Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

firma komink i ikominy


glowac

Recommended Posts

Ja myślę, że firma jeżeli chodzi o sprawy socjalne (kubki, łyżeczki, itp.) się podciągnie i niebawem dorówna standardom.

Z drugiej strony to bardzo fajnie, że jest coraz więcej firm z branży kominkowej, świadczących usługi na najwyższym poziomie wykonawstwa i to w niewygórowanych cenach. Firm budzących zachwyt klientów końcowych, objawiający się również w postaci pisania długich pochwalnych postów na komercyjnych forach internetowych

 

A Ty co masz wspólnego z ta firmą???Pomijając kubki i łyżeczki???Budowanie elektoratów tym sposobem czyli wejdę i coś pierdną wyszło z mody bohusz i to właśnie tu na FM.Więc nie pisz o pisaniu:

.długich pochwalnych postów na komercyjnych forach internetowych.....

Twoje niektóre są jeszcze dłuższe i co z tego..........Dondiego.:yes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 533
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie

 

Chciałbym Państwa poinformować, iż wydaliśmy obszerny katalog ze zdjęciami przykładowych naszych kominków. Katalog zawiera także bardzo dużą ilość wizualizacji kominków, a także opisów grup (rodzajów) kominków. Jesteśmy przekonani, iż nasz nowy katalog ułatwi Państwu wstępny dobór kominka. Katalog wydany jest w sześciu językach - oprócz polskiego, zawiera opisy po angielsku, niemiecku, francusku, włosku i rosyjsku. Wersję elektroniczną można pobrać tutaj: http://kamine-niko.com/uploads/media/Katalog%20WWW%20niko.pdf

 

Oczywiście wszystkim zainteresowanym prześlemy wersję papierową katalogu.

 

Łączę pozdrowienia

 

Daniel Hrehorecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Z wielką przyjemnością dołączę do grona zadowolonych klientów CENTRUM KOMINA z Zielonej Góry.

Współpraca z panem Michałem i panem Danielem to była prawdziwa przyjemność

Projekt przygotowany kompletnie i rzetelnie.

Instalacja trwała 1 dzień.

Wszystko czyściutko, kamień grafit satyna

Ekipa montażowa profesjonalna, wszystko wytłumaczyła, przeszkoliła etc.współpraca z firmą Kominki jest samą przyjemnością.

Raz jeszcze dziekuję za realizacje i gorąco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że KORI !!!

 

Zdjęcia Daniela są ogólnie dostępne w internecie.

A zdjęcie kominka jest zapewne zastrzeżone z względu na oryginalność i niepowtarzalność. Jeszcze komuś by przyszło do głowy skopiować ten wzór, wykonany przez tak miłych panów.

Edytowane przez bohusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ja też szukam budowniczego kominka. Ostatnio firma Centrum Komina robiła kominki u moich trzech znajomych i było wszystko jak należy - pełna profeska. Ja jeszcze się zastanawiam komu zlecę, choć ludzie z tej firmy są bardzo przekonywujący :-) mimo to mam dwie tańsze oferty, a jedną w podobnej cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam Szanownych Forumowiczów

 

Chciałbym przedstawić mój kominek wykonany przez firmę Pana Daniela - szybko, czysto i sprawnie wykonana praca, a oprócz tego została wykonana instalacja komina, którego niestety nie wykonano w fazie budowy domu (dom był zakupiony już gotowy).

Pozdrawiam i załączam fotkę już gotowego kominka ;)

kominek.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów

 

Chciałbym przedstawić mój kominek wykonany przez firmę Pana Daniela - szybko, czysto i sprawnie wykonana praca, a oprócz tego została wykonana instalacja komina, którego niestety nie wykonano w fazie budowy domu (dom był zakupiony już gotowy).

Pozdrawiam i załączam fotkę już gotowego kominka ;)

[ATTACH=CONFIG]261355[/ATTACH]

 

No ładny, taki standard aktualnie. Minimalistyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ostatnio miał do czynienia z firmą Centrum Komina (http://www.kominkiikominy.pl, http://www.kominki.fm)?Byłabym wdzięczna za jakieś opinie, czy dalej jest wszystko na najwyższym poziomie.

 

Witaj

Ostatnio wykonywała firma kominek plus komin u mnie (zdjęcie dostępne powyżej) ja jestem bardzo zadowolony wszystko trwało niecałe dwa dni i z czystym sumieniem mogę polecić firmę Centrum Komina - całość wykonana solidnie sprawnie i czysto - ja osobiście jestem bardzo zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

Witam serdecznie

 

Zapraszamy Państwa na naszą stronę na Facebook. Podaję linka - https://www.facebook.com/kominki.fm

 

Systematycznie pojawiać się będą nasze ciekawsze realizacje i wizualizacje kominków, artykuły, porady, a także konkursy z nagrodami. Zachęcamy z całych sił do polubienia naszej facebookowej stronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam!

Mam doświadczenia z firmą Centrum Komina - bardzo pozytywne.

Wykonali u mnie kominek. Jakość wykonanych prac bardzo wysoka, kontakt oraz podejście do klienta bardzo profesjonalne.

Przez okres budowy miałem do czynienia raczej z rzetelnymi firmami. Mimo wszystko Centrum Komina wypadło w mojej ocenie najlepiej.

Szczerze polecam!

Marcin Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...