Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ORIONCZYCY II- komentarze


dankaf

Recommended Posts

chciałabym zobaczyc zdjęcia domu Soniki (tyle się o nim naczytałam 8) ) ale nie wyświetlają mi się zdjęcia, dajcie jakąś podpowiedź :wink:

Niestety Sonisia większośc wykasowała zdjęc.Przynajmniej tych z poczatku.

z pczątku czy z końca nie da się :-?

A u mnie te z tyłu działają aż do środka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jak to by Czesio powiedział: ojojoj...

 

Dokładnie - ojojoj :roll: .

 

Ewo nie słuchaj, u mnie w domu jest w sumie dziwnie, stare z nowym, kompletny brak tak modnej konsekwencji, ogólnie pomieszanie z poplątaniem.

 

Danka - przez Ciebie będę się teraz bać jakiekolwiek zdjęcie wstawić :-? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danka - przez Ciebie będę się teraz bać jakiekolwiek zdjęcie wstawić :-? .

 

Dlaczego tak piszesz?Jest tyle domków na forum.U niektórych wdepnę na chwilkę -napiszę z 3 posty i więcej już się nie pokazuje.Dlaczego? nie wiem :roll: A u Ciebie jestem codziennie w nadzieji że w końcu coś tam Sonisia napisze,pokaże.Uważam że to bardzo dużo.Mimo że wiem że nie pokażesz wszystkich pomieszczeń w całęj okazałości to jednak mama nadzieję że zobacze nową lampę :wink: ,poduche,zasłonkę bo to co wybierasz uważam za trafione.Poprostu masz świetny gust.I zawsze będę powtarzac że masz przepiękną białą róże,komódkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło jest pooglądać jak inni urządzają -oczywiście każdy z nas ma swój gust i o gustach nie powinno się dyskutować 8) nie mniej jedak można nad niektórymi rozwiązani się zastanowić. Ja lubię prostotę w domu, żadnych wyszukanych rozwiązań. Kuchnię chciałam urządzić w stylu klasycznym, ale właśnie po obejrzeniu zdjęć kuchni forumowiczów w stylu nowoczesnym zaczęłam się zastanawiać :roll: (a wcześniej nawet nie brałam takiej opcji pod uwagę).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnię chciałam urządzić w stylu klasycznym, ale właśnie po obejrzeniu zdjęć kuchni forumowiczów w stylu nowoczesnym zaczęłam się zastanawiać :roll: (a wcześniej nawet nie brałam takiej opcji pod uwagę).

Ja chyba tak pół na pół.Ale aż przesadnie nowoczesne tzw.sterylne mi się nie podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...