Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt M14a DOM DLA CIEBIE wariant 1


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki za odpowiedź :). Chyba też zostawimy wejście z holu do kuchni ale woleliśmy się upewnić. A teraz kolejne z serii pytań: Czy wysokość pomieszczeń macie taką jak w projekcie (2.87) czy ją zmienialiście? Wiąże się to też z wysokością okien, które w projekcie są dosyć wysokie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bad - zostawcie wejscie do kuchni od korytarzyka bo tak jak napisala anulka - to wygodniejsze jest np. z zakupami:)

odnosnie wysokosci to my zalujemy ze nie podnieslismy domku o jeden pustak bo podnieslismy okna od posadzki o 80 cm (klasyczny wymiar grzejnikow) i musielismy przez to zmniejszyć wysokosć okien bo jeszcze miejsce na rolety bylo potrzebne (o czym zapomnialam w ferworze walki :(

my tez mamy salon pociagnięty do samej góry :)

anulka o jakie masz lampy w salonie? bo ja mam problem z oswietleniem bo nie chce klasycznego żyrandola...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie :) przychodzi zwylke po czasie :))) Jakby coś, proszę pisz. Lamp jeszcze nie mamy - dziś skończyłam malować salon. Na jednej scianie bedą dwa kinkiety, natomiast wisząca bedzie jedna nad stołem. W miom dzienniku są te lampy, tylko nie wiem, czy ten sam styl Ci odpowiada. Zawsze mozesz zerknąć i zrobić po swojemu, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy użytkownicy M14a:)

 

Jestem na etapie wyboru odbudowy kominka. Bardzo bym prosił o jakieś zdjęcia jak Wy , rozwiązaliście ten problem. Ja jakoś nie mam weny jak można zmieścić miedzy drzwiami od tarasu fajna funkcjonalna obudowę kominka.

 

Pozdrawiam budujących M14a

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy użytkownicy M14a:)

 

Jestem na etapie wyboru odbudowy kominka. Bardzo bym prosił o jakieś zdjęcia jak Wy , rozwiązaliście ten problem. Ja jakoś nie mam weny jak można zmieścić miedzy drzwiami od tarasu fajna funkcjonalna obudowę kominka.

 

Pozdrawiam budujących M14a

Rafał

 

 

My kupiliśmy koze jotula, ale ty masz chyba pomysł na duży, klasyczny kominek

 

http://www.mojalbum.com.pl/GroteFoto-4SO87FHH-1.jpg

 

link do strony http://www.jotul.com/pl/wwwjotulpl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...