Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Sosenki :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 79
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

czesc Ola

jaki domek budujecie? wstaw fotki z projektu pls

Mówisz że projekt jest z błędami :o jaki to z jakiego biura?

a czemu Twoja Gabrysia idzie do Komunii jak dopiero ma 7 lat? czemu nie w 2 klasie?

Czasem tu zajrze sobie

Pozdrawiam i zycze powodzenia w budowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :) ale mnie zawaliłaś pytaniami :oops:

 

No więc..

-Domek będzie miał ok 240 metrów skany projektu wkleję wkrótce :) Jakoś nie mam ostatnio czasu...

-Projekt robiliśmy u pani architekt poza biurem (tzn ona niema biura - ma uprawnienia wszelkie) i była ona z tzw. polecenia

- Gabrysia za 2 miesiące będzie jużmiała 8 lat a była do Komunii, bo poszła do szkoły rok wcześniej :D i odrazu się tłumaczę że nie były to moje ambicje tylko sugestie wychowawców z zerówki (do przedszkola poszła jak miała 2,5 roku i tak szła z grupą straszą rocznikowo ) te sugestie podparte były prawie rocznym uczęszczaniem na różnego typu testy pedagogiczno-psychologiczne w specjalistycznej poradni. DIagnoza była jednoznaczna - dziecko powinno pójść do szkoły z rocznym wyprzedzeniem w przeciwnym razie może się "zablokować". Jak narazie jestęsmy bardzo zadowoleni z naszej decyzji, chociaż nie ukrywam że się martwię czy jednak gdzieś kiedyś nie wyjdzie ten rok w plecy :/ ale radzi sobie rewelacyjnie :) Starszego Przemka też tak chcieli pchnąć wcześniej, ale w testach wyszło że emocjonalnie do szkoły się nie nadaje :) i poszedł "normalnie' :) i teraz kończy 4 klasę i ma się świetnie :) Nie chwaląc się :D średnia na koniec 5,4 :)

 

no to napisałam elaborat ;)

 

jak coś nie dokońca wyjaśniłam to proszę o pytania :)

 

Fajnie że zajrzałaś :) Zapraszam częściej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, no, ale masz dzieci zdolniachy!!! pogratulować, i najważniejsze że im się chce :D

moje dwa urwisy to ze szkołą na bakier, nie narzekam, bo jadą na 4 i 5, ale chęci to oni żadnych nie mają, :roll: a to dopiero 3 i 1 klasa, co będzie później :-?

pozdrawiam

 

No to Ty też masz zdolniachy!!! Co chcesz :) czwórki i piątki to świetne oceny!! a z tymi chęciami u moich to niestety różnie bywa ;) czasem trza pogonić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 months później...

ahh już powinno być ok z fotkami.. nie mam pojęcia co namieszałam, ale usunęłam i dodałam znowu i jest ok :)

 

Ja też miałam nadzieję że nasze kłopoty się skończyły, ale jak się coś sypie to chyba grupowo :(

 

ale co tam jestem dobrej myśli... Byle do przodu ;)

 

Pozdrawiam Was baardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, Olu!

 

wkrótce planujemy budowę domku w Krakowie-Bieżanowie (rejon drożdżowni...) i zamierzamy wykopać studnię. W wątku o studniach przeczytałam Twoją wypowiedź - czy zdecydowałaś się na studnię? czy jesteś zadowolona z wykonania i kosztów?... będę OGROMNIE wdzięczna za odpowiedź i pomoc w tym temacie... DZIĘKI Z GÓRY!!! i powodzenia w dalszych zmaganiach budowlanych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magdawo jeszcze do nas studniarze nie dotarli :/ Mają być niebawem :) jak chcesz więcej informacji to dzwoń do mojego męża :) nr tel 501424904 (Bartek) on się tym zajmuje i może ci więcej powiedzieć :)

 

kawika Jak na razie to moje światełko chyba zgasło :( nic się nie dzieje na budowie... Kasy nie mam... Kredytu na razie nie dostanę... Bierzemy się za sprzedaż mieszkania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olasosenko uszy do góry, na pewno to tylko przejściowe "epizody"

teraz z kredytami ciężko jest i to nawet nie ze względu na to że są droższe ale banki szukają dziury w całym, żeby kasy nie pożyczać

próbuj ponownie

my byliśmy teraz w open finance, polecili nam WBK, ing, millenium i metrobank, przy dopłatach PKO bp i PeKaO Sa

my składaliśmy wcześniej do ing i odmówili, kazali druki rmua z zus za 3 m-ce przynieść, a jak dostarczyliśmy to znowu teraz chcą wpływ pensji na konto z 3 m-cy(mąż dostawał do ręki) teraz będziemy trzeci raz wniosek składać-ciekawe co teraz wymyślą

:roll:

więć nie martw się i składajcie wnioski w kilka miejsc, gdzieś na pewno się uda

no i Wy macie jeszcze opcję sprzedaży mieszkania

będzie dobrze, buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach.. długo by opowiadać ale pokrótce..

 

Okazało się że jestem z kredytem ugotowana na amen... Nasza działka była jedną dużą współwłasnością nas i brata mojego męża. Oni pierwsi zaczęli budowę i żeby dostać kredyt my musieliśmy się zgodzić jako współwłaściciele działki na obciążenie hipoteki. No i podpisaliśmy te wszystkie świstki bankowe bratu. W styczniu działka została już podzielona i brat miał ciągnąć hipotekę z naszej części, ale jeszcze tego nie zrobił jak się okazało... ale to "pikuś" my nie mieliśmy brać pod hipotekę... Okazało się że jesteśmy wpisani do BIKu (Bankowa Informacja Kredytowa) jako żyranci (współkredytobiorcy) kredytu brata - NO I KICHA!! Teraz zanim oni to odkręcą to minie KUPE czasu :cry: :evil:

 

No więc wniosek: 'Kto ma miękkie serce to ma twardą Du*Ę!!!" :x

 

Już ecie czemu moje światełko w tunelu zgasło? Normalnie się załamię...

 

Co do mieszkania to fakt mam ten plus że mogę je sprzedać, ale to miało być na wykończenie... ale gdzieś trza mieszkać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...