Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ORIONCZYCY II- komentarze


dankaf

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dankaf do którego składu psb się wybierasz??

 

Ja byłam na składowej i tak mi obliczyli dachówkę, że prawie ja kupiłam...za creatona( jedna z droższych) wyliczyli mi 18 tyś.... za cały dach...byłam zaszokowana i uradowana.....

Dla sprawdzenia cen poszłam do innej firmy i jak im pokazałam wyliczenia z psb, to prawie z krzesła spadli, jak wrzucili ilość dachówek na dom ...to okazało się,że z ta ilością przykrylibyśmy dach ale nieco więcej niż połowa...na druga połowę dachówek by zabrakło.. byłam w szoku...

Okazało się, że składy budowlane zaniżają ilość dachówke, aby cena była korzystna...

jak kupisz.... położysz na dachu.... zabraknie ... to musisz przyjść dokupić....a wtedy oni powiedzą.....,że jest im bardzo przykro, bo to pomyłka programu komputerowego....i wtedy dachówka nie wynosi 18 tylko 36 tyś :lol: :o :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla porównania kolorów:Roben

czarno-brązowa (z połyskiem)

 

http://www.roben.pl/upload_module/katalog/dachowki/dsf-single-czarnobrazowa.jpg

 

brązowa

 

http://www.roben.pl/upload_module/katalog/dachowki/dsf-single-braz.jpg

 

A ta dachówka to ruupceramika kolor teakowy(ciemny brąz).Najbardziej mi się podoba.Ale wyszłoby 6-7tys. więcej niż dachówka robena

http://www.monier.pl/uploads/pics/kolor_2_2_02.jpg

 

Wejdź na forum, gdzie opisują jakość dachówek.... Dachówki Roben mają bardzo marna jakość, są krzywe ...i wogóle do bani. Powiedziało mi to tez kilku dekarzy.....Pomimo ceny wybierz ruup ceramika...nie pożałujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z PSB (Gniezno) nie mam wyceny.Może dzisiaj lub jutro.Ale Twoja wycena dotyczyła tylko dachówki czy całego dachu?

Cena 25 tys. to u nas cały dach (dachówka z orynnowaniem i oknami 7szt).

 

W psb - sama dachówka.

W Swarzędzu robili mi wycenę na dachówkę + te wszystkie "dodatki do dachu" , rynny + okna 4 szt. i wyszło na rup ceramic - syrius - 30 tyś.

Znalazłam jeszcze jedną hurtownię i czekam na wycenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie byłaś zadowolona z tych mebli?

 

Nigdy takich nie miałam, kiedyś chciałam kupić, ale nie pasowały stylem do tych, które już były w moim posiadaniu.

Źle zrozumiałam :oops: .To zmęczenie przez chorupsko.

 

Hej, Rozmawiałam wczoraj z P. Jackiem w Twojej sprawie... i powiedział mi,że musiałabyś mniej więcej okreslić określić dachówkę. Ja jestem zdecydowana na Ruup ceramika sirius.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...