Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt M14a DOM DLA CIEBIE wariant 1


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aga chodzi mni o zdjęcia z postu Wto, 8 Wrzesień 2009 19:19 1,3 fotkę i jak byś mogła to front ogrodu tzn:ścieżkę z kostki do wejścia i boki koło ścieżki.

 

GosiaKan hmm teraz może i zazdrościsz,ale powiem Ci szczerze że własnie ten etap urządzania był dla mnie najbardziej wykańczający i to pod każdym względem. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga spokojnie fotki nie muszą być na już,to taka prośba jakbyś miała czas,specjalnie się nie fatyguj.To wez mi jeszcze napisz jak to się nazywa?? bo pisałaś że to sklaniak, a mi skalniak zawsze kojarzył się ,że zrobiony jest z kamieni,kamyczków itp. dlatego nie wiedziałam jak nazwać te Twoja cudeńka.

 

GosiaKan dokładnie pamiętam jak byłam w Twojej sytuacji jak Aga i Pohlanka wstawiały zdjęcia z urządzania domu jak Dudniczenko,że już mieszkają a ja byłam na Twoim etapie to też wtedy pękałam z zazdrości i marzyło mi się,żeby być na ich miejscu. Czas szybko zleciał,bardzo szybko w sumie 3.10 mija trzy miesiące jak już mieszkamy w naszej chatce.Tak samo będzie u Ciebie,troszkę cierpliwości a no i troszkę nerwów przy wykańczaniu Cie czeka haha nie ma tak dobrze.

 

U nas dziś pogoda w kratkę raz pada za chwilę słońce,ale ogólnie jest zimno i zawiało jesienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo gorąco byłych, obecnych, bądź przyszłych Inwestorów i fanów M14 bez lub z "a"

Od wczoraj przeczytaliśmy z uwagą wszystkie posty w temacie!

Tak samo jak i WY wybraliśmy do realizacji M14a bo..... nam się podoba i już!

Właśnie w tym tygodniu będziemy realizować zakup projektu z MURATORA. Czy Wy też to zrobiliście? Będziemy bardzo wdzięczni za wszystkie podpowiedzi od Was w sprawach na bieżąco nas interesujących. Mamy nadzieję że Ci z Was którzy się już wybudowali jeszcze tu zaglądają i mają na przykład zdjęcia poddaszy już użytkowanych. Jeszcze raz pozdrawiamy i czekamy na odzewy

D i A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Forumowicze :-)

Nadeszła jesień (a nawet zima w jesieni), wieczory coraz dłuższe, zatem więcej czasu na pisanie będzie.

U mnie ten rok mija dość powoli. W środku zrobione instalacje, tynki, wylewki. Zacznie się wykończeniówka. Bez pośpiechu. Zamiar wprowadzenia się planowany jest na okres wiosenny przyszłego roku, wtedy też zrobiona zostanie elewacja. Teraz zacząłem budować garaż koło domu. W lecie włałęm trochę wody w dziurkę przed tarasem i powstało małe oczko wodne. Pływały nawet rybki, było więc trochę odpoczynku z rechotaniem żab włącznie. Postępy zaawansowanych Forumowiczów są imponujące :-) Pozdrawiam "Starych Wyjadaczy" i witam Nowych Budowniczych :-)

Powodzenia Wszystkim życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Jakaś okropna cisza zastała na naszym forum...u mnie budowa a właściwie wykańczanie stanęło w miejscu, niestety muszę uzbroić się w cierpliwość.

Bakulka - jak ja już bym chciała mieć meble w kuchni- Twoja kuchnia super, dopracowana w każdym szczególe, ciekawe jak się sprawdzi w użytkowaniu.

Ja na czerwone meble się nie odważę ale na pewno chce mieć jakieś czerwone dodatki, już nawet wpadła mi w oko mozaika, która ma czerwone elementy...chyba ,że w międzyczasie znów zmieni mi się wizja :wink:

Lucjanmarek - wciąż nie mam zdjęć poddasza, ale pamiętam,że obiecałam i jak tylko będę miała to podeślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

ogladam dzienniki, galerie w poszukiwaniu inspiracji i zajrzałam do was :D

 

bukalka

Twoja kuchnia jest obłędna!!!! powaliła mnie totalnie i mojego m też, który na kolor czerwony lub biały kuchni kręcił nosem, a po Twojej kuchni mówi że zajafajne! Powiedz jak się ją użytkuje???? jak ślady na niej? bardzo znać?

 

pozdrawiam was serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...