Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WADLIWY DOSPEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Martkom

Recommended Posts

Przestrzegam przed montażem wentylatorów kominkowych firmy DOSPEL Które są wadliwe a firma DOSPEL nie ma serwisantów i koszt wymontowania i zamontowania ponosi klient. Darmowy jest tylko koszt przesyłki. Wadą tych wentylatorów jest termostat który siada po ok 3-6 miesięcy wtedy turbina zaczyna dmuchac powietrze bez przerwy. Reklamując taki produkt DOSPEL proponuje że prześle termostat żeby klient sam go sobie wymienił (naprawde nie jest to proste)a jak nie to trzeba wymontowac urządzenie na własny koszt i wysłac do firmy Dospel. Po naprawie firma DOSPEL odsyła i klient na własny koszt montuje urządzenie i za jakiś czas powtórka................................. generalnie niezłe JAJA. DOSPEL ALE WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że są najcichsze to się zgodze i do momentu gdy nie zaczęły siadac termostaty były najlepsze biorąc pod uwagę cenę. Ale za to jak traktują klienta jest to kary godne i trzeba sie tym zając. Tych wentylatorów zamontowaliśmy ok.90 i jak narazie od listopada mieliśmy już 18 reklamacji a klienta z tematem samego nie można zostawic. My też musimy ponosic koszty demontażu i montażu tych wentylatorów. Jeżeli kolego zajmujesz się jakimś montażem to chyba wiesz z jakimi kosztami się to wiąze. PS.Są lepsze i cichsze ale cena trochę mniej atrakcyjna POUJOULAT. Tylko ta cena.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A- to widzę post pod rozwagę producenta.

Choroba i znów stres - bo co jak mój zacznie wariować?

Co do klosztów mont-demont - racja - producenci maja nas w d...

A i przypomniałem sobie pewien napis na ich pudełku "gwarancja nie obejmuje urządzeń zakupionych przez internet"... czyli kurna co - nie ich urządzenie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years później...

Jestem Instalatorem, od 10 lat prowadzę firmę wykonawczą i handlową (hurtownie materiałów wentylacyjnych).

 

Mam w swojej ofercie produkty Dospela, montuje często ich rekuperatory i turbiny kominkowe, jak do tej pory złego słowa nie mogę powiedzieć

 

ani na urządzenia ani na obsługę. Pewnie, czasem są "zgrzyty", ale gdzie ich nie ma. Najważniejsze, że i obsługa posprzedażowa

 

(chodzi mi tu o serwis gwarancyjny i pogwarancyjny) też jest na niezłym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie znam, ale to jest w dobrym tonie, jak stary użytkownik wita nowego na forum i nieraz wskaże nawet jak poruszać się po forum.

Głównie takimi "przyjęciami" zajmują się moderatorzy, ale nie zawsze mają czas i chęci.

 

Daj mu może czas niech się rozwinie...................Chyba nie chcesz by przytaczać ci jak postępujesz z odpowiedziami tym jedno-postowcom. Wiem ,że to wyjątek ale czy nie nazbyt prędki.;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Instalatorem, od 10 lat prowadzę firmę wykonawczą i handlową (hurtownie materiałów wentylacyjnych).

 

Mam w swojej ofercie produkty Dospela, montuje często ich rekuperatory i turbiny kominkowe, jak do tej pory złego słowa nie mogę powiedzieć

 

ani na urządzenia ani na obsługę. Pewnie, czasem są "zgrzyty", ale gdzie ich nie ma. Najważniejsze, że i obsługa posprzedażowa

 

(chodzi mi tu o serwis gwarancyjny i pogwarancyjny) też jest na niezłym poziomie.

 

Zamontowałem cztery lata temu turbinę dospel do dgp. i do tej pory ok. Ale to była pierwsza i ostatnia turbina...taka wielka skrzynia niebieska z bypassem.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...