Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ORIONCZYCY II- komentarze


dankaf

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Walentynki jak walentynki, my się kochamy przez cały rok - raz bardziej, raz mniej :wink: :lol: .

 

A czy czasem wczoraj nie było Twoje Święto, bo mam dla Ciebie wraz z najserdeczniejszymi życzeniami STU LAT w zdrowiu, szczęściu i miłości ten dywanik tulipanów :D:

 

http://farm4.static.flickr.com/3137/3287555893_bc7c6a9bea.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonisiu kochana bardzo Ci dziękuję za życzenia i pamięc :D Jakie piękne te tulipanki.Mam nadzieję że u mnie wzejdą.

A u nas 14 luty to nie tylko walentynki ale również urodzinki naszej młodszej córeczki Marcelinki tzw.rozrabiary i to przez duże R :wink:

Fajną date sobie wybrała :wink:

 

Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danka spróbuj znaleźśc dachy z tymi dachówkami, inaczej będzie się ona prezentowała jak zobaczysz jedną sztukę a inaczej jak cały dach ( hurtownia/sklep wiedzą komu sprzedali takie dachówki - w realu to zawsze wszystko i naczej wygląda. Naszą dachówkę oglądaliśmy na zrobionej wystawce i na trzech dachach :lol:

 

osobiście tak ze zdjęcia to najbardziej podoba mi się średzka falista, średzka falista plus a na końcu średzka typu s - ale to oczywiście sprawa gustu :D

 

Ewka byliśmy dzisiaj w składach budowlanych.Oglądaliśmy robena i ruppceramikę - bardzo ładna dachówka ale w stosunku do robena bardzo droga.Podobają mi się ciemne brązy- niestety takiego nie ma koloru.Jest albo brązowa albo czarno-brązowa (mocno angobowane z takim połyskiem) -mężowi podobają się właśnie takie.Czarno - brązowa zależy jak pada słońce wtedy daję odpowiedni odcień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomkrzysiek mąż mówi że będziemy zagęszczac fundamenty.

A co do dachówki mają teraz promocję na robena.Ruupceramika teak jest bardzo ładna ale 6 tys.droższa.Cały czas się zastanawiamy jaką wybrac ale najbardziej wpadła nam w oko średzka falista.Widziałam na żywo średzką falistą plus czarno-brązową tzw.monza i błyszczy się.Troszkę się tego wystraszyłam.Ale za to kolor jest ładniejszy od brązu.

I wiesz co jeszcze?Widac tą różnicę między falistą a falistą plus(monzą)która jest większa.Myślałam że nie będzię widac tych 2cm na szerokośc i dł.A jednak tak.Co do "S" niestety nie widziałam.Jak będziesz miał okazję to pstryknij jakąś fotkę tylko w komentarzach :wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wpis przeniesiony z "dziennika"]

 

Witaj Danka,

nam, tez bardzo podoba sie Roben "S" i czarna jest suuper tylko chyba tez obejrze jakis dach jak to wyglada po polozeniu .

Jesli chodzi o zasypyawnaie fundamentow to tylo chcialbym przypomniec o zageszczaniu zwlaszcza przy tak wysokiej scianie fundamentowej(my zageszczalismu 70 cm piachu -120 ton na 2 razy) bo pozniej sa niezle problemy... :cry: czytalem o tym nie dawno na forum jak cała płyta fundamentowa siadła o kilkanascie cm ... juz po wymurowaniu domu i postawieniu scianek dzialowych.

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik69465.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj sonisiu :D

A my wszyscy w domku chorzy.Nawet mój mąż co go nigdy nic nie łapie :o .

Ledwo zipiemy.

Dachówkę ciężko nam jest wybrac bo nie wiemy czy brac czarno-brązową(z połyskiem) czy brązową.Mi jeszcze się podoba naturalna ale mąz mówi kategorycznie NIE.Czekamy jeszcze za jedną wyceną i może wtedy coś zdecydujemy.

Tylko ten kolor nie wiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla porównania kolorów:Roben

czarno-brązowa (z połyskiem)

 

http://www.roben.pl/upload_module/katalog/dachowki/dsf-single-czarnobrazowa.jpg

 

brązowa

 

http://www.roben.pl/upload_module/katalog/dachowki/dsf-single-braz.jpg

 

A ta dachówka to ruupceramika kolor teakowy(ciemny brąz).Najbardziej mi się podoba.Ale wyszłoby 6-7tys. więcej niż dachówka robena

http://www.monier.pl/uploads/pics/kolor_2_2_02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Ci doradzić :-? , coś słabo z moją wyobraźnią.

Jest gdzieś na forum wątek o dachach, może tam złapiesz natchnienie :roll: .

A w jakim kolorze będzie elewacja?

 

Wy chorzy :( , a mnie wciąż chce się spać. Normalnie czuję się kompletnie bez sił, po prostu flak :wink:.

Kuruj się i nie daj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...