Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt M14a DOM DLA CIEBIE wariant 1


Recommended Posts

No i mamy październik... Powoli czas rozglądać się za wełną na ocieplenie stropu. Zamierzam po prostu położyć ją na stropie - czy potrzebna jest jakaś folia albo membrana od spodu albo na wierzch? Może ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie?

Powodzenia z dachem Michał82!

Powodzenia z ociepleniem evilser!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hejka!

bardzo tu cicho, nikt nie pisze, nikt sie nie chwali swoimi osiagnieciami w budowie.....zapraszam do ogladania ocieplonego naszego domku....

 

http://www.mojalbum.com.pl/Foto-PM6CX6MQ.jpg

 

http://www.mojalbum.com.pl/Foto-EXITZK7Z.jpg

 

http://www.mojalbum.com.pl/Foto-KRIAUV66.jpg

 

http://www.mojalbum.com.pl/Foto-8PUGP4UC.jpg

Edytowane przez evilser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Wpadłam zobaczyć, jak idą prace budowlane.... Szatynka, jak się mieszka? Nam w lipcu minął rok i cały czas coś mąż dłubie. Teraz dopiero kończymy ogrodzenie z przodu i wjazd. Na przyszły rok kolejne prace, ale nie żałuję, że wprowadziliśmy się do niewykończonego domu. Jak się ma męża z ADHD, to trzeba mu dać dużo pracy, żeby się nie nudził. Pozdrawiamy budowlańców i mieszkańców!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Hejka U mnie na budowie spokój. Okna zamówione 12600 rolety zamówione 9600 tynki gipsowe na kwiecień zabukowane 14 zł m2 bez materiału z materiałem 24zł hydraulik 100zł punkt zaklepany na marzec elektryk teściu+ ojciec zaklepani wylewki 9zł bez materiału ale ja styro wykładam też już zabukowany wszysko na 2013:) tylko żebym się 22 grudnia obudził:D:D Edytowane przez Michał82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie OK ;). Nie po to się tak męczę, żeby teraz to wszystko diabli wzięli... Prawie ociepliłem strop (zabrakło mi ze dwie rolki wełny) i szykuję się do pierwszej zimy w domku. Teraz jeszcze podłączenie wszystkiego w łazience i przenosimy się na ten plac budowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
polecam piecyki Termo-tech Stąporków - osobiście mam 22KW bo tak sobie wyliczylem na ilosc grzejnikow i ciepla wode....

Ajeśli moge zapytać jakie zakładałęś straty ciepła na m2?. Ja chyba będę zakładał 60W/m2 do tego 10 grzejników+5obiegów podłogówki+200litrów zbiornik.Oczywiscie w projekcie jest zapotrzebowanie na 19. KW.

 

Dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam Wszytskich pustki straszne tutaj wiec sie pochwale okna zamontowane przy nastepnej okazji dołacze foty. za tydzien montują rolety no i startujemy z elektryką w sobotę . No i mój pan Hydraulik był tak miły i zrobił mi wstepny kosztorys wyszło ok 22tyś bez grzejników piecyk Stalmark Duo Boss 19 Kw. Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, właśnie zaczynamy budowe naszego wymarzonego M14a w woj. kujawsko-pomorskim :)

zazdroszczę wszystkim, którzy już w nim mieszkają :) Długa droga przez nami , a wszystkei wasze opinie i podpowiedzi bardzo pomocne :)

Jesteśmy na etapie wylania ław fundamentowych, teraz układamuy bloczki i zaczynamy "wystawać z ziemi" ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jodełka,Twój domeczek jest śliczny, my mamy mocno ograniczone fundusze....ale równiez pełną głowę pomysłów.. :)

la jest taki aby wprowadzić sie na wigilię....znajomi zapowiadają u nas sylwka....trzeba się więc spreżać..

POstaram się powklejać jakieś zdjęcia...chciałabym zasiegnąć opinii na temar dachówki..

wybieram między esówką euronita a braasem..kolor grafit

Jak myslicie....która lepsza?? oczywiście mówię o cementowej .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...