Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt M14a DOM DLA CIEBIE wariant 1


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

amyF, jak zrobią sufity, to już tylko kładziemy podłogi i malujemy. Wtedy można zacząć łazienkę, zamontować sanitariaty i ja bym sie wprowadzała :) Acha, jeszcze piec podłączyć, bo zima :) - to mają zrobic jutro. Tak więc, już prawie, prawie, a tu przestój. Żeby się przenieść chciałabym mieć kuchnię, małą łazienkę, salon i sypialnię. Wtedy mąż bedzie mógł kończyć pomalutku, będąc już na miejscu. Jak macie sprawną ekipę, to tynki idą szybciutko - my mielismy sprawna inaczej ;) - pili, gubili się na kilka dni, tynkowali po oknach i przez okna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to faktycznie końcóweczke macie

ekipa od tynków ponoc dośc szybka - robimy maszynowe - i stwierdzili ze w tydzien machną spokojnie :D

ale dzisiaj mają przyjechac a ja niewiem czy dojadą bo u nas w wielkopolsce jest tragedia pogodowa - zasypane wszystko a do tego tak wieje ze z pól śnieg wpada na droge i nie ma jak przejechać :( a my budujemy na wsi wiec tam to jeszcze gorzej niz w poznaniu .... strach sie bać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, może mnie poratujecie. Na dniach wybieram się do banku (jutro mam odebrać PNB). Muszę przynieść przykładowy kosztorys. Mój hipotetyczny wykonawca jeszcze się nie urzeczywistnił więc liczę na Wasza pomoc. Jeżeli moglibyście wysłać mi na maila ([email protected]) Wasz kosztorys, chociaż zarys będę bardzo wdzięczna :) Wygrzebałam z naszego forum kilka przykładów ale są one sprzed 3 lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A później jak w "Alternatywy 4" : "Tak, tak Panie Kierka - 30 lat jak z bicza strzelił" :)

 

Wybraliśmy wykonawcę fundamentów - jak się sprawdzi będzie budował też resztę. Walka z bankami w toku... Pozdrawiam wszystkich budujących ;)

Edytowane przez Bad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Nordon, już kiedyś podpytywałam o umeblowanie salomu - wcześniej jest ten post. My będziemy mieli z jednej strony (przy jednym oknie) 2 sofy i ławę, po przeciwnej stół i krzesła - wersja rodzinno - imprezowa. Kiedyś myslałam o narożniku zamiast sof, ale tak chyba będzie wygodniej. Wymiary dopiszę, jak mąż sie pojawi - on pamięta takie sprawy, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...