Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

jessi założymy komitet zwalczania zimy :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Jeszcze tegoroczne święta nie przyszły a ja juz nie moge doczekać sie kolejnych!!!! :o

Spędzonych już we własnym wymarzonym domku :D

z ogromną choinką,ogniem w kominku i całą resztą ... :D :D :D :D

A Wy przyszłe święta planujecie juz w Beniu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jessi założymy komitet zwalczania zimy :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Jeszcze tegoroczne święta nie przyszły a ja juz nie moge doczekać sie kolejnych!!!! :o

Spędzonych już we własnym wymarzonym domku :D

z ogromną choinką,ogniem w kominku i całą resztą ... :D :D :D :D

A Wy przyszłe święta planujecie juz w Beniu ???

 

hihihi nie dziwie Ci sie że sie nastepnych doczekac nie umisz ,bo ja tez bym juz chciała swietowac w swoim domku :D :D

 

Co do swięt w przyszłym roku to wątpie że damy radę sie wprowadzic,ale myslę że na wiosne 2011 roku juz bedziemy u siebie ,Wy to na pewno zdążycie zreszta juz wasz domek stoi i lada dzien bedziecie wykanczac ,u nas narazie raptem fundamenty ,wiosna zaczniemy murowac reszte więc patrząc i wyliczaja co trzeba zrobic to od razu widać ze sie nie wyrobimy na swieta przyszłego roku ale mam nadzieję że wczesną wiosną 2011 już bedziemy u siebie :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie dasz rady jak DASZ!!!! :evil:

 

U mnie tyż ledwie co nad fundamentami trochu wystaje a od września będę miaszkać, czy się to komu podoba czy nie :evil:

 

Jakoś wojowniczo nastawiona dziś jestem... drżyj mężu!!!!!! :lol:

 

kurcze kobito nawet sobie niewyobrazasz jak ja bym chciała hiihi :lol: :lol: :lol: :lol:

wiesz jak ja bym bardzo chciała zamieszkac w swoim domku,tylko wszystko zależy od tego czy sie wyrobimy z czasem i oczywiście najważniejsze czy pieniązków starczy :roll: :wink: :D :D jak nie damy rady to wczesną wisenką 2011 bede u siebie choćbym nie wiem co !!! :wink: :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jessi trzymam kciuki za pogodę! oby do końca roku udało ci się zalać płytę :)

u nas w anglii śnieg :) prawie jak w Polsce (ale jak wiadomo prawie robi wielką różnicę)

znowu wróciła ta głupia baba z allegro!

 

no ja tez mam wielką nadzieję zeby udało siuę nam zalac ,wczoraj widziałam w tv że ma się od poniedziałku ocieplic i ma byc temperatura na plusie co mnie ogromnie cieszy bo w koncu dokonczą ocieplanie fundamentów i przyjdzie nasz hydraulik hihihi bardzo sie cieszę i bedzie można zalewać naszą płyte :D :D :D :D bo juz bym chciała w koncu miec upragniony stan zero !! :wink: :D

 

u nas w Irlandii są jedynie przymrozki ,wczoraj troche przymroziło ,ale dzisiaj juz jest dośc ładnie :wink: :D powiem że w tym roku i tak jakos te ostatnie miesiące nie były najgorsze niż np. w zeszłym czy dwa lata temu :wink: :lol: więcej padało i było zimno :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru

Przyniesie Ci spokój i radość.

Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia

Żyje własnym pięknem,

A Nowy Rok obdaruje Ciebie i całą Waszą rodzinę

Pomyślnością i szczęściem.

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia

Niech spełniają się wszystkie Twe marzenia.

http://img264.imageshack.us/img264/9022/x32fx3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://lh5.ggpht.com/_XawdS2UxV-E/Sy40T-qHIWI/AAAAAAAADCo/l6MqDGrqgEY/MiscChristmasCard-023A.jpg

 

 

Magia świąt to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrapieniem. Magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzy - coffee82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...