Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Kaśki.


Recommended Posts

tak mamy w projekcie strop filigran i trochę osób mi odradzało, żweby zmienić na terrivę, ale chyba nie zostawimy jak jest,

 

byle dożyć do jutra i znikam tralala.... mam dość

 

To poczytamy na temat tego stropu :)

 

Coś Michał zaczął czytać, że dźwigiem trzeba go włożyć na górę. Macie utwardzoną drogę?

 

Miłego odpoczynku i dużo wrażeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monia toż to narzędzie zbrodni ale o takie właśnie mi chodzi, dzięki, na te 3 dni wolnego planuję tylko akcja ogród, no i grill :oops: w sobotę

 

ps. w poniedziałek będę trzymała łapki pod biurkiem

śnieżyczki już prawie :wink:

jest naprawdę dobry :D jak dla mnie - najlepszy, a zużyłam już kilka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do architekta to jeszcze nie zaczął ale cena była umwiona na 3.000, potem doszedł VAT, potem....i stanęło w oklocach 4.850 bo się wsciekłam i zabrałam dokumenty w poniedziałek idę do innego zobaczymy.

 

Tydzień miałam okropny, jak zadzwoniła do mnie dzisiaj mama i zapytała co z weekkendem to nie bardzo wiedziałam o co chodzi, że to już, ale jak się potrzebuje dużoo kasy na budowę to tak podobno jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do architekta to jeszcze nie zaczął ale cena była umwiona na 3.000, potem doszedł VAT, potem....i stanęło w oklocach 4.850 bo się wsciekłam i zabrałam dokumenty w poniedziałek idę do innego zobaczymy.

 

Tydzień miałam okropny, jak zadzwoniła do mnie dzisiaj mama i zapytała co z weekkendem to nie bardzo wiedziałam o co chodzi, że to już, ale jak się potrzebuje dużoo kasy na budowę to tak podobno jest :wink:

 

No to nie w porządku facet, nie lubię takich. Konkrety na początku i żadnego dodawania, a już nie cierpię jak ktoś podaje mi kwoty netto :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...