Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komunikat .


wolo63

Recommended Posts

Oczywiście , że głupi . Na zewnątrz - 10 i awaria pieca CO. Bardzo śmieszne . Wielka afera . Temat zatytuowałem ,,Komunikat"bo interesował mnie konkretny komunikat .Jeśli ktoś liczył , że komunikat dotyczy taniejących o 200% materiałów bud. :) to Przepraszam .

 

Idąc Twoim tokiem rozumowania - 70% postów winno nosić tytuł Budowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.termet.com.pl/images/produkty/instrukcje_obslugi/ISU-uniCO.pdf tu masz instrukcję - kod E5 oznacza brak przepływu wody grzewczej lub uszkodzenie czujnika przepływu.

 

Pomijając kwestię, że autor tego tematu, rzeczywiście mógłby poczytać instrukcję, ten cytowany przeze mnie post jest jedynym merytorycznym i odnoszącym się z szacunkiem do pytajacego. Pozostali dobrze sie bawią, a dla niektórych średnia dzienna postów sugeruje nawet, że wyrabiają etat na tym forum :D No cóż rutyna w pracy często powoduje, ze robi sie głupoty. I tym wnioskiem otwieram znowu pole do popisu dla nudzących się :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem brak szacunku i, dodatkowo, kultury wykazujesz Ty, używając w postach słów na k... i na d...

Wbrew temu co twierdzisz, masz też czas, zaglądając tu co najmniej trzeci raz i pisząc trzeci post. Szkoda marnować czas pisząc posty nie wnoszące nic do tematu.

To wszystko. Możesz spokojnie ripostować z satysfakcją, ze twoje słowo bedzie na wierzchu, bo ja już zakończyłem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...