Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt M14a DOM DLA CIEBIE wariant 1


Recommended Posts

Witam w piątkowy wieczór.

Ja nadal czekam na telefon od geodety :roll: z elektrownią narazie też cisza.

Jutro jadę na działeczkę poogladam parę choinek co na niej rośnie,cóż aby wiosna zbliżała się wielkimi krokami to już coś więcej dane mi będzie oglądać.

Dziewczyny dobrze robię z tymi zmianami tzn.likwidacja garażu będzie wolnostojący,tam zrobię kuchnię a tam gdzie teraz jest kuchnia będzie jadalnia oczywiście spiżarka do likwidacji,mam nadzieję że nie pożałuje tej decyzji,ale będę miała to co chcę i już a co raz się żyje :wink:

No i czekam hihi pohlanko Ty wiesz na co...

Pzdr Agulek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,witam,

Bukalka cierpliwości , ja wiem co przeżywasz gdyz dokłądnie te same emocje targały mna rok temu! I w głowie tylko co i raz świtała lampka kiedy to się w końcu zacznie bo juz nie moge się doczekać.

Bardzo jestem ciekawa zmian, które poczynilliscie w projekcie tzn. tej kuchni w garazu ( alez to bedzie duża kuchnia! :D ) i Waszej jadalni. Chcialabym zobaczyc to koniecznie na " żywo" - to może byc niezła myśl!! :)

A aparat już mam na jutro specjalnie dla Ciebie przygotowany!!!

Baterie w gotowosci , w ładowarce czekają !!!!

Jak tylko będę miała to Ci wyslę

pzdr

pohlanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pohlanko ależ oczywiście będziesz mogła te zmiany zobaczyć w realu ja również ja tylko rozpocznę i już zacznie coś być widać zapraszam do siebie i mam nadzieję że również się pojawisz jak ja u Ciebie.

Hmm dzięki bardzo za pamięć o mnie i foteczki dla mnie i Gabii.

J ateż jutro pstryknę parę fotek swojej działeczki narazie chociaż tym się pochwalę :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczyny!

 

Bukalka specjalnie dla Ciebie zdjęcia domku już z więźbą dachową!!!

http://foto.m.onet.pl/_m/53eb0de2fa314a5be28061b865b1a9f9,5,19,0.jpg

http://foto.m.onet.pl/_m/8aedc97432c23e3f8dcc7667de0eadea,5,19,0.jpg

http://foto.m.onet.pl/_m/1d256fec699a5c59b31bab86fb2f5da7,5,19,0.jpg

http://foto.m.onet.pl/_m/fb428f68a43e96721727fe9958395f09,5,19,0.jpg

http://foto.m.onet.pl/_m/3da05faf4f30d97e2851e9764922c9ec,5,19,0.jpg

http://foto.m.onet.pl/_m/20b30bb954c5cac948c45180ef22a509,5,19,0.jpg

 

 

Mam nadzieję, że daje to jakiś obraz całości i czegoś co wyłania się powoli.

Za tydzień następna partia ( mam nadzieję, że już z dachem! :) )

Bukalka czelkamy również na Twoje zdjecia działeczki!!

prosze o Nas pamietać!

 

Gabii

Bardzo miło Was poznać i zapraszamy do Nas jak tylko będziecie mieli czas i ochotę

pzdr

pohlanka[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pohlanko, nam również miło się z Wami rozmawiało. Mam nadzieję że bedziemy mieli jeszcze okazje do spotkań.

Cieszę się bardzo że mogliśmy zobaczyc nasze przyszłe gniazdko tzn Wasze hihi - nasze bedzie troszke dalej. Jest super!!!

Pohlanko podpowiedz mi co nie co jak sie wrzuca zdjecia, bo ja sierotka ni mogę nawet kawałeczka zdjęcia ziemi umieścić zeby Wam pokazać.:oops:

Bukalko POLECAM oględziny rewelacja! :D :D :D

Zastanawiałam sie jek bedzie wyglądała kuchnia w garażu...i myśle że to też jest dobry pomysł bo to zawsze większa przestrzeń i człowiek inaczej się czuje. Tym bardziej że ta kuchnia nie jest taka duza jak sie wydaje. Jeśli macie w planie garaż wolnostojąc to trzeba ten w domciu wykorzystac jak najlepiej. Tym bardziej że tak Ci się marzyło. Czekamy na Twoje fotki.

Pozdr Gabii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buu buuu no zabiłaś mnie tymi fotkami ,kurcze nie powinno się zazdrościć,ale ja Tobie zazdroszczę jak skurczybyk,dom rewelacja teraz już pięknie widać jego okazałość,i Wy już po spotkanku a ja tylko czekam kiedy wpadnę do pohlanki na działeczkę hehe niewiem czy będę rozmowna czy strzeli mnie tajfun i będę latała po chałupie jak wariatka :wink: :D

Pohlanko dzięki dzięki za fotki nawet niewiesz jak jestem Ci wdzięczna.

Gabii dziękuję również Tobie iż w realu zwróciłaś uwagę na moje zmiany w projekcie.

Zdjęcia zaraz wrzucę tylko uśpię małego szkraba bo coś dzisiaj w nosie ma sen :roll:

Pzdr Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,witam,

Bukalkazazdrośnico ( hi, hi, hi) założę, się że jak wpadniesz na budowę to będzie z Toba zero gadki do momentu aż zwiedzisz wszystkie katy! Zupełnie mnie to nie zdziwi gdyz moja reakcja po odwiedzinach domków budowanych przez znajomych była dokąłdnie ta sama - nie gadam dopóki nie zobaczę i nie wypytam.

Co do spotkania to cierpliwości kochana , możesz przyjeżdzać nawet 2 stycznia 2007 ( przezyjemy!)

mam nadzieję, że Gabii ze swoimi również dołączą!

Gabii jak tam synek udało się Go jakoś uprać? Mam nadzieję, że z tapicerką w samochodzie poszło łatwiej niz z maleństwem! ( hi, hi, hi) :wink: :wink: :wink:

Gabii jesli chodzi o zdjęcia to jest to dość proste:

musisz sobie załozyć albumy na którymś z bezpłatnych portali . Ja mam na onet.foto.

następnie piszesz wiadomość i klikasz na górze żółty kwadracik z literami img, następnie przechodzisz na stronę albumów, najeżdzasz myszką na zdjęcie , klikasz prawym klawiszem myszki i masz tam info - kopiuj adres obrazka-. Klikasz to koiuj adres obrazka i ponownie przechodzisz na forum wstawiając ten adres za tymi literkami -img- Po skopiowaniu adresu ponownie klikasz na żółty kwadracik z literkami -img-. Twój adres obarzka powinien być w takiej klamrze z liter img.Aby sprawdzić czy udało Ci się wkleic obrazek klikasz na podgląd i............ próbujesz dotąd aż Ci sie uda :roll:

Mam nadzieję, że uda Ci sie to zrobić, niesety moje wyjasnienia nie są najbardziej czytelne. Proponuję Ci jeszcze poszukać infi na forum, może ktoś bardziej przystępnie to wytłumaczy, ale próbuj !

pzdr

pohlanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, No, Bukalka super!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piekna działeczka!!! Czy te drzewka to już Wasza własność?.U nas niesety nie ma żadnych drzewek. Jestem pod wrażeniem bramy :D Bardzo profesjonalna :wink:

Czy macie juz jakis sąsiadów, którzy mieszkają?, bo zauważyłam, że jest tam jeszcze jakaś działka, która jest ogrodzona!

pzdr

pohlanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak drzewka Nasze,część poprzesadzaliśmy na koniec działki,zobaczymy może coś się przyjmie :wink:

Co do sąsiadów tak naprzeciwko naszej działki tylko z drugiej strony już ludki mieszkają,a tam gdzie widać na fotkach ogrodzenie to będą się budowali również na wiosnę,jak tylko ludzie podostają zezwolenia na budowę to tam domy będą rosły jak grzyby po deszczu bo w planie zagospodarowania ma tam być wielgachna aglomeracja domków jednorodzinnych,zobaczymy vo czas pokaże w każdym razie facet miał 170 działek jeszcze niedawno a teraz pozostało może około 20,więc to samo za siebie mówi.

Haha brama profesjonalna (w przyszłości napewno takowa będzie)teraz to zwykła prowizorka,aczkolwiek i z tej bramy się cieszę jak głupia.

W poniedziałek przywoża nam garaż blaszak,będzie on udostępniony dla robotników i przetrzymywania materiałow.

Oki starczy smucenia.

pohlanko dzięki za zaproszenie napewno po Nowym Roku się zjawimy(hieh toż to jeszcze tyle czasu jak ja wytzrymam)i jeszcze raz dzięki za foteczki.

Gabii teraz kolej na Ciebie z działeczką jak nie potrafisz wstawić zdjęć wyślij mi je na email-a ja je tu wstawie.mój adres [email protected]

pzdr Agulek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Pohlanko bardzo jasno opisałaś fotki mam nadzieję że się powiedzie :wink:

to będzie widok z garażu

http://foto.m.onet.pl/_m/e5b94775a0e8340315a6e2f49e3fe15b,5,19,0.jpg

ufff weszło... :D :D :D

dłogość po przekątnej

http://foto.m.onet.pl/_m/c46d10ac7faeda9c52a5df66694e24a5,5,19,0.jpg

najbliższy sąsiad...jakieś 100m http://foto.m.onet.pl/_m/9cba031e610fca0df374de6b1ba50a51,5,19,0.jpg

a to będzie nasz wjazd na działeczke ... w niedalekiej przyszłości http://foto.m.onet.pl/_m/fbb67b493cc39af6545fddb87a8b8009,5,19,0.jpg

Mam nadzieję że budowa pojdzie tak łatwo jak się wkleja te fotki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gabii

super, super, super!!!!

Po pierwsze,że się udało wkleic fotki, a po drugie.... bardzo fajna działka.Podoba mi się bo Wy ja będziecie kształtować od poczatku do końca. Nie martw się sąsiadem ( 100m) ma to swoje zalety i wady. Wszystko zależy czy gość

( gościówa???) jest ok i będzie się dobrze współpracować i mieszkać.

Ja dzisiaj jestem w depresji.........

byliśmy z moja drugą połówką w Jankach w salonie mebki kuchennych i kuchnia która połozyła mnie na kolana ( idealna pod kazdym względem) okazała sie mieć cenę zaporową!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Teraz jestem na etapie szukania jakiegoś dobrego stolarza i bardzo chciałabym znaleźć fronty szafek, które mnie tak urzekły przynajmniej 3,4 razy taniej.

do diaska gdzieś one muszą przecież być???!!!!

pzdr

pohlnka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety ale jakieś małe te zdjęcia :cry: ale mysle ze sie połapiecie

Bukalko brama rewelacyjna sama chciałabym miec taką na czas budowy. Podejrzewam że nasza furtka bedzie dopiero jak zamieszkamy. :(

Pohlanko małego Kacpera "doprałam" i tapicerka też nie wygląda najgorzej.

Przepraszam dziewczynki że tak późno daje znaki życia ale troszeczkę mnie rozłożyło i dzionek spędziłam w wyrku...słabo się konsrewuję hihi

Jutro dzwonię do geodety! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze sie podoba (mnie tez :lol: ).

Jeśli chodzi o szafki to ja sobie zaprojektowałam na stronce Ikei (jest taki program który się ściąga). Wszystko pięknie i ładnie wyglądało dopuki nie spojrzałam na efekt koncowy - czyli cenę. Troszeczkę mnie zamurowało. Wcale się nie dziwię że i Ty się podłamałaś. Po mału i ja się zaczynam rozglądać za takimi rzeczami więc będe miała na uwadze - jak znajde jakiegos fachowca godnego polecenia to napewno dam znać. A jest jakaś stronka gdzie można by było luknąć na Twoje szafeczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka,

niesety Gabii nie ma. Co prawda producent ma swoja stronę , jak chcesz zobaczyć co tam mają, ale generalnie na tej stronie niema nic ciekawego

( www. rust.com.pl). Dopiero w sklepie ujrzałam fronty szafek, przed którymi uklękłam, były cudne, niesamowite, rewelacyjne itd, itd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sam projekt, który pan nam zrobił niespecjalnie mnie poraził swoją oryginalnością, gdyż dokładnie coś podobnego zrobiliśmy sobie wczesniej właśnie w programie IKEA, więc mniej więcej wiedzieliśmy co chcemy.

Ale fronty to dopiero poezja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cudo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i...........................niestety zaporowa cena, nie do przebrnięcia

buziaki

pohlcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloo kobitki.

Gabii działeczka rewelacja,i duża,poprostu super.

pohlanko przykro mi tylko niewiem czy z powodu wyboru(czyt cena nie do przyjęcia) czy z powodu idiotów którzy takie ceny nakładają :evil:

Jeśli możesz to zdradz tą cenę bo aż mnie przeraziłaś tym.

Ja wczoraj cały wieczór przepłakałam,uciekł Nam pies latałam po osiedlach ja oszalała i nawowływałam go :cry: godzina szukania i efektu brak,wyszliśmy z mężem dalej na poszukiwania i ta mała cholera błakała się przestarszona po sąsiednim osiedlu Boże jak go zobaczyłam to aż mnie w serduchu ścisnęło nawet nie myśle co by było gdyby.... :cry:

Ok narazie musze zmykać kruszyna mnie woła,bużka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka,

OOOO!!! Zupełnie Cię rozumiem Bukalka bo nam ozstatnio wsiąkł kot, którego puscilismy na działce aby sobie trochę pobiegał na wolnosci. Szukanie i ryk dzieciaków trwał ponad 2 godziny. Całe szczęście, że się znalazł :) :D :D :D

Jeśli chodzi o cenę to ..... 35 tys. złotych :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry:

koszmar!!!!!!!!!!!!!!!

pzdr

pohlanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bukalko, my w wersji bez poddasza też rezygnujemy z garażu. W zamian za to w miejscu łazienki przy nasze sypialni będzie garderoba. Garaż podzielony na pół w poziomie, w jednej części łazienka (jakieś 13m :o ), druga połowa podzielona w pionie. Z łazienki przejście do pralnio-suszarni. W tej drugiej części podzielonej w pionie będzie pom. gosp. na kosiarki, grabie, łopaty. Wejście z boku budynku. Mój mąż stwierdził, że bez problemu zrezygnuje z garażu dla lepszego rozwiązania części mieszkalnej. Wydaje mi się, że takie rozwiązanie jest dobre tym bardziej, że w odróżnieniu od Was budujemy parterówkę i mijesca nigdy nie za wiele. :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnieszkakusi Uff ulżyło mi bo myślałam że tylko ja robie takie zmiany w projekcie,a jednak nie jak to się mówi do odważnych świat należy.

pohlanko co do ceny kuchni wyraże to tak: :o :o :o :o :o :o

Kurcze ja się bardziej boję wykańczania domu niż jego budowy,ceny tego wszystkiego mnie przerażają. :x

pzdr Aga

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...