Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika ZACZYNAMY!!!


Recommended Posts

Widze, ze idziemy teraz leb w leb! Wczoraj ulozyli nam terive nad sypialnia i kotlawnia, dzis w planach wiatrolap i lazienka. Potem chyba okolice schodow. Pani konstruktor przeliczyla nam strop i pewnie bedziemy miec troche inaczej niz Wy. Pozniej polaza na jakies heby (chyba tak sie te potwory zwa?) A stali to faktycznie mnostwo idzie. Trzymam kciuki z dobra pogode (u nas dzis slonecznie!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Widze, ze idziemy teraz leb w leb! Wczoraj ulozyli nam terive nad sypialnia i kotlawnia, dzis w planach wiatrolap i lazienka. Potem chyba okolice schodow. Pani konstruktor przeliczyla nam strop i pewnie bedziemy miec troche inaczej niz Wy. Pozniej polaza na jakies heby (chyba tak sie te potwory zwa?) A stali to faktycznie mnostwo idzie. Trzymam kciuki z dobra pogode (u nas dzis slonecznie!)

 

Wrzuć prosze zdjęcia stropu, szczególnie tego nad łazienko-sypialnią, bo nam z obu stron została przerwa, w którą nie mieszczą się pustaki i trzeba będzie dozbroic i zalać betonem. Gdzię kładziecie heby, zamiast podciągów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć prosze zdjęcia stropu, szczególnie tego nad łazienko-sypialnią, bo nam z obu stron została przerwa, w którą nie mieszczą się pustaki i trzeba będzie dozbroic i zalać betonem. Gdzię kładziecie heby, zamiast podciągów?

 

My tez mamy taka przerwe i robimy tak, jak Wy.

Jeden heb bedzie nad duzym oknem w salonie. Nie mam pojecia, gdzie drugi...

Zdjecia postaram sie wkleic w najblizszym czasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć prosze zdjęcia stropu, szczególnie tego nad łazienko-sypialnią, bo nam z obu stron została przerwa, w którą nie mieszczą się pustaki i trzeba będzie dozbroic i zalać betonem. Gdzię kładziecie heby, zamiast podciągów?

 

My tez mamy taka przerwe i robimy tak, jak Wy.

Jeden heb bedzie nad duzym oknem w salonie. Nie mam pojecia, gdzie drugi...

Zdjecia postaram sie wkleic w najblizszym czasie ;)

 

Cieszę się, że u Was z tym stropem wyszło tak samo, jestem spokojniejsza, bo już myślałam, że coś nie tak, chociaż układane było dokładnie jak w projekcie. No to Wy trzymajcie kciuki za na, a my za Was :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :wink:

Dzisiaj wielki dzień :lol: :wink:

lejemy czy nie lejemy!?

Danusiu, wylaliśmy, ale z poniedziałek. Kierownik podczas odbioru dał kilka dodatkowych zaleceń, więc przełozyliśmy lanie. Ale już po. Dziekuję jeszcze raz za pomoc. :D

Nie ma za co!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

My wielkopolanie musimy sobie pomagac :wink:

Cieszę się,że kolejny etap za Wami.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile wyszło Wam betonu?

 

Fotki juz sa!

Betonu tyle, co Wam ;)

 

Oj chyba nie, bo nam wyszło 16 m3, ale z tego co widzę to Wasza antresola z terivy? Oj, to sporo roboty mieliście mniej. :)

 

A, pomyłka, Wam też 16 m3, a to wydaje mi się dużo, skoro antresola z terivy. Ale cisze się, że Creaton Domino przypadł Wam do gustu. Wyśli mi wieczorkiem na GG ceny, jesli macie już kalkulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...