Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ORIONCZYCY II- komentarze


dankaf

Recommended Posts

Dana :) ten etap budowy najfajniejszy jest, bo domek szybko rośnie. Z dnia na dzień widać zmiany. Najpierw chodzisz po parterze, za sufit mając niebo ;). Potem zaleją strop i wszystko się zmniejsza :) Następnie po schodach wejdziesz na górę i znowu wszystko aż do nieba sięga :) Później szybko więźba, dach i domek stoi :) ... takiego tempa Ci życzę :)

Ja jestem na etapie dachu i dopiero teraz widzę jak ten nasz dom będzie wyglądał :)

Zauważyłam też, że mamy podobne upodobanie do mebli i wyposażenia wnętrz :)

 

Będę do Ciebie zaglądała i trzymała kciuki za Twój domek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cześć Danusiu :)

fajnie, że juz sie dogadaliście z cieślami..powodzenia,

a więźbę już macie zamówioną?

 

Cześc Piątuś.Jeszcze nie mamy bo cieśla powiedział że sam zadzwoni do gościa z Modliszewka i zamówi.Licze na to że jak on - to będzie taniej :wink:

Niby w okolicy ma najlepszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danka teraz dopiero się zacznie :lol: przyjedziesz na budowę a tu ściana, tam ściana i nagle będziesz miała cały dół. Wejdziesz do środka i bedziesz widziała tu kuchnia, tu pokój, łazienka itd. i to nie dzędzie już zarys domu tylko real tego co ma byc. Miło wspominam tę częśc budowy.

 

Mam nadzieję że teraz będzie szło jak po "maśle" :wink: Zmieniliśmy murarza.

Nie moge się doczekac.Ma wejśc za 2 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dana :) ten etap budowy najfajniejszy jest, bo domek szybko rośnie. Z dnia na dzień widać zmiany. Najpierw chodzisz po parterze, za sufit mając niebo ;). Potem zaleją strop i wszystko się zmniejsza :) Następnie po schodach wejdziesz na górę i znowu wszystko aż do nieba sięga :) Później szybko więźba, dach i domek stoi :) ... takiego tempa Ci życzę :)

 

Bardzo Ci dziękuję :D .

Ja jestem na etapie dachu i dopiero teraz widzę jak ten nasz dom będzie wyglądał :)

Będzie przepięknie.Masz już lasek tak duży.Domek wtopi się naturalnie w cały krajobraz.Takich drzew mozna tylko pozazdrościc :wink: (ale tak życzliwie)

Zauważyłam też, że mamy podobne upodobanie do mebli i wyposażenia wnętrz :)

Dlatego pewnie torpedowałam Ciebie tymi pytaniami o kuchnię :wink:

Przepieknie by się komponowały z mebelkami kolonialnymi.Wyglądają na takie ciężkie.A zarazem zachwycają prostotą.

 

Będę do Ciebie zaglądała i trzymała kciuki za Twój domek :)

 

Wielkie dzięki i trzymaj kciukasy bo się przydadzą.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie rozważam czy nie posadzic przy płocie bukszpanu.Troche wolno rośnie ale do orionka będzie bardzo pasowac.I już chyba postanowiliśmy że wstawimy w kuchni drugie okno.Bo uwielbiam symetrię.

 

A propos roślinek bardzo lubię byliny raz się wkopuję i zostają do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też wolę byliny, ale nie mogłam się oprzec nasionom (na opakowaniu tak ładnie wyglądają). Mam posadzome dwa rzędy tujek, w odstępach i wymyśliłam sobie, że zrobię porządek wokół i posieję wszystkie nasiona (taka łączka)

Czyli taki charakter angielski chcesz nadac swojemu ogródkowi?

Tylko nie zablisko aby tuje nie zacieniły.Ja również uwielbiam roslinki jednoroczne są piękne tyle tylko że wymagają większej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...