Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

heja

no wiesz nawet nie skojarzyła z nazwą naszego domku hihihi :D :D tak jakos sie złozyło

 

a te psiaki co ty chce ja tez na nie choruje uwielbiam owczarki niemieckie ale tutaj gdzie teraz jestem to nie mozliwe ,dopiero moze kupimy sobie takiego jak juz sie wprowadzimy do naszego domku w Polsce 8) 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopiec........a taka ładna kokardka :)

śliczny :)

 

kokardka było ino do zdjecia hihiihhi :D :D :D ,ale rozrabiak z niego straszny ,nie idzie za nim nadazyc ihhihi :lol: :lol: :lol: ino dziewczynki daja rade z nim :wink: :roll: :lol: :lol:

 

 

hm....... super:) ja lubię takich małych wariatów, małe pieski są słodkie :)

 

szczeniaki to takie słodkie sa ,a jak sie fajnie bawią i wywracaja ihhihi idzie sie usmiac ,my mamy schody w domku i jak ide po cos na góre to mały staje nózkami na pierwszym stopniu i piszczy za mna bo wejsc nie umi bo za wysoko dla niego a jak schodze i go zaczynam głaskac to sie tak ceszy choćby mnie rok nie widział :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jessi :D

Co tam słychać? Zaplanowaliście już datę przylotu do PL ???

Pozdrawiam!

 

hejka

my cały czas buszujemy i wybieramy materiały budowlane ihhiih

a do Polski na pewnoe przylatujemy ale dopiero na początku maja ,i wtedy tez zamawiamy okna drzwi wejsciowe

:D :D i ja juz nie umie sie doczekac nie juz szybko mijaja te dni bo ja chce leciec ,a budowe bedziemy obserwowac z oddali :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :)

 

lepiej odchować małego rozrabiakę przed przeprowadzką do nowego domku, bo szkód nie da się uniknąć :roll:

wiem coś o tym a raczej mój małż bo nasza Labcia 3 pary butów mu zżarła, pół starej kanapy która stoi w jej pokoju :wink: paczkę nurofenu forte :o

 

zgadzam sie w 100% ,nasz mały rozrabiaka wszystko gryzie co stanie mu na drodze począwszy od butów a skończywszy na meblach hihihiih :x :lol: :lol: moze za kilka miesiecy mu przejdzie :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jessi :D

Co tam słychać? Zaplanowaliście już datę przylotu do PL ???

Pozdrawiam!

 

hejka

my cały czas buszujemy i wybieramy materiały budowlane ihhiih

a do Polski na pewnoe przylatujemy ale dopiero na początku maja ,i wtedy tez zamawiamy okna drzwi wejsciowe

:D :D i ja juz nie umie sie doczekac nie juz szybko mijaja te dni bo ja chce leciec ,a budowe bedziemy obserwowac z oddali :wink: 8)

 

fajnie,że przylatujecie :) ale ja myślałam,że przylatujecie już w marcu :( ...

W sumie czas tak szybko leci,że chwila moment i maj będzie :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jessi :D

Co tam słychać? Zaplanowaliście już datę przylotu do PL ???

Pozdrawiam!

 

hejka

my cały czas buszujemy i wybieramy materiały budowlane ihhiih

a do Polski na pewnoe przylatujemy ale dopiero na początku maja ,i wtedy tez zamawiamy okna drzwi wejsciowe

:D :D i ja juz nie umie sie doczekac nie juz szybko mijaja te dni bo ja chce leciec ,a budowe bedziemy obserwowac z oddali :wink: 8)

 

fajnie,że przylatujecie :) ale ja myślałam,że przylatujecie już w marcu :( ...

W sumie czas tak szybko leci,że chwila moment i maj będzie :wink: :D

 

no tak mielismy przyleciec w marcu ale nie damy radę wiec dopiero bedziemy na początku maja :wink: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz fajową maskotkę :D , śliczniusi słodziak... dla mioch przyszłych potworów to taka skwareczka :lol:

 

Hmmm... też myślałam, że w marcu... a nie, to Anam w marcu...

jak by nie patrzeć WIOSNĄ :D ...

 

Pozdrawiam serdecznie :p

 

ihhiihiih no bo nasz piesiu to taki maluszek jest ihih :D :D :D

tak jak pisałam Karolinie ,mielismy przyleciec w marcu ale nie przylecimy wiec będziemy dopiero w maju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

wpadlam zobaczyc co u Ciebie ....a tu taka slodka mordeczka na zdjeciu :D :D :D jest sliczniutki

 

jessi zaklinamy ta zime :roll: :roll: :roll: trzeba ja wreszcie przepedzic,ja juz zamowilam czesc materialow i nie moge sie doczekac :-? :-?

 

Hej Madziu ,

no przydało by sie tak troche poprzeklinac ta zime bo w tym roku jak nazłośc jest straszna i nie chce odpuścić :cry: :x :evil:

to to patrzec jak i Wy zaczniecie działac na budowie kto wie może nawet nas przegonicie hihi :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej jessi co u Was? jak się chowa benji?

 

no hejka ,co u nas ,odpoczywamy sobie a od poniediałku zaczynamy szalenstwo kupowania materiałów budowlanych bo juz czas najwyższy żeby juz wszystko było pokupowane :wink: :lol:

 

a Benji ma sie dobrze z kazdym dnie rozrabia coraz więcej ,przyzwyczaił sie juz do nas i jest bardzo radosny a i my jestesmy zadowoleni :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...