Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Prawie konkursowy, ale nasz :) m02a BasH'owy


BasH

Recommended Posts

No niestety, wracając nie będę przelatywał nad twoimi rejonami, więc nawet nie ma co rozpatrywać możliwości wykonania desantu.

Nic to, przed wyjazdem specjalnie zapakowałem do lodówki browca, żeby był gotowy na powrót. Już sobie to wyobrażam: wejdę do domu, otworzę lodówkę, strzelę zawleczką i wleję.... A potem zdejmę buty, kurtkę, przywitam się z rodziną... :D

 

@compi - gierki nawet fajne, zwłaszcza z tą panienką, co w miarę postępów w piciu coraz ciekawiej ubrana być zaczyna, ale na dłuższą metę nuuudne. I panienka też taka jakaś, wcale nieładna! (to na wypadek, gdyby moja małżonka tu zajrzała, bo pewnie zaraz ktoś doniesie ;) )

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ŚWINIA! (zwierze tutaj zakazane jako nieczyste, tak nawiasem mówiąc ;) )

 

 

wiec dzis będzie słowo na literę "H"

czyli....

hamburger:lol2:

 

wiem że są sojowe... i pewnie wcinasz... to prawie to samo... ale... "prawie" czyni wielką różnicę...:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślisz, że ze mną jest już tak źle, że sojowe kotlety pożeram??? :D

NIGDY!!! Śmierć "zdrowej żywności"!

 

Mięsa mi tu akurat nie brakuje, jest kurczaczyna, jest muuu-czyna, meee-czyna, wielbłądzinę nawet jadłem , więc braku świniny po prostu nie zauważam. Zresztą... jeść tutaj można naprawdę, bardzo różnorodnie, niby taki zamknięty kraj, a to właśnie tutaj dopiero pierwszy raz w życiu próbowałem prawdziwej (w sensie, że nie fastfoodowej) kuchni indyjskiej, czy japońskiej.

 

Hamburgery - paradoksalnie są, jest Macdonald (co krok), jest KFC, tylko oczywiście hamburgery są nie wieprzowe. Choć w przypadku Macbuły to akurat nie wielka różnica, po prostu te 15% mięsa, co dodają do soi i innych dodatków "identycznych z naturalnymi" jest z wołowiny, nie wieprzowiny i tyle :)

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec dzis będzie słowo na literę "H"

czyli....

hamburger:lol2:

 

Dddddoobreeeee :)

 

Zaglądam co parę miesięcy, bo podpatruję jak radzicie sobie z piecem. My mamy problemy z żużlowaniem i strasznym brudzeniem się pieca od środka. Jakie macie ustawienia na taką pogodę jak teraz? Szukam przyczyn. Pozdrawiam.

 

Na żużlowanie pomaga zmniejszenie ilości powietrza - mam nadmuch 20% i szczelina na 3 cm. Na piecu ustawione 65 stopni, podmieszanie na zaworze 4-rodrogowym i na dom idzie może z 40 stopni w nocy przy -1 stopnia. W dzień pompy stoją, chodzi tylko podłogówka na +- 24 stopnie na podłodze (28 na podmieszaczu przy piecu).

Piec trochę zarasta, ale nie jest tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....prrrzzzeesssssstańńńńńń wspominać to słowo na "p"!!!!!!!!

 

J. (i mineralka. Taka jej mać!)

 

 

Daj spokój, nie wtrącaj się, to trzeba przeczekać po prostu, najlepiej przy piwie, może jakiś mecz jest w telewizji :D

 

 

J.

 

Hehehehe - kolegi myśli już krążą wokół piwnego tematu :) Na jak długo zesłali na obczyznę? :) Może dosłać kurierem p ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tydzień, wytrzymam. Chyba...

I nie, proszę nic nie przysyłać, naprawdę nie chcę się dowiadywać, którą część ciała tutaj obcinają za przemyt, a którą za spożywanie alkoholu :) Za narkotyki dajmy na to ścinają tutaj tą najważniejszą część ciała, nawet w samolocie emitowali ostrzeżenia. Robią to podobno publicznie, przy pomocy klasycznej arabskiej szabli.

 

J.

 

PS: ciekawe ile czasu fermentuje sok z granatów. Mam niedopity, może by go postawić pod oknem?...

Edytowane przez Jarek.P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj byłam w Poznaniu i przejeżdżałam obok takich wielkich kadzi Lecha ;)

 

To ja bylem zdziwiony, jak w Tychach zobaczylem kadzie i dopiero zajarzylem, ze to przeciez ... tyskie :)

 

To teraz czekamy na nówkę garage.

 

To troche poczekacie, bo idzie jak krew z nosa - wooolno, glownie w soboty, moze do nowego roku skoncze +-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...