Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Prawie konkursowy, ale nasz :) m02a BasH'owy


BasH

Recommended Posts

A co płytkami będziesz palił :)) czy kociołek zamiasr ecoteca w astorii wymieniasz, wiesz taki byłby mega ekonomiczny opel parowy

 

A patrz jaki kolega dowcipny :) No płytki chyba przez podajnik nie przejdą :D A astoria i tak dość ekonomicznie pali przy dwóch litrach i moim bucie...

Edytowane przez BasH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam kolegę zza miedzy. Po kilku miesiącach przerwy zaglądając na dziennik i komenty dowiedziałem się że po raz kolejny bedziesz ojcem :). Tak więc gonisz mnie :):) Ja to co chciałem juz mam ( no prawie bo córa też by się przydała) ale do skutku nie będę bo druzynę piłkarską samych pitochów ciężko wykarmić haha.

U nas powoli do przodu :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... po raz kolejny bedziesz ojcem :). Tak więc gonisz mnie :):) Ja to co chciałem juz mam ( no prawie bo córa też by się przydała) ale do skutku nie będę bo druzynę piłkarską samych pitochów ciężko wykarmić haha.

U nas powoli do przodu :):)

 

No ja też (teoretycznie) mówię pass - trójeczka jest wystarczająca, parcia na pitocha aż takiego nie mam, chyba że za parenaście latek :) Póki co jak na 31-latka produkcja stop :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc tatusiek :lol:. Mam kilka pytan. Zalozyles wszystkie CD, a potem je sciagnales, zeby wepchac pierwsza warstwe welny?? Czy dales rade wsadzic bez demontazu stelaza?

 

http://img14.imageshack.us/img14/5760/imagee009.jpg

 

http://img577.imageshack.us/img577/7230/imagee001.jpg

 

Dlaczego robisz na grzybach, a nie wkretach i uchwytach??

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc tatusiek :lol:. Mam kilka pytan. Zalozyles wszystkie CD, a potem je sciagnales, zeby wepchac pierwsza warstwe welny?? Czy dales rade wsadzic bez demontazu stelaza?

 

Praktycznie nie da się wsadzić wełny przy rozstawie 40 cm bez demontażu profili. Ten pokój, który wrzuciłaś robiłem jako pierwszy i się uczyłem - kolejne robię rozciągając linki aby kręcić do nich grzyby bez zakładania profili. Wkładam wełnę i dopiero zakładam profile. Kolejna warstwa wełny (podkrokwiowia) idzie już łatwo - tniesz nierozwiniętą wełnę w rolce na 3 rolki i wciskasz pomiędzy profile. Tyle, że ursa zrobiła mi niespodziankę - robiąc sufity jesienią zrobiłem rozstaw 38 cm w osi przewidując rolkę 120 (+2 cm na każde pole dla klinowania), a tu ursa zrobiła rolki 125 pasujące pięknie na rozstaw 40 cm. Było trochę kombinowania, ale kolejne pomieszczenia już robię na rozstaw 40 i wełną, która leży u mnie.

 

 

Dlaczego robisz na grzybach, a nie wkretach i uchwytach??

Pozdrawiam:)

 

Nie przekonują mnie "esy" - mam paczkę dla różnych kombinacji (bo czasem są niezbędne), ale wygodniej mi się robi na grzybach. Nie trzeba pcheł stosować (których nie lubię), grzyb wisi na wkrętach obciążonych na ścinanie, a nie wyciąganie z drewna jak przy "esach" (chociaż to pewnie żaden argument).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiłabym dla kiełbaski z grilla :D

 

Oj mi tego mówić nie musisz :D Ja też, ja też :) Zdażało mi się grilować w lutym przy sporym mrozie :D

 

Drzwi techniczne to tylko ocynk lub jasny krem, PP to tez kremowe.

 

Masz w nich jakieś rozeznanie? Jestem w tym temacie zielony - generalnie mają być w miarę tanie, ale też nie mają się rozpaść.

Potrzebne dwie sztuki: kotłownia-garaż, garaż-spiżarka. Garaż ogrzewany.

 

W toruniu masz jeszcze brico depot i resztę trójcy budowlanej

 

No ale też sporo dalej, a jutro jeszcze muszę zdążyć zrzucić graty u siebie po przywózce z bydzi i śmigać na północ (i wrócić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Jak się czują kobiety w dwupaku?

 

Świetnie :) Trwają dyskusje nad imieniem :D

 

Qrcze idziesz jak burza. Pamietaj, ze ciągle podglądam i chłonę poddaszowe foty. :)

 

Spoko - dziś miała przyjechać paleta białych płyt, no ale skład miał poślizg. Nie pali się, bo do stelażowania został korytarz z klatką schodową i 3 garderoby - dwie proste i nasza sypialniana z problematycznym koszem. Tyle, że korytarz z klatką będzie robiony na sam koniec, jak wypchnę materiał z parteru na piętro, a to wymaga też opłytowania wszystkiego oprócz korytarza. Powoli przymierzam się do odpalenia kotłowni, aby wygrzewać podłogówki pod kafle, a zatem mam jeszcze szycie kaloryferów, skończenie rozdzielaczy, powieszenie dwóch drabinek, zrobienie wody na piętrze, kibelek, brodzik i murowanie na parterze - setki tematów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w nich jakieś rozeznanie? Jestem w tym temacie zielony - generalnie mają być w miarę tanie, ale też nie mają się rozpaść.

Potrzebne dwie sztuki: kotłownia-garaż, garaż-spiżarka. Garaż ogrzewany.

.

W casto nie gustuje jakoś niższe ceny ma LM lub obi czasami w BD możena też coś kupić,

Ale W LM masz chinki ocieplone za 250 cos tam

lub hormana nie ocieplone za ok 300

jakość dla hormana sztywniejsza ościeżnica, drzwi twardsze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W casto nie gustuje jakoś niższe ceny ma LM lub obi czasami w BD możena też coś kupić, ,

 

A to nowość - w sorcie moich poszukiwań (wcześniejszych) LM był minimalnie droższy, OBI kosmicznie drogi.

 

 

Ale W LM masz chinki ocieplone za 250 cos tam

lub hormana nie ocieplone za ok 300

jakość dla hormana sztywniejsza ościeżnica, drzwi twardsze,

 

O i to jest konkret. Pomacam jutro i w LM i casto, muszę zapakować dwie sztuki na dach mojej asterki - mam nadzieję, że ktoś na miejscu się zlituje i pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...