Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do Majki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 82
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dziuba - oj jak ja cię dobrze rozumiem. Kiedy 9 lat temu zostałem w lipcu '93 szczęsliwym kupcem dwupokojowego mieszkania w bloku to tak się bawiliśmy z jego remontem i upiększaniem, że dzięki Bogu na Mikołaja się przeprowadziliśmy. Ale co swoje to swoje. A potem mieszkanie zrobiło sięza małe (zasługa garderoby mojej zony) i trzeba było zbudować dom. Mam nadzieję że już nie będzie za mały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka - ale mi chodziło o to, że masz ładny przestrzenny dom (mieszkanie), potem kupujesz same potrzebne meble, rzeczy, gary i za chwilę w Twoim przestrzennym gniazdku brakuje nawet powietrza. Jak przeglądasz co można by wyrzucić, to okazuje się, że nie można nic :???: bo wszystko przydo-sie. Dlatego proponuję tą ostrą interwencję w postaci wyprowadzki - wtedy łatwiej coś wyrzucić. Ja tak robię co pół roku z moją szafką i "papierami".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię przestrzeń i naprawdę bardzo ograniczam sprzęty.

Zrobiłam z kawalerki open space (malarze nie wiedzieli czy malują przedpokój czy już może łazienkę), robię na tym śmiesznym metrażu garderobę (zamiast szafy wnękowej). Do tego docelowa mo tam być ino kanapa, stolik, stoli tv, komoda (we wnęce) i może fotel.

 

Byłam z moim projektem u architekta, podzielił mieszkanie na jeszcze mniejsze "strefy". wydzielił mi sypialnię bez okien, za regalikiem. Od samego patrzenai na jego rysunki dostałam klaustrofobii!!!

 

Byłam w Ikea, podobny metraż i też podział na strefy. Nie wytrzymałam i uciekłam z tej ekspozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - po wypowiedziach z wątku o TV doszedłem kolejny raz do wniosku, że muszę zrobić Ci jakiś "najazd", tylko ciągle nie wiem kiedy. A może następnym razem każę sobie zrobić wylot z Krakowa? :wink: Szkoda, że macie tam tak mało rejsów międzynarodowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest, ale jak Ci wiadomo Warszawka nie dopuści by jakiś kierunek latał tylko z Krakowa. Summa summarum jak nie mam połączenia z Wrocławia, to zawsze jest z Warszawy, która jest trochę bliżej Ostrowa. Jedyny wyjątek był w zeszłym roku, gdzie jechałem samochodem (tak chciałem) na Węgry i zboczyłem do Aquaparku. Pożyjemy zobaczymy. Będę próbował coś pokombinować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze Dziuba że mamy bardzo podobne wyobrażenia co do zagospodarownia przestrzeni życiowej. ja na dole tak naprawdę wydzielony bedę miał kibelek i pomieszczenie gospodarcze, to wszystko, praktycznie żadnych mebli, również i w kuchni, w której bedzie duuuuza wyspa z szufladami. Gary i tym podobne duperele znajdą miejsce w spiżarce, aha byłbym skłamał bedzie spory solidny stół z krzesłami ale raczej nic ponadto. U góry w sypialniach zero szaf (no jedna w pokoju córki) ale za to mamy wielkości małego pokoju garderobę :smile:

Okna - wszyscy dziwią się po co wam tyle okien i dlaczego takie duże ??!! I w łazience tez bedziecie miec takie duże ? Nie zamurujecie do połowy ?!!!!

Strasznie irytuja mnie takie gadania, nie podobają mi sie domki z otworami strzelniczymi ale nikogo z tego powodu nie krytykuję.

Co do podglądania to mam to gdzieś, spię na golasa i chodzę często na golasa a jak ktoś mnie podglada to mu macham ręką - z reguły pomaga...

 

ale się rozgadałem przepraszam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...