Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

Ale masz fajową maskotkę :D , śliczniusi słodziak... dla mioch przyszłych potworów to taka skwareczka :lol:

 

Hmmm... też myślałam, że w marcu... a nie, to Anam w marcu...

jak by nie patrzeć WIOSNĄ :D ...

 

Pozdrawiam serdecznie :p

 

ihhiihiih no bo nasz piesiu to taki maluszek jest ihih :D :D :D

tak jak pisałam Karolinie ,mielismy przyleciec w marcu ale nie przylecimy wiec będziemy dopiero w maju :)

 

Haaaa... to jednak dobrze myślałam... że mieliście w marcu... a już myślałam że po Bilobil trzeba by skoczyć :wink:

 

A psinka to zdecydowanie Benio nie Benji :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hejka :)

 

lepiej odchować małego rozrabiakę przed przeprowadzką do nowego domku, bo szkód nie da się uniknąć :roll:

wiem coś o tym a raczej mój małż bo nasza Labcia 3 pary butów mu zżarła, pół starej kanapy która stoi w jej pokoju :wink: paczkę nurofenu forte :o

 

zgadzam sie w 100% ,nasz mały rozrabiaka wszystko gryzie co stanie mu na drodze począwszy od butów a skończywszy na meblach hihihiih :x :lol: :lol: moze za kilka miesiecy mu przejdzie :wink: :lol: :lol:

 

naszej przeszło..............prawie :wink: buty małża nadal jej smakują a w kwietniu rok będzie miała :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalam - trzeba kupować materiały, żeby potem przestoju w robotach nie było :) Żeby jeszcze ten śnieg stopniał... Ale faktycznie będzie tak, że lada chwila będziemy się cieszyć wiosennym słoneczkiem :)

 

wtanko

dokładnie czas najwyzszy żeby pokupować reszte ,więc jutro nas czeka mam nadzieje wmiare udany zakupowy dzien hihihhi ,a jak pokupujemy to napewno napisze u mnie w dzienniku co udało nam sie załatwic :wink: :D :D

pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz fajową maskotkę :D , śliczniusi słodziak... dla mioch przyszłych potworów to taka skwareczka :lol:

 

Hmmm... też myślałam, że w marcu... a nie, to Anam w marcu...

jak by nie patrzeć WIOSNĄ :D ...

 

Pozdrawiam serdecznie :p

 

ihhiihiih no bo nasz piesiu to taki maluszek jest ihih :D :D :D

tak jak pisałam Karolinie ,mielismy przyleciec w marcu ale nie przylecimy wiec będziemy dopiero w maju :)

 

Haaaa... to jednak dobrze myślałam... że mieliście w marcu... a już myślałam że po Bilobil trzeba by skoczyć :wink:

 

A psinka to zdecydowanie Benio nie Benji :roll:

 

dobrze dobrze myslałas ,bo tak miało być że mieliśmy juz w marcu zawitac do naszej kochanej Polski ale siła wyższa i nie przyjedziemy wczesniej jak maj :( ,troche mi smutno bo chciałam teraz przylecieć ,ale z drugiej strony jak zima jeszcze bedzie ,i nic sie nie bedzie działo na budowie to moze i lepiej ze nie bedziemy :wink: :roll: 8) ,a w maju na bank pogoda bedzie sto razy fajniejsza to i na budowie bedzie sie cos dziac :wink: :D :D :D

buziaczki :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :)

 

lepiej odchować małego rozrabiakę przed przeprowadzką do nowego domku, bo szkód nie da się uniknąć :roll:

wiem coś o tym a raczej mój małż bo nasza Labcia 3 pary butów mu zżarła, pół starej kanapy która stoi w jej pokoju :wink: paczkę nurofenu forte :o

 

zgadzam sie w 100% ,nasz mały rozrabiaka wszystko gryzie co stanie mu na drodze począwszy od butów a skończywszy na meblach hihihiih :x :lol: :lol: moze za kilka miesiecy mu przejdzie :wink: :lol: :lol:

 

naszej przeszło..............prawie :wink: buty małża nadal jej smakują a w kwietniu rok będzie miała :roll:

 

no ja mam nadzieję że mój tez przestanie za jakis czas wszystko gryzc hihhi , :-? :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę jessi, że od jutra Ty szalejesz zakupowo!

Powodzenia życzę i napisz potem, co tam fajnego nabyłaś..

A psiaczek fantastyczny, ma przesympatyczną mordkę :lol:.

 

witam tak dokładnie zaczniemy zakupowe szalenstwo i juz w sumie doczekac sie nie umie ,bo przynajmniej bede miec kilka spraw z głowy :wink: :D :D

 

a za psiaczka dziękuje :wink: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jessi :D

 

To ja tu moja droga niemal specjalnie dla Ciebie foteczki wrzucam, a Ciebie nie ma??? No wiesz co... ??? Nieładnie... :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Buziaki i dobrej nocki :***

 

hej Karolcia ,byłam widziałam i jestem pod wrazeniem Waszego domu jes suuuuuuuuuuuuuper boski i wogóle hihiihhihi :oops: :D :D :D

 

P.S smutno mi bo dopiero córcie były chore i znowu są ale tym razem młodsza 3 letnia ma OSPĘ i znając życie lada dzien starsza też bedzie miec i znowu po lekarzach o rany i juz sił nie mam :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jessi :D

 

To ja tu moja droga niemal specjalnie dla Ciebie foteczki wrzucam, a Ciebie nie ma??? No wiesz co... ??? Nieładnie... :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Buziaki i dobrej nocki :***

 

hej Karolcia ,byłam widziałam i jestem pod wrazeniem Waszego domu jes suuuuuuuuuuuuuper boski i wogóle hihiihhihi :oops: :D :D :D

 

P.S smutno mi bo dopiero córcie były chore i znowu są ale tym razem młodsza 3 letnia ma OSPĘ i znając życie lada dzien starsza też bedzie miec i znowu po lekarzach o rany i juz sił nie mam :cry: :cry: :cry:

 

to tak już jest z dzieciaczkami do pewnego wieku, czyli aż pójdą do szkoły :-?

 

Pozdrowionka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jessi :D

 

To ja tu moja droga niemal specjalnie dla Ciebie foteczki wrzucam, a Ciebie nie ma??? No wiesz co... ??? Nieładnie... :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Buziaki i dobrej nocki :***

 

hej Karolcia ,byłam widziałam i jestem pod wrazeniem Waszego domu jes suuuuuuuuuuuuuper boski i wogóle hihiihhihi :oops: :D :D :D

 

P.S smutno mi bo dopiero córcie były chore i znowu są ale tym razem młodsza 3 letnia ma OSPĘ i znając życie lada dzien starsza też bedzie miec i znowu po lekarzach o rany i juz sił nie mam :cry: :cry: :cry:

 

to tak już jest z dzieciaczkami do pewnego wieku, czyli aż pójdą do szkoły :-?

 

Pozdrowionka :D

 

no niestety wiem :roll: , dobrze ze ja juz przeszłam ospę i mąz,teraz ino dziewczynki muszą to przecierpiec i będą miec pózniej spokój a teraz bedzie najgorsze bo bąbeli będa swędzieć i trzeba pilnowac zeby nie rozdrapywała :roll: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny :)

dziekuje za życzonka zdrówka dla córci oj przydadzą się :wink: 8)

a córeczka w sumie czuje sie całkiem dobrze,w nocy zle mi spała cały czas sie wierciła popłakiwała i marudziła bo ja te "bąbelki" strasznie swędziały i nie mogła spac a ja przez to razem z nią :( :( i jestem padnieta, Nasza Nikola jest już prawie cała zasypana Chrostkami smaruje ja specyfikiem i zobaczymy co to pomoże ,do przeczkola nie bedzie chodziła przez cały tydzien ten a zobaczymy jak bedzie w przyszłym tygodniu :roll: spać mi sie chce,zmeczona jestem i najchetniej bym sie położyła :roll: :-?

nie ma co narzekac,tak jak Arctica napisała lepiej teraz zeby to przeszły niż pózniej kiedy będą starsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Buziaczki dla coreczek :D zeby szybko wracaly do zdrowia.

U mnie dzisiaj sypnelo ZDROWO ..... za oknem bielutko , ze az nie chce sie z domu wychodzic . Mam nadzieje , ze w Polsce ta zima wreszcie odpusci ... kurcze nigdy tak nie interesowalam sie prognoza pogody jak w tym 2010 roku :o

P.S. Jessi odebralas wiadomosc na priva

Pozdrawiam

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry wieczór :)

 

współczuję Córci tej ospy :( a Tobie smarowańska i pilnowania, ale prawda to,że lepiej teraz niż jak starsza będzie :roll:

 

dobrej nocki :)

 

witanko

dobrze że chociaz dziesiejszej nocy w miare fajnie mi spała 8)

ale fajnie wygląda jak muchomorek hihiih białe ciałko i pełno małych czerwonych bąbelków :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...