Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Sosenki :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 79
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
nie chce Cie martwic ale to ze masz pozwolenie to musi sie ono uprawomocnic skoro jest to 21 .04.2009 to musisz miec pieczatke z prawomocnoscia nastepnie oswiadczenia kierownika budowy , dziennik budowy to zanosisz do nadzoru budowlanego i tam minimum 7 dni czekasz czyli mamy juz 30 kwietnia - przykro mi to pisac ale najwczesniej 2 maja mozesz kopac zgodnie z prawem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce Cie martwic ale to ze masz pozwolenie to musi sie ono uprawomocnic skoro jest to 21 .04.2009 to musisz miec pieczatke z prawomocnoscia nastepnie oswiadczenia kierownika budowy , dziennik budowy to zanosisz do nadzoru budowlanego i tam minimum 7 dni czekasz czyli mamy juz 30 kwietnia - przykro mi to pisac ale najwczesniej 2 maja mozesz kopac zgodnie z prawem

 

No wiem, wiem, ale Pani w architekturze powiedziała, że właśnie 21go wszystko to załatwimy :/ No ale jeśli nawet nie to już czy koniec kwietnia czy początek maja to rybka ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

niestety nic się jeszcze nie dzieje :/ Z dnia na dzień się przesuwa kopanie... Mają wejść jutro o 7 rano :)) Zobaczymy...

 

Ja na razie nie mam czau martwić się opóźnieniami, bo w niedzielę moja Gabrysia ma Komunię :/ więc latam z moją "komunistką" na próby do Kościoła :/ szykuję przyjęcie i ogólny SAJGON jest...

 

a za oknami deszczyk kropi więc pewnie znowu będzie nowy termin na kopanie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulację, ja też marzę o takiej dziurze, bo to będzie znaczyć, że nieodwołalnie i nareszcie będzie się coś dziać. :D A u mnie niestety jeszcze nie skończone sprawy spadkowo- sądowe - zaległości dwóch poprzednich pokoleń! :oops:

 

Dzięki :)

Nie martw się, na pewno wszystko będzie OK! Byle do przodu!! Trzymam kciuki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...