Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Kaśki.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

po cholere te hutrownie nazywaja sie...hurtownie?? :o :o

skoro i tak na materiał zawsze trzeba czekac??? :lol: :lol:

 

 

Wiesz Kalu, też się nad tym często zastanawiałam, przecież nic w tych hurtowniach nie ma, co potrzebuje człowiek od ręki na budowę :evil: :evil:

N wszystko trzeba czekać. Najbardziej zszokowana byłam, jak powiedziano nam, że trzeba czekać na drzwi 6 tygodni. Masakra. To wszystkie okna do całego domu zrobili w 3 tygodnie, więc co to takie 2 pary drzwi :o :o :o

 

Kasiu, kurcze, czemu Ci Twoi budowlańcy muszą mieć połówki, a nie obtłuką sobie całego bloczka i na dodatek robią sobie przestój :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z hurtowniami jest krucho, myślę że przeinwestowały i teraz bida... nawet 2- 3 palety pustaka, cementu na zamówienie to wstyd :o :o :o

ba i jeszcze nawet 30% zaliczki :cry:

 

a majstry zrobiły ile mogły z 38 i 25 całych i czekaja na resztę materiału

całe zamieszanie przez to że nie powiedzieli w zeszłym tygodniu o połówkach pustaka i przez urlop pana w hurtowni :evil:

troszkę winy jest po stronie majstra, ale pytałam nawet KB czy nie kupić nie po co,

a tu dwa dni trzeba czekać bardzo się denerwuję normalnie chora jestem robi się co raz zimniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z hurtowniami jest krucho, myślę że przeinwestowały i teraz bida... nawet 2- 3 palety pustaka, cementu na zamówienie to wstyd :o :o :o

ba i jeszcze nawet 30% zaliczki :cry:

 

a majstry zrobiły ile mogły z 38 i 25 całych i czekaja na resztę materiału

całe zamieszanie przez to że nie powiedzieli w zeszłym tygodniu o połówkach pustaka i przez urlop pana w hurtowni :evil:

troszkę winy jest po stronie majstra, ale pytałam nawet KB czy nie kupić nie po co,

a tu dwa dni trzeba czekać bardzo się denerwuję normalnie chora jestem robi się co raz zimniej.

 

Rozumiem, że się denerwujesz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z hurtowniami jest krucho, myślę że przeinwestowały i teraz bida... nawet 2- 3 palety pustaka, cementu na zamówienie to wstyd :o :o :o

ba i jeszcze nawet 30% zaliczki :cry:

 

a majstry zrobiły ile mogły z 38 i 25 całych i czekaja na resztę materiału

całe zamieszanie przez to że nie powiedzieli w zeszłym tygodniu o połówkach pustaka i przez urlop pana w hurtowni :evil:

troszkę winy jest po stronie majstra, ale pytałam nawet KB czy nie kupić nie po co,

a tu dwa dni trzeba czekać bardzo się denerwuję normalnie chora jestem robi się co raz zimniej.

 

że się wtrącę, spokojnie, nie w taką pogodę budują. A teraz do meritum, przez przypadek zauważyłem, że macie przeszklony wykusz kuchenny. Nie wiem jak u was z zapotrzebowaniem na wysokość blatu kuchennego, ale ja przez niedopatrzenie i musiałem zrezygnować w podwyższenia mebli kuchennych. Murarze zrobili standardową wysokość otworu okiennego i pod nim już tylko zmieści się standardowy blat inny wejdzie w światło okna. A szkoda bo miejsce "nad" było

 

Pozdrowionka, Powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Murarze murują, parter już prawie jest, dzisiaj dojechały ostatnie nadproża, w poniedziałek jeszcze jakieś drobiazgi no i akcja kominy :o

 

i tu mały zawał bo ja o kominach wogóle to myślałam na końcu :cry: po stropie (tak mi wychodziło z umowy z majstrem)

ale przecież one rosną od podłogi no i teraz szybko i rozsądnie muszę coś wybrać i kupić... no to ide się dokształcać....

 

jakie kominy kupiliście co wybrać?

 

ps nadproży na góre dalej niet 2,5 szt 1 i 3,25 szt 4 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba już pójdę spać mam dość tych kominów, bedą mi się w nocy śnić,

rano muszę podzwonić i coś zamówić

 

ania klepka mi podpowiedziała hurtownię mają naprawdę dobre ceny i obsługę

serio

 

Po południu jadę za to na 40-stkę bedzie wesoło (raczej) o budowie nikt nie będzie rozmawiał :D

nalezy mi się mała imprezka... chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj..... główka bolała rano.... :oops:

 

My jak jeździliśmy na imprezy firmowe, to tak robiłyśmy, ale jedna z koleżanek nie wiedziała. Na następny dzień wszystkie na śniadanko, świeże, rześkie, głodne, a koleżanka do nas - Jak to się dzieje, że ja tak się źle czuję, a Wy wszystkie takie, jakbyście nie piły :o :o :o

A druga odpowiada -

To trzeba było ............apapki do japki , jak się kładłaś spać i dzisiaj nie byłoby śladu po bólu głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu :oops:

uśmiecham się ale to moje zatoki sie odezwały a nie nadmierne spożycie

 

Upssss, to współczuję i jak dzisiaj sobie przypomnę jak ostatnio cierpiałam z powodu zatok, to rozumiem cię dobrze :cry: :cry:

 

kurcze czekam na wyceny dachu i :cry:

przygotowywałam się na mały szok cenowy ale ile mam czekać....

 

A jakie ceny Ci rzucili, jeśli możesz to napisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć u nas wykluł się parter a nie było łatwo w tym deszczu (dzięki chłopaki)

i zapalenie zatok :oops: sama się prosiłam byłam dzisiaj 2 h na budowie a lało i wiało, ale efekty są imponujące ( przynajmniej dla nas!!!!!!)

 

http://images47.fotosik.pl/213/3b6f7eaa1ea636d1m.jpg

 

 

A i mam pierwsze wyceny materiału na dach (ta tańsza to sama dachówka) 18.000- 29.000- 32.000 :roll:

 

Ania za kominy masz u mnie dobre winko :wink:

Małgosiu masz jakieś sprawdzone sposoby!? zanim głowa mi odpadnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć u nas wykluł się parter a nie było łatwo w tym deszczu (dzięki chłopaki)

i zapalenie zatok :oops: sama się prosiłam byłam dzisiaj 2 h na budowie a lało i wiało, ale efekty są imponujące ( przynajmniej dla nas!!!!!!)

 

http://images47.fotosik.pl/213/3b6f7eaa1ea636d1m.jpg

 

 

A i mam pierwsze wyceny materiału na dach (ta tańsza to sama dachówka) 18.000- 29.000- 32.000 :roll:

 

Ania za kominy masz u mnie dobre winko :wink:

Małgosiu masz jakieś sprawdzone sposoby!? zanim głowa mi odpadnie :wink:

 

 

Super, ale murki Ci urosły Kasiu, strasznie zimno i mam nadzieję, że panowie budujący ciepło się ubierają, żeby skończyć Ci budowanie :lol:

 

Co do zatok, niestety pomogły mi tylko antybiotyki :(

Rozgrzewałam piasek w mikroweli , wsypywałam do woreczka płóciennego i na "pysk" . Gdzieś miałam od koleżanki jeszcze jakiś przepis ( nawet pisałam komuś na forum), ale nie mogę znaleźć kurcze kartki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...