Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do Majki


Recommended Posts

Kominek sprawuje się b. dobrze. Palimy drewnem mokrym i mało kalorycznym, dlatego trzeba dokładać nad ranem, żeby nie wygasło. Dla nas kominek ma funkcję uzupełniającą normalne ogrzewanie grzejnikowe. Nie wiem jak powiązać go z ogrzewaniem wodnym - podłogowym /będzie potrzebny jakiś mieszalnik do obniżenia temp. wody./ W łazience oprócz maty powinniście też zamontować grzejnik. Pozdr. Majka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dziękuję za szybką odpowiedź. nie wiem jeszcze czy zdecydujemy się na wodną podłogówkę czy ułozymy maty elektyczne. Grzejnik damy oczywiscie rownież (drabinkowy chyba bedzie najlepszy). Co do kominka jestesmy zdecydowani łączyć go z c.o. jako dodatkowe źródło ciepła. pozdrawiam serdecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Majka! Chyba nie zamierzasz nas pozbawić lektury kończąc pisać dziennik. :sad:

Tak naprawdę ten dziennik to chyba pamiętnik. I nie kończy sie w momencie odbioru domu. A jesteśmy ciekawi dalszych wiadomości - co z ogrodem i jak się Wam mieszka, jak urządzacie górę, jak dzieci rosną i, i, i.........

Czekamy na ciąg dalszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuje, że mnie takie "imprezy" nic nie kosztują :razz: - po prostu mam rodzinnego księdza. Jest benedyktynem, bratem mojej mamy i prowadzi mały klasztor w Biskupowie na Dolnym Śląsku. Jedyny problem to znaleźć wolny termin. Msza rodzinna /było 14 osób/ we własnym domu to wspaniałe przeżycie, trudno opowiedzieć. W każdym razie Ania i Michał przygotowali pieśni, psalmy i czytania, komunia pod dwoma postaciami, błogosławieństwo....

Potem oczywiście zjedlismy wspólnie obiad - zupełnie normalny / nie umiem robić nadzwyczajnych :grin:

Pozdrawiam Majka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

A ja chciałabym się dowiedzieć jaka decyzja zapadła w sprawie szamba i czy jesteś zadowolona? Też muszę taką podjąć. Grunt bardzo podobny do Twojego. Myślałam, że zrobię budowane z kręgów, ale boję się nieszczelnośći.

I chciałabym jeszcze prosić o namiary na te kamienie na ścieżki, też nie podobają mi się kostka brukowa.

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szambo jest szczelne, kupione w firmie Probud z Poręby / woj śląskie/, ma 3 komory. Narazie nieprzesiąka :razz:

 

Kamień - gruby i trochę drobniejszy żwir wozimy z kamieniołomów /chyba Zalas, niedaleko nas są 3 kamieniołomy/, kamień - odpad na ścieżkę pod samym domem - od kamieniarza z Rudawy.

Te nazwy pewnie Ci nic nie powiedzą, bo jesteś z innej części RP, ale poszukaj u siebie kamieniarzy i popytaj ich o odpady kamienne. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years później...
  • 2 weeks później...
  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...