Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

koszt budowy domu (bez materiałów) w rejonie bielskim


bielszczanin

Recommended Posts

Witam Wszystkich,

może ktoś z Was orientuje się jaki jest koszt wybudowania (wyłącznie robocizna) domu o pow. 222 m2 bez piwnicy z dachem czterospadowym krytym dachówką i garażem na dwa stanowiska w rejonie bielskim? Pytam ponieważ wczoraj otrzymałem kosztorys na 114 tys. - dużo czy do przyjęcia? Jak myślicie?

 

Dzięki i pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

cieszę się na otrzymaną wiadomość. W przyszłym tygodniu mam spotkanie z kolejną ekipą budowlaną, która ma sporządzić wycenę jestem bardzo ciekawy jaka będzie. Również zamierzam zacząć budowę na wiosnę w zależności od akceptacjii kosztów i wyboru ekipy. Jak najbardziej musimy się wymienić informacjami :) Jak tylko będę miał informacje w tym zakresie dam znać.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zamierzam ruszyc z budową 6 km od bielska, ale potrzebuje tylko ekipe do zrobienia dachu 270m2, cena to ok 40-70zł za m2 w zależności od skomplikowania dachu. A ta wycena myslę ze napewno znalazłbys troche taniej ale jest chyba do przyjecia jak na taki dom. Jeśli jeszcze nie macie np pustaków, to moze lepiej połączyć siły i kupic w jednej hurtowni, może bedzie taniej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

może ktoś z Was orientuje się jaki jest koszt wybudowania (wyłącznie robocizna) domu o pow. 222 m2 bez piwnicy z dachem czterospadowym krytym dachówką i garażem na dwa stanowiska w rejonie bielskim? Pytam ponieważ wczoraj otrzymałem kosztorys na 114 tys. - dużo czy do przyjęcia? Jak myślicie?

 

Dzięki i pozdrawiam,

za taką robotę śpiewam 40 tysmax + nocleg!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

To mój pierwszy z wielu przyszłych postów na tym forum. Tak się składa że też planuję budowę w Bielsku - chętnie wymienię się doświadczeniem np. co gdzie warto kupić, a które składy lepiej omijać.

Co do wykonawców - uważam że w całym kraju są spore różnice i też zastanawiałem się nad tym czy lepiej nie sprowadzić ekipy np. z wschodniej części Polski, gdzie ceny są niższe. Co do wyceny to tutaj masz ciekawe zestawienie:

http://www.budujemydom.pl/component/option,com_content/task,specialblogcategory/act,all_stawki/Itemid,451/ to są ceny firm z fakturą.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Zainteresował mnie temat będe miała wycenę w przyszłym tygodniu domu o podobnych parametrach w okolicach Bielska. Myslę że możemy się wymieniać informacjami zaczynam na wiosnę.

 

Witam,

otrzymałem od drugiej ekipy wycenę robocizny - 80.700 zł. Jestem ciekawy jak wygląda wycena u Szanownego forumowicza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...
  • 6 months później...
  • 2 weeks później...
Witam Wszystkich,

może ktoś z Was orientuje się jaki jest koszt wybudowania (wyłącznie robocizna) domu o pow. 222 m2 bez piwnicy z dachem czterospadowym krytym dachówką i garażem na dwa stanowiska w rejonie bielskim? Pytam ponieważ wczoraj otrzymałem kosztorys na 114 tys. - dużo czy do przyjęcia? Jak myślicie?

 

Dzięki i pozdrawiam,

 

A za co dokładnie te koszta? Robocizna za stan surowy zamknięty? Ile szacujesz całość domku do stanu mieszkalnego (bez mebli) - materiały + robocizna? Ja też z Bielska i cały czas się waham - kupić coś gotowego, czy budować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...