Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ORIONCZYCY II- komentarze


dankaf

Recommended Posts

Kasiu.Bardzo ciekawie sobie to wymyśliłaś :wink: Naturalnie-tak jakby się samo posiało i wzeszło :D .Lubię takie ogrody,zakamarki ogrodowe gdzie można przed upałem uciec.Bluszcz kradziony -najlepiej rośnie :wink: Postaraj się wyrwac takie części które juz puściły korzonki.A jeśli więcej potrzebujesz to odetnij częśc łodygi i wsadź do wody -puszczą napewno korzonki.

Bluszcz to roslinka która bardzo dobrze czuje się w cieniu.Ale ja zrobiłam mały eksperyment i posadziłam go przy oczku wodnym na stronie południowej.Jest gęsty ale ma liście bledsze.Rozwija się dobrze pewnie dlatego że końcówki płożą sie w wodzie.

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/918d7c90f7ca0dd8886c45702ffc48e5,6,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://images38.fotosik.pl/86/cfa9ee39a9ef12e3med.jpg

 

Widziałaś Danusiu moje roślinne zakupy?

 

Widziałam i od razu wpadła mi w oko magnolia :D Tez na nia choruję.Kupię napewno jak tylko będę miała płot coby mi jej nie ukradli.

Kasiu zapowiada się piękny ogród.Taki naturalistyczny :D A ile będziesz miała od domku do końca ogrodu- z tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images38.fotosik.pl/86/cfa9ee39a9ef12e3med.jpg

 

Widziałaś Danusiu moje roślinne zakupy?

 

Widziałam i od razu wpadła mi w oko magnolia :D Tez na nia choruję.Kupię napewno jak tylko będę miała płot coby mi jej nie ukradli.

Kasiu zapowiada się piękny ogród.Taki naturalistyczny :D A ile będziesz miała od domku do końca ogrodu- z tyłu?

 

Danusiu niewiele.... zaledwie 13 metrów w linii prostej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko :D

Ja w sprawie bluszczu - on jest zimozielony, czy opadaja mu listki?

Wygląda przepieknie. Tak się rozrósł, czy dużo sadzonek posadziłaś?

 

Cześc.

Przez zimę nie gubi listków.W tej chwili niektóre zrobiły sie takie brązowe i one odpadną :wink: ale w tym gąszczu jest to niezauważalne.

Wsadziałam jedna taką dorodną sadzone.A potem jak mi puściła korzonki to troszkę ją rozsadziłam.Lepiej od razu kupic wiecej wtedy szybszy efekt.

U mnie ten nad oczkiem jest troszkę bledszy.Ale jego końcówki się płożą we wodzie więc mu pewnie dobrze :wink: Co roku jak go podcinam to te końcówki przesadzam i przesadzam i końca nie widac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNY U MNIE DZISIAJ WIOSNA :D :D :D :D :D

Danusiu, nie dobijaj mnie :-? U mnie nadal śnieg leży miejscami :roll: :( Byłam na działce, ale raczej spacerowo :roll:

 

U nas wczoraj było typowo zimowo ale dzisiaj zrobiło sie pięknie naprawdę wiosennie :D .Forsycja za chwilke będzie otwierac pączki,tulipanki wybiły na kilka cm i rybki zaczynaja żerowac to znak że idzie wiosna :D

Muszę sie wybrac po pokarm.Może jeszcze jakieś witaminki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...