Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

firma komink i ikominy


glowac

Recommended Posts

Nefer,

Pisłałem wyzej - nie poddaję w watpliwośc tego co piszesz Ty i kilku innych użytkowników z dorobkiem.

Czy dla Ciebie opinie Forowiczów z pierwszym i jedynym postem sa wiarygodne? Nie masz skojarzenia że pisze to firma której temat dotyczy? Bo ja tak.

 

Tego nie wiem.

Takie zjawosko wystepuje w KAŻDYM nerwowym temacie.

Zobacz na "niesolidni w-wa". Ludzie z 1 postem opluwają wykonawcę.

Tu go chwalą - wyrównuje sie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 533
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a ja spotkałem się na innym forum z tym że jeden z adwersarzy pisał właśnie takie pochwalne jednopostowce żeby skompromitować swojego przeciwnika, te posty właśnie bardzo barwnym językiem wychwalały jego konkurenta, na szczęście administracja tamtego forum jest bardzo sprawna i szybko wykryła fałszerstwo, tutaj niestety brak jest administratora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie Coulignon

 

Pragnę Panu wyjaśnić i zapewnić Pana, że każdy z postów jest rzeczywiście napisany przez moich klientów. Każdy z nich zawiera rzeczywiste opinie Klientów na temat wykonanego przez moją firmę kominka.

 

Przyznam, że poprosiłem około 20 klientów z ostatnich dwóch tygodni, by napisali swoje opinie na temat swoich kominków. Kilka moich próśb wysłałem nawet do Klientów, którzy byli akurat w trakcie realizacji kominka lub nawet tuż przed realizacją. Chciałem tym samym pokazać na forum, iż w 99% przypadków Klienci są zadowoleni z naszych kominków. Zależało mi na tym, ponieważ znalazłem w tym wątku wiele przykrych słów ze strony Pana FOREST-NATURA. Być może zrobiłem to nieudolnie, ale uczciwie. Nie mam doświadczenia w pisaniu na forum, nie znam obyczajów na tym forum, za co serdecznie przepraszam, jeżeli ktoś się poczuł urażony.

 

Mogę jednak wszystkich Państwa zapewnić, iż budujemy kominki z najwyższą starannością i na pewno jesteśmy lepsi w swoim fachu niż w pisaniu na forum.

 

Pozdrawiam.

 

Daniel Hrehorecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Spróbuję wstawic foto wykonanego przez CK kominka

http://picfor.me/img/2009/03/18/ff0caad6a8f4df7a63fed8a7dd363926_original.jpg

Cała operacja z CK trwała 3 tyg. ktoś nie wylał posadzki, a mnie sie trafił termin. 3-4 wizualizacje i akceptacja, bez zaliczek, papierów,

ekipa(pozdrawiam) zjawiła sie w oznaczonym terminie i zagościła 2 dni pozostawiając to co widac. Wszystko zgodnie z ustaleniami, szybko i z usmiechem.Przesunięcie kominka i przerobienie podejścia komina jak tez podwiewu z zewnątrz nie było problemem. Jedna z nielicznych ekip, firm jakie sie przewinęły podczas budowy godna polecenia.

ps. Panie Danielu z koniem nie mozna sie kopac, panska firma obroni sie sama

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wracam...na chwilę...bo jedną rzecz chciałbym uściślić.

"Konia z rzędem" temu, kto pokaże choćby jedno moje zdanie negatywne na temat wykonawstwa kominków zrobionych przez firmę CK. O ile się nie mylę nigdy czegoś takiego nie powiedziałem tu na Forum.

Moje wypowiedzi (które jak najbardziej podtrzymuję) tyczą się jednej sprawy - braku jakiejkolwiek rękojmi i gwarancji producenta, na terenie naszego kraju na montowane w tych kominkach wkłady firmy Spartherm.

Chciałbym zadać moim adwersarzom następujące pytania:

1. Czy komukolwiek Pan DH oznajmił, przed zakupem wkładu czy montażem kominka że urządzenie, warte kilka (naście) tysięcy złotych, które sprzedaje nie jest objęte gwarancją ani serwisem przez samego producenta na terenie naszego kraju?

I pytanie drugie powodowane tym, że wiele osób doszukuje się tutaj objawów "czarnego PR" (modne określenie) czy nieuczciwej konkurencji:

2. Czy ktokolwiek z Was, drodzy Forumowicze, wypowiadający się w tym temacie, jako bezpośrednio zainteresowany, zadał sobie niewiele trudu i wykonał choćby telefon do producenta - firmy Spartherm? By poznać stanowisko jakie zajmują wobec firmy CK? Telefony kontaktowe podałem na początku wątku...

To pytanie kieruję zarówno do tych, którzy mają już zamontowane kominki, jak i do tych, którzy dopiero o tym myślą.

Podpowiem - jak dotąd uczynił to jeden Forumowicz (w dziale Ogłoszenia jest zamieszczona jego wypowiedź)...i nieco się zdziwił...tym co usłyszał.

Życzę wszystkim , aby zamiast wypowiadać się negatywnie pod moim adresem, wpierw pomyśleć nad powyższymi pytaniami.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to moje początki na forum Muratora. Dotąd przeglądałam jedynie rady innych. Postanowiłam napisać kiedy p. Daniel poprosił mnie o opinię na współpracy z jego firmą.

Potwierdzam opinie wielu sób, zwłaszcza tych określanych przez niektórych jako "jednopostowców". Ja również do nich należę, ale to nie znaczy,że jak piszę pierwszego posta to jestem niewiarygodna i podstawiona ( to poprostu niekulturalne oceniać innych po ilości napisanych postów).

Na początku marca firma CK zamontowała mi kominek.Firmę znalazłam przeglądając jakieś forum odnośnie kominków, postanowiłam zadzwonić i zapytać o szczegóły ( na początku chciałam dowiedzieć się jedynie o wkład Lechma Exclusive z boczną szybą, bo w moim regionie cena była dość wysoka-ponad 9 tys. i żaden z sklepów nie posiadał na stanie takiego wkładu, no chyba że złożę zamówienie w ciemno, to za jekieś 6 tyg. mogą mi przywieźć). Cena wkładu od CK okazała się dużo niższa, a ciekawe aranżacje obudów spowodowały,że postanowiłam zamówić kompleksową usługę z montażem. Pomimo,ze mieszkam ponad 500km od Zielonej Góry, gdzie firma ma siedzibę, nie było żadnych problemów z wykonaniem usługi. Bardzo ciepło wspominam współpracę z p. Danielem odnośnie omawiania szczegółów inwestycji oraz p. Maję - projektantkę, z którą wielokrotnie konsultowałam ostateczny wygląd kominka (dostałam szczegółowe plany oraz zdjęcia materiałów). Zawsze mogłam liczyć na pomoc i fachową poradę. Ekipa przyjechała na umówiony termin- pracowali bardzo sumiennie przez prawie 3 dni (od godz. 8.00- do nawet 23.00), zostawili po sobie porządek i kominek taki jak zaplanowałam. Na prawdę polecam firmę - konkurencyjna cenowo, terminowa, solidna. Jeżeli ktoś uważa, że to jedynie bezpodstawne pochlebstwa, to wcale nie musi korzystać z ich usług, jest w końcu tyle innych firm... Ja jestem zadowolona i polecam znajomym - mam kominek taki jaki chciałam za zdecydowanie niższą cenę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że poprosiłem około 20 klientów z ostatnich dwóch tygodni, by napisali swoje opinie na temat swoich kominków.

 

I to był błąd. Opinie 3 Forowiczów z "dorobkim" o Pana pracy wystarczyłyby do skierowania tej dyskusji na inne tory. Opinie "jednopostowców" zawsze są mało wiarygodne bo wyglądają jakby spędził Pan pracowników i kazał im coś dobrego napisać o firmie. Zresztą rzecz jest dość prosta do sprawdzenia przez administratora forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd.. faktycznie, ale przecież nikt nie bierze tych opinii pod uwagę...

 

Ale będąc obiektywnym nikt kto robi na codzień kominki/zabudowy poddaszy/stawia domy etc etc.... i nie przesiaduje na codzień na forach i nie jest "dzieckiem internetu" - nie wie, że tak się postrzega osoby bez dorobku na forum.

Zasadniczo to dziwi mnie bardzo skąd fachowcy i eksperci forumowi mają tyle wiedzy fachowej jak codziennie godzinami tu przesiadują - znaczy się kiedy oni pracują ????

 

Jakby mój ponad 50 letni ojciec był fachowcem, a ktoś obsamrowywałby mu tyłek na forum - to także poprosiłby pewnie swoich klientów aby weszli i napisali coś o jego pracy. W życiu by nie wpadł, że fajnie aby klienci mieli coś powyżej 100 wpisów bo w przeciwnym razie będą źle postrzegani.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie właśnie od wczoraj jest montowany kominek.

Wymęczyliśmy p.Daniela pytaniami o gwarancję i jestem pzrekonana, że wszystko będzie w porządku.

Mąż jest zachwycony ekipą, ich solidnością. Mówi, że to najlepsza ekipa jaka u nas do tej pory była i na dodatek jeszcze fajne chłopaki.

Wszystko mieli już przygotowane, nawet obudowę kominka (suporeks itd.) i tylko "składają".Pełen profesjonalizm. Dzisiaj kończą.

Jak tylko będę miała zdjęcia, czyli wieczorem :) postaram się wrzucić.

 

Dla mnie rewelacja. Chciałabym mieć na budowie tylko takie ekipy :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze , że trochę mnie wkurza, fakt , ze ktoś kwestionuje opinie ludzi piszących na tym forum pierwszy raz. Znależli się , niedowiarki.

Ile razy trzeba tu wejść, aby należeć do wiarygodnych. Ktoś miesza z błotem firmę z którą miałam przyjemność współpracować i co mam stać z boku i się przyglądać. Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, piszę z pozycji zadowolonego klienta . Guzik mnie To obchodzi , czy Firma sprowadziła mi wkład bezpośrednio z Niemiec, czy przez pośrednika. Mam na wszystko faktury i to się liczy. Towar przyjechał fabrycznie zapakowany. Ludzie są zadowoleni, czego chcieć więcej.

Pozdrawiam wszystkich tych którzy tu zaglądają po raz pierwszy, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nitubaga, Nefer, teszla - jak to wychodzi cenowo, % taniej od cennika spartherm?

 

Na to pytanie ci nie odpowiem, bo Pan Daniel wycenił mi całość : wkład, obudowa, rozprowadzenie ciepła - do 3 pomieszczeń sąsiadujących z kominem, transport i montaż. Całość kosztowała 15 tys. Może to nie jest mało ale fachowiec z Warszawy polecony przez znajomych wycenił to samo na 22 tys. No i załapałam się już na wyższy kurs euro niż był w wakacje ubiegłego roku, kiedy robiłam pierwsze rozeznanie. Chętnie wkleiłabym parę zdjęć ale nie wiem jak to zrobić. :lol: Może ktoś mi udzieli instrukcji, proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img16.imageshack.us/img16/452/dsc00306c.th.jpg

 

Tak jak obiecałam wrzucam zdjęcie kominka.

Krótko mówiąc, już "po bólu", chociaż niestety róg kamienia jasnego troszkę się odłamał :(((

P.Daniel mówił o mikrouszkodzeniach i pech chciał , że musiało to oczywiście mi się trafić.....powiedział, ze w przyszłym tygodniu coś zaradzimy na to...

 

Nadal twierdzę, że interesy z p.Danielem to czysta przyjemność.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...