Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

firma komink i ikominy


glowac

Recommended Posts

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 533
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie

 

Rzeczywiście są miejsca w Polsce, w których nie podejmujemy się podłączeń hydraulicznych kominków wodnych. Na podstawie naszych doświadczeń bezwzględnie zalecamy wszystkim klientom zainteresowanym kominkami z płaszczem wodnym, by zlecali podłączenie hydrauliczne kominka dla specjalisty (hydraulika), który zainstalował lub dopiero ma zainstalować system centralnego ogrzewania w domu. Kominek wodny jest mocno powiązany z pracą kotła grzewczego, dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest doprowadzenie do sytaucji, w której jedna osoba jest odpowiedzialna za całe ogrzewanie w domu. Gdy coś szwankuje w systemie ogrzewania, najczęściej klient nie jest do końca przekonany, co nawala - piec, pompy, a może coś po stronie kominka. Nie jest to komfortowa sytuacja dla żadnej ze stron. Nie ulega także watpliwości, iż wszystkie urządzenia po stronie centralnego ogrzewania są bardziej usterkowe niż elementy zainstalowane po stronie kominka. W większości regionów Polski współpracujemy z doświadczonymi hydraulikami, których polecamy w zakresie podłączeń hydraulicznych naszych kominków wodnych. W konsekwencji każdy z kleintów może bezproblemowo zlecać nam budowę kominka a poleconymi hydraulikowi - podłączenie hydrauliczne. Oczywiście zawsze najlepszym wyborem jest hydraulik, który wykonywał C.O. klientowi.

 

Misją naszej firmy jest tworzenie kominków, które są bezpieczne, a ich eksploatacja nie powoduje żadnych problemów. Stąd pojawia się wiele zmian, które powinny poprawiać szeroko pojętą jakość naszych produktów i usług.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

 

 

 

 

 

witam

 

Niestety nie wykonujecie KZPŁW na terenie całej Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Witam Państwa serdecznie

 

Mam nadzieję, iż choinki już są ozdobione, paczki z prezentami przygotowane, jedzonko już się robi. Szkoda, że za oknem chociaż trochę nie popadał śnieg, ale tak naprawdę liczy się ciepło domowego ogniska. Święta już tuż tuż i zapewne każdy już to czuje i widzi. Chciałbym życzyć wszystkim Państwu cudownych, miłych i kojących Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku - tylko szczęścia, zadowolenia z każdej chwili w życiu, z bliskich oraz, co najważniejsze, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia.

 

Daniel Hrehorecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
Witam, zamawiałem kominek od firmy Centrum Komina http://www.kominkiikominy.pl niedawno jakieś 3 miesiące temu. Firma została mi polecona przez znajomego i ja również śmiało mogę powiedzieć, że jest godna polecenia, fachowa i szybka obsługa (szczególnie proces zamawiania i montaż) oraz serwis na wysokim poziomie (miałem problem z szybą temat został bardzo szybko załatwiony) kominek.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(miałem problem z szybą temat został bardzo szybko załatwiony) [ATTACH=CONFIG]360424[/ATTACH]

 

Problem szyb w kominkach to bardzo intrygujący temat jako, że wiele jest z tym problemów więc prośba do Ciebie żebyś szerzej opisał:

- jaki miałeś problem z szybą?

- dlaczego wystapił w tak krótkim czasie eksploatacji?

- co było przyczyną problemu?

- jak go zdiagnozowano?

-jak problem załatwiono?

Każdy użytkownik kominka chciałby mieć elegancką szybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem szyb w kominkach to bardzo intrygujący temat jako, że wiele jest z tym problemów więc prośba do Ciebie żebyś szerzej opisał:

- jaki miałeś problem z szybą?

- dlaczego wystapił w tak krótkim czasie eksploatacji?

- co było przyczyną problemu?

- jak go zdiagnozowano?

-jak problem załatwiono?

Każdy użytkownik kominka chciałby mieć elegancką szybę.

 

Szyba nagle pękła, bez żadnego powodu. Zgłosiłem to do firmy kominkiikominy.pl a oni szybko to załatwili - dostałem nową szybę. Teraz jest wszystko w porządku. Zobaczymy, co się będzie działo w kolejnym sezonie grzewczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś korzystał ostatnio z usług firmy CENTRUM KOMINA kominkiikominy.pl ? Czy w dalszym ciągu poziom usług jest na tak bardzo wysokim poziomie jak w poprzednich latach?

 

Witam, Lola21 - nasz wybór padł na Centrum Komina i to była trafna decyzja. Mieliśmy wstępną koncepcję, jak nasz kominek ma wyglądać a oni pomogli nam ją dopracować. Każdą wprowadzaną przez nas zmianę mogliśmy oglądać na trójwymiarowej wizualizacji, więc nie było niedomówień jak ostatecznie będzie kominek wyglądał. Monterzy - widać było, że znają się na swoim fachu, grzeczni i cierpliwi - gdy podczas montażu chciałam jeszcze coś zmienić nie robili żadnych problemów a nawet doradzili! Generalnie, kominek wyszedł super, o to nam chodziło, wiec my polecamy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten kominek jest z drewna?!

 

Witam, cha wygląda jak wenge prawda? Zależało nam na akcentach drewnianych, ale musieliśmy też wziąć pod uwagę względy bezpieczeństwa. Wtedy zaproponowano nam materiał - spieki kwarcowe Laminam. Mnóstwo kolorów i faktur do wyboru - a wśród nich drewnopodobne. Podobno to bardzo wytrzymały materiał - no ale to się dopiero okaże z czasem jak go bardziej poeksploatujemy... Obecnie zastanawiamy się czy nie zrobić blatów ze spieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...