Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ORIONCZYCY II- komentarze


dankaf

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

Jako, że z pyrlandii - będę pierwszy :)

Domek bardzo ładny, jeziorko w okolicy - super. U mnie puste pole, więc nosze się z zamiarem wybudowania basenu :)

Co do ścianek kolankowych - zawsze boję się tego tematu - czasami bryła budynku zaczyna wyglądać komicznie. O ile wyżej ?

Piec na paliwo stałe to jednak dobry pomysł. Kombinowałem, ale u nas się nie zmieści... Wszystkie gotowe projekty robią na gaz :( , a garaż jest potrzebny w całości. Będzie pompa ciepła :evil:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do komentowania

Dziękuję - dyg :wink:.

 

Bardzo się cieszę, że założyłaś dziennik :D .

Będę teraz mogła na bieżąco śledzić postępy.

 

Jeziora zazdraszczam, gdybym miała mieszkać w takiej okolicy, to chyba bym nigdy już na wakacje nie wyjeżdżała :wink: . Fajnie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dziękuje za pierwsze komentarze. :D

 

*Strzelba* masz rację co do ścianki kolankowej czasami domek wygląda jak "grzybek" :wink: .Ale u nas na forum Oriona można obejrzec domki już z podnieśioną ścianką i to o 2 pustki -naprawde nie wyglądają źlę.My jednak chcemy podnieśc o jeden pustak tak aby było wygodniej a bryła zachowała swój wygląd.

U nas pomieszczenie gosp.ma 6,21 m2 więc o kotłowni takiej typowej nie było mowy chyba że wstawilibyśmy tam tylko piec - a co ze składem opału?Wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem było jednak zagarnięcie części garażu.Szkoda że wszystkie projekty robią pod gaz.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeziora zazdraszczam,

U nas w miasteczku są 3.

 

Szczęściara :wink:

 

Domek bardzo fajny. Na pewno będzie się dobrze wpisywał w otoczenie.

 

Na wszelki wypadek podaję jeszce raz link do strony producenta schodów:

 

http://www.schody.leszczynskie.net/

 

Nie wiem, czy okolica jest dla ciebie pasująca, ale Pan Grzegorz, właściciel, jest bardzo mobilny i zapewne bezproblemowo do ciebie dojedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia i marek ale się cieszę że do mnie zajrzałaś.A ja również znam Twój dziennik-podglądam go sobie od czasu do czasu.Wiem że kochasz roślinki.Masz zamiar wsawic do kuchni swój kredensik.A Twoje pomysły są naprawdę wspaniałe.Muszę się u Ciebie zameldowac bo mi teraz wstyd :oops:

I wszędzie widziałam że roznosisz wiosnę........................................ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia i marek ale się cieszę że do mnie zajrzałaś.A ja również znam Twój dziennik-podglądam go sobie od czasu do czasu.Wiem że kochasz roślinki.Masz zamiar wsawic do kuchni swój kredensik.A Twoje pomysły są naprawdę wspaniałe.Muszę się u Ciebie zameldowac bo mi teraz wstyd :oops:

I wszędzie widziałam że roznosisz wiosnę........................................ :wink:

Wstydź się, wstydź, Danusiu :evil: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

oczko jak z zaczarowanego ogrodu :D .

 

http://www.e-verde.eu/galerie/n/nelumbo-nucifera-alba_516.jpg

 

Czy to jest roślina jednoroczna? Nie wiem czy chce mi się bawić w wysiewanie, nie mam za bardzo gdzie trzymać, ale gotową roślinę chętnie bym kupiła, bo bardzo ładna.

 

Lewisia też niczego sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się bawiłam w wysiewanie głównie pomidorów. Należałam nawet do klubu "hodowców" :wink: i miałam przeróżne - białe, czarne, w paski, normalnie szał, ale to było dawno temu, teraz mi przeszło.Wolę kupić gotową sadzonkę.

 

Wiesz jak to jest z kobietami..................

 

Wiem, wiem :wink: .

A kiedy mają przyjść nasiona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że niedługo bo czas najwyższy je posiac.Ciekawe czy wzejdą.Jak nie to kupię w tym roku coś gotowego do oczka bo jednak w upały jest gorąco tym moim rybką.Wysieję jeszcze szałwię czerwoną.Robię tak co roku i wtedy mam ich ok.kilkadziesiąt sztuk.Ale najładniejsze to samosiejki co roku mi wschodzą.Gdzieś zawsze spadną nasionka.Ale jak kiełkują to mam taką radoche-jak moje dzieci przy torcie :wink:

Kup sonisiu OSTEOSPERMUM -zdjęcie w dzienniku.Sadzonkę wsadziłam prosto do gruntu a jak pięknie kwitła i bardzo długo.W samym słońcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGROMNIE SIĘ CIESZĘ Z TWOJEGO DZIENNIKA. Ja też będę jego stałą bywalczynią. Mam nadzieję, że będziesz go na bieżąco aktualizowała. Ja jestem niewiele przez Tobą w postępach budowlanych, więc mam nadzieję, że mnie dogonisz i będę miała od kogo "ściągać" :lol:

Mój mąż od rana do wieczora pracuje (niby też branża budowlana ale on stara się byśmy zdążyli na euro 2012 - czyli zajmuje się drogami i mostami) i często muszę sama podjemować decyzję, a tak-może coś u Ciebie podejrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa-bardzo mnie podbudowały :D

Guzmanka właśnie tego się obawiam.Gmina niestety dopiero teraz się za to zabrała.Ale jak będzie trzeba najwyżej wynajmiemy koparkę bo chcielibyśmy zaczynac jak tylko się ociepli.

P.S.Wpadaj do mnie jak najczęściej będzie mi bardzo miło :D

Muszę zaraz zajrzec do Ciebie.

Dobrusiak fajnie że jesteś :D .Dosłownie tak samo jest u mnie.Ja czuwam nad wszystkim a mąż pracuje na ten dom :wink:

Nie przejmuj się małymi przeszkodami na drodzę.My też mieliśmy parę podbramkowych sytuacji.A co do budowy napewno Was nie dogonimy.Macie już tak wiele zrobionę ale dla nas to dobrze będziemy od Was właśnie ściągac :wink: .A strop jaki zrobiliście?TERIVA?Myślałaś o swoim dzienniku?Ale mam do Ciebie dużo pytań :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...