Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Kaśki.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Działka posprzątana, tak z grubsza, poplamiłam sobie ulubione jeansy dysperbitem :evil:

pracy naprawdę jest sporo

 

koparkę udało mi się zamówić tak jak było w planach na jutro rano, to będziemy zasypywać fundamenty

jeszcze muszę przypilnować dostawę materiału na ściany i załatwić HDS jedna firma sama nie rozładowuje ale za to ma dobre ceny :wink:

 

U mojej Karoliny wykluła się grypa jelitowa mam nadzieję że tylko u niej :cry:

 

Zmykam bo jutro od rana na budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działka posprzątana, tak z grubsza, poplamiłam sobie ulubione jeansy dysperbitem :evil:

pracy naprawdę jest sporo

 

koparkę udało mi się zamówić tak jak było w planach na jutro rano, to będziemy zasypywać fundamenty

jeszcze muszę przypilnować dostawę materiału na ściany i załatwić HDS jedna firma sama nie rozładowuje ale za to ma dobre ceny :wink:

 

U mojej Karoliny wykluła się grypa jelitowa mam nadzieję że tylko u niej :cry:

 

Zmykam bo jutro od rana na budowę.

 

To życzę zdrowia i nie zarażać się proszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sprawie foli,nam położyli kubełkami na zewnątrz,wykonawca po zwróceniu uwagi stwierdził,że to obojętne jak jest polożona,bo niewiele pomoże u nas gdy mamy wysoki poziom wód gruntowych . Jednak to cały czas nie dawało mi spokoju i w sierpniu odkopaliśmy wszystko położyliśmy papę na ścianę fundamentową,wcześniej 2x smarując ją i na to folia kubełkowa poprawnie położona kubełkami do muru.

Kaśka 73 nie daj sobie dmuchać w kaszę,bo będziesz miała podwójny koszt i podwójną robotę,gdy nie położą tego od razu tak jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jestem

dziękuję za pozdrowienia i za porady

wróciłam z budowy, jutro wielkie zalewanie, ale dopiero o 16 , dzisiaj dzień pod hasłem kanalizacja i zagęszczanie piasku poszło 200ton :o

jutro tylko folia, siatka i beton.

 

kamlotek chodziło mi o izolację pionową, miło słyszeć że będę miała ładny domek :oops:

obiecuję że dziennik będzie i będę zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

No założenia mamy te same :D

Folię kubełkąwą mamy denkami kubełków w styropian. (tak wiem, że styropian będzie "podziurkowany")

AQUASTYRU mamy 10 cm.

Dysperbit - to ta chol... maź też mam ją wszędzie i nie da się sprać :( Nawet jest na synka piżamce :o no oczywiście ciuchy po dyspericie do wywalenia.

Może masz Kasiu jakiś sposób na dysperbit ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałam Wam wczoraj dużego posta co i jak ale mi go wcięło :evil:

a nie miałam siły pisać drugi raz

 

na budowie byłam od 9 30 do 19 30 tak wiem że było ciemno i lało na max

beton spóźnił się o 2 h i zaczęliśmy o 18 deszcz też

 

tak czy inaczej osiągnęliśmy wymarzone ZERO

 

teraz kupuję materiał naściany, mam nadzieję że ekipa wróci wtorek dal im nieźle popalić

 

no i mamy studnię (rewelacyjna firma) POLECAM

 

teraz muszę szybko popracować ( w pracy)

 

od poniedziałku ruszamy ze ścianami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :oops: jak to miło że cieszycie się razem ze mną

 

wczoraj bylo podlewanie betonu a dzisiaj sam się podleje = deszcz

 

jutro dostawa pustaków Porotherm 38 i 25 47 i 12 palet one się chyba nie zmieszczą na mojej działce :wink: albo dom za duży albo działka za mała

 

cały czas zastanawiam się nad oryginalnymi nadprożami porotherma i dalej nie wiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...