Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Kaśki.


Recommended Posts

Mój mąż też ma co kosić, pokrzywy to tak zarosły, że były wyższe od mojej córki.

Ale na szczęście 20 arów wykoszone. Robił to zwykłą kosą, ale ostatnio spalinową- nasz nowy nabytek.

W tym roku mieliśmy swoje pierwszą wisienkę (jedna urosła), czarne porzeczki, truskawki i poziomki. Ale reszta drzewek ładnie rośnie - w końcu podlewane systematycznie z nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wróciłam wkurzona od architektki pędziłam z wywieszonym jęzorem do niej bo myślałam, tak przynajmniej mówiła, że już ma wszystko zrobione ostatni papier i oddajemy do starostwa a ona jeszcze wszystko ma rozmemłane, a ona wyluzowana jakaby nigdy nic i dopiero w przyszłym tygodniu wszystko zrobi jak ją znam to pewnie w piątek :evil:

w starostwie teraz urlopy przeraża mnie wizja tych 65 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam wkurzona od architektki pędziłam z wywieszonym jęzorem do niej bo myślałam, tak przynajmniej mówiła, że już ma wszystko zrobione ostatni papier i oddajemy do starostwa a ona jeszcze wszystko ma rozmemłane, a ona wyluzowana jakaby nigdy nic i dopiero w przyszłym tygodniu wszystko zrobi jak ją znam to pewnie w piątek :evil:

w starostwie teraz urlopy przeraża mnie wizja tych 65 dni

 

 

Wiesz Kasiu, mam wrażenie , że oni wszyscy tak się zachowują, co jest wku......rzające - delikatnie mówiąc :evil: :evil: :evil:

Ale kasę to szybko chcą brać :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem już dziwczynki przywiozłam Ki-ka była najpierw na kolonii a później razem z Anią u babci tak więc byliśmy sami .....trochę niegrzeczni... a teraz wracamy do normalności :wink:

 

czekam na łaskawy telefon od architektki, że już skończyła i oczywiscie pojadę zobaczyć i sprawdzić co tam naprojektowała

 

w poniedziałek powinnam mieć pierwsze wyceny robocizny, kurcze do firmy nr 1 nie mogę się dodzwonić :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D , pozwoliłam sobie zaglądnąć :wink:

Proejkt bardzo funkcjonalny , trzeba przyznać , a co tam z adaptacja , ruszyło się coś :-?

Nasza papierologia tez trwała wieki :roll:

Mimo że moja architekt to kuzynka, też przetrzymała mi projekt dwa miesiace, ale fakt, tak jak ja nazmieniałam, to inna by mnie wyrzuciła 8)

czekam na dobre wieści i pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze przyznam się dzisiaj na chwilę zapomniałam o budowaniu :wink: i pojechaliśmy po pracy nad Bajkał ( ten nasz)

było wspaniale trochę droga okropna po tych ulewach sama bym w życiu nie dojechała

 

a póżniej zwiedzałam Kamieniec, Gajków ba nawet Dobrzykowice

 

W Dobrzykowicach mieszka mój kolega :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

jeździłam dzisiaj trochę po sklepach wszędzie pełno ludzi a w Castoramie kolejki o co chodzi?

 

w papierach do PnB są jakieś zapytania jutro ścigam architektkę a denerwuję się strasznie bo jeśli jesień bedzie taka jak lato to się nie wyrobimy o ile wiem to sam fundament musi 2 tygodnie odleżeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłam dzisiaj trochę po sklepach wszędzie pełno ludzi a w Castoramie kolejki o co chodzi?

 

w papierach do PnB są jakieś zapytania jutro ścigam architektkę a denerwuję się strasznie bo jeśli jesień bedzie taka jak lato to się nie wyrobimy o ile wiem to sam fundament musi 2 tygodnie odleżeć

 

Nie wiem jak to jest z tym czekaniem, ale my nie czekaliśmy. Tyle, że mamy wzmocnione fundamenty zbrojeniem. To zależy jak szybko chcą się ludzie wprowadzić i czy im małe pęknięcia na ścianach będą przeszkadzać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...