Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ORIONCZYCY II- komentarze


dankaf

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja kombinuje tak.Ścianki działowe będę murowac na końcu więc oblukam jak z tą spiżarnią będzie.Jeśli ciasno to może w garażu albo w pomieszczeniu gosp. bo kotłownie mam przeniesioną do garażu.
dobrze to wymyśliłaś, jak tylko będziesz miała postawione ściany zewnętrzne to już będzie obrys całego domu i wtedy zobaczysz czy ją chcesz czy nie i ewentualnie gdzie ją wcisnąc. My mieliśmy dobrze bo w naszej wioseczce jest ORIONEK, którego odwiedzaliśmy (nawet naprzeciw nas za zagajnikiem też jest ORION-ale tam nie mogliśmy nikogo zastac)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danka-na jakie ogrzewanie się zdecydowaliście?[/b]

My zdecydowaliśmy sie na paliwo stałe.Przede wszystkim stawiam na ekogroszek.Zainteresowałam się piecem z zasobnikiem.W tym zasobniku można palic groszkiem,pelletami,owsem(ja raczej nie) a dodatkowo ma ruszt awaryjny na drzewo(które czasami sobie załatwimy) i grubym węglęm.

Uważam że zasobnik to wielka wygoda - sam sobie dozuje.Może jeszcze do tego sterownik PIT.Z tego co czytałam po zasypie nie wchodzisz przez 2-3 tyg. do kotłowni oczywiście w okresie letnim.Jesli chodzi o gaz to wydatki by mnie chyba zdżarły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mieliśmy dobrze bo w naszej wioseczce jest ORIONEK, którego odwiedzaliśmy

W naszej miejscowości na szczęście nie ma :wink: Będę mogła jako pierwsza sie pochwalic :D

Kiedyś dowiedziałam się od znajomego że widział Oriona 20km od nas.Pojechaliśmy tam ale nikogo nie było.Nigdy nie widziałam go na żywo wewnątrz ale to co zobaczyłam za zewnątrz bardzo pomogło nam podjąc decyzje o podwójnym garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekogroszek - też rozważaliśmy, ale w końcu padło na pellet, podwójny garaż jest ok, dużo miejsca zarówno na dole jak i na górze :D .

Póki co jest nieopłacalny.Ale właśnie dlatego zainteresowaliśmy się wielopaliwowym bo może kiedyś.........Napewno jest czyściej.Ale ekogroch jest jednak bardziej kaloryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...