Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Kaśki.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

właśnie mam ochotę założyć dziennik i komentarze, tylko jeszcze nie czytałam jak to zrobić

 

To nie nie opitalaj się, tylko ZAKŁADAJ :):):)

Ja sama tego nie robiłam, to Ci nie jestem w stanie pomóc założyć, ale w działce dzienniki ( Michał mi tu podpowiada) jest temat jak założyć dziennik.

 

Chętnie poczytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu Pan Bóg mnie pokarał, bo ja w niedzielę zamiast przed ołtarzem klęknąć to na działkę pojechałam drzewka przycinać itp.

Wywodzę się ze służby zdrowia, ale przekwalifikowałam się i teraz biegam od gabinetu do gabinetu (bo ze mnie nie jest domator i to siedzenie w domu to koszmar) bo na nfz długie oczekiwania. A tak bym miała od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu Pan Bóg mnie pokarał, bo ja w niedzielę zamiast przed ołtarzem klęknąć to na działkę pojechałam drzewka przycinać itp.

Wywodzę się ze służby zdrowia, ale przekwalifikowałam się i teraz biegam od gabinetu do gabinetu (bo ze mnie nie jest domator i to siedzenie w domu to koszmar) bo na nfz długie oczekiwania. A tak bym miała od razu.

 

Ania, przechodzimy do mnie do komentarzy, bo nas zaraz Kasia pogoni :lol: :lol: :lol:

 

Ja też nie umię siedzieć w domu, moja mama ma 76 lat a nie usiedzi w domu, działka, roślinki to jej życie i pewnie umrze w biegu. Nie mozna jej przystopować :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mam pomroczność jasną dopiero zauważyłam że byłyscie u mnie i teraz już wiem co u Was :D

pisałam do Was na priwa bo wydawało mi się że ucichło

 

ania klepka bardzo mi przykro życzę powrotu do formy :wink:

 

Megana prześlę ci namiar na montaż ogrodzeń, co za kursik robisz?

 

anjamen z blaszakiem to jest tak że mi podkupili upatrzony (700) i szukam na nowo więc jakbyś coś słyszała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no odkopałam komentarze :oops:

 

roboty mam jak głupia, a chyba wezmę jeszcze jedną fuchę (może dam radę), z Anią jeżdżę dalej na rehabilitację, kosztorys się robi, do architekta jutro, mam kierownika budowy tzn. sam się znalazł

 

Kasiu, widzę że do przodu gnasz, super. Kierownik znalazł Cię sam :lol: :lol: ?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KB no tak sam się znalazł to znajomy męża, sam zagaił myślałam ze może budować by chciał, ale nie bo ma dużą budowę a u nas będzie KB pooglądał projekt miał fajne spostrzeżenia, pochwalił nasz strop :o o który tak się martwiłam bo wszyscy mają terivę, no pożyjemy zobaczymy, żeby nie zapeszać...byle do przodu.

teraz ekipa??? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...