tylko taka pomyłka :wink:

 

Trzymam kciuki abyście zdązyli przed zimą i aby przestało padać :wink:

 

No i GRATULUJĘ rozpoczęcia budowy :wink:

 

To niedługo będą fotki :wink: :D

 

ty mnie kobito nawet nie strasz :o :roll: ,ma byc pogoda jeszcze dwa tygodnie

bo ja chce fundamenty zrobic do konca :roll: :-? :lol:

mam nadzieje ze zdążymy ,jutro zalewamy ławy ,wiec moze wyrobimy sie ,później juz bloczki i reszta :wink: :D

 

Jessi... dzisiaj jest ładna u nas pogoda -bo jednak My to prawie sąsiadki! :wink: Świeci słonko - właśnie zaraz lecę myć okna :wink: :D

To dzisiaj chłopaki napewno tam u ciebie działają :wink: :D

Ale pogoda na potem jednak nie wygląda u nas zbyt optymistycznie... Czas chyba zmienić jednak opony -bo znowu jak w tamtym roku będę miała cyrk...

Nic się nie martw - zawsze mogę Ci napisać jaka jest pogoda - toż tą samą mamy!

Trzymam kciuki za dzisiaj i za te 2 tygodnie... aby na święta był snieg! Bo co to za święta bez śniegu :wink: :D To chyba wyrobią się chłopaki?

To dzisiaj mąz wraca! :wink:

Oj będzie się działo -ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :lol:

 

oj chłopaki działali ,i praca im sie w recach paliła :wink: :lol: :lol: ,a o pogodzie ze ładna była to wiem bo dzwoniłam do małża i mi mówił hihihihihi jutro zalewanie ław więc moze pózniej sobie troszke popadać ihihih

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...