Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do efektu motyla czyli Batuta


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jest taka opcja ale ja ja u siebie wyłaczyłam. mozesz jako wlasciciel podpisywać zdjecia.

zaluje ze picasa juz nie dziala, google photos totalnie mi nie lezy. photobucket w tej chwili jest w miare sensowna alternatywa. dla mnie bylo wazne by moz album zahaslowac. po wielu przykrych sytuacjach nie chce by kazdy z ulicy w nim gmerał :)

 

a skad masz neta? my kupilismy radiowke, bo myslalam ze moje gwizdki z plusa nie beda chodzic. a tu zaskoczenie mimo bialego zakresu nadawania dzialaja jak szatany, moze zasieg plusy zwiekszyły? mezaty uzywa radiowki, musimy miec stale ip do kamer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nawet radiówka nie działa. Przyjechał facet, wszedł na dach, po 20 min zszedł i powiedział, że nie ma wystarczającego sygnału :( I tak chwała mu że uczciwie to powiedział. Przetestowałam, plusa, tmobile i playa mam teraz. Mam niby bez limitu ale po przekroczeniu 50 GB zwalnia niemiłosiernie, tak, że nawet zdjęcia nie chcą się otworzyć. Tmobile się zepsił odkąd mam na innym urządzeniu i ledwo chodzi cały czas :bash:

 

A już tak dobrze miało być i tps miała światłowód nam podciągnąć ale przyszła pomarańczowa zaraza :bash::bash::bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To inaczej zapytam. Ile masz km do Góry Kalwarii? Tam jest MGK. Mają porozstawiane po okolicy maszty. U nas działa bardzo sprawnie, bo do masztu 500mb. Ostatnio widzę, że jak gdzieś gorzej funkcjonuje, dostawiają przekaźniki na dachach domów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo naprawdę nie mogę na nich narzekać.

 

A może zadzwoń do nich. Może mają w planach ten kierunek. Zbierają zgłoszenia chętnych.... Sama nie wiem :(

 

Sprawdzałaś tu http://www.mgk.pl/zasieg-sieci-mgk

Na dole piszą, żeby w sprawie innych miejscowości dzwonić do nich.

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...