Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zyczę pomyslności w załatwianiu formalności :lol: :lol: :lol: chociaż budowanie Na odległość na pewno do najłatwiejszych nie należy.

 

witam a dziekuję za miłe słowa ,ale powiem Ci że my nie bedziemy budować na odległość :wink: :p :p :p bedziemy przy naszej budowie od początku do samego konca JUPI z czego ogromnie się cieszę :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jessi - :D :D :D

 

miłego dnia i szybkiej poprawy pogody - oby weekend był ładny :wink: :D :D

 

tez mam nadzieję że szubko się poprawi pogoda chociaż tu na wyspach często własnie jest taka pogoda deszczowa :cry: :cry: czego tu akurat okropnie nie cierpię :-? :roll:

normalnie brakuje mi tych ciepłych słonecznych dni jakie są w Polsce 8)

a weekendu miłego i tobie życzę :wink: :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam rozejrzeć się po Twoim domku i oniemiałam, olbrzymie otwarte przestrzenie :o a jak fajnie zobaczyć taką wizualizację domku :wink: Mam nadzieję, że szybciutko załatwisz wszystkie formalności i już wkrótce będę oglądać zdjęcia z placu boju!!! Pozdrawiam

 

dokładnie ten domek ma otwarta przestrzen i to mi się w nim bardzo spodobało :p :p :p ,no i ta wizualizacja też dużo nam pomogła w wyborze tego domku :D :D

oj ja też mam nadzieję że szybko uwiniemy się z papierkami ihhi :lol: :lol: :lol:pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jessi w ten sloneczny, wiosenny poranek. A gdzie Ty w tej Irlandii siedzisz , ze u Ciebie pada????

U mnie w Dublinie slonecznie i wiosennie caly ostatni tydzien.

 

Bardzo sie ciesze ,ze sprawy u Was nabieraja tempa. Nie ma to jak ruszyc z kopyta :).

I musze przyznac , ze szczesciara z Ciebie ze mozesz byc przy swojej budowie. Ja jestem z tych co buduja na odleglosc. Dzisiaj np musialam kafelkarzowi przez telefon tlumaczyc jak ma klasc kafle. Mamy kafle roznych wymiarow (30x30 i 30x60) . Tworza one pewien regularny uklad. On wiec kladl je na sucho a ja przez telefon tlumaczylam jak. Komedia normalnie. Mam nadzieje , ze sie zrozumielismy . A wszystko dlatego ,ze e-mail z rysunkiem do niego nie dotarl. Was omina problemy takiego rodzaju araz wydatki na przeloty i telefony.

 

Trzymam kciuki i bede nadal kibicowala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,hiihih to swietny miałas ubaw z tłumaczeniam jak ma kafelkować hihiih :D :D

a mnie taki obrót sprawy jak coś sie dzieję u nas to bardzo cieszy :p :p :p

 

a pogoda u nas troszke teraz się poprawiła ale widze własnie przez okno że znowu idą takie ciężkie chmury i pewnie coś z nich będzie :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gratuluje projektu i pieknej okolicy...

Takze kiedys zastanawialam sie nad podobnym projektem :D

Podobaja m siei domki o zwartej, prostej bryle, taki jak Twoj.

U nas wygral jednak projekt domku w stylu dworku polskiego :p

Bede bacznie sie przygladac zmaganiom. Zyczymy powodzenia...

 

dziekuje za miłe słowa :D :D i zapraszam oj bedzie się działo bedzie na pewno i to już w najbliższym czasi :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na pierwsze postępy prac. :) Oby tylko fachowcy was nie zawiedli, tak jak nas. Co krok trafiamy na "lepszych". Ale cóż pozostaje? Co nie zabije, to wmocni. Więc lecimy dalej. Trzymajcie się.

 

na pewno bedę opisywać wszystko co sie u nas dzieje :lol: :lol: no i oczywiście zdjęcia też będą :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a co do fachowców tez mam taką nadzieję ze jakoś to będzie ,bede miec bardzo bliziutko na budowe więc jak tylko będe to na pewno oka z nich nie spuszczę ihhihi :wink: :wink: :roll: :p no i mężuś też będzie bacznie ich obserwował :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...