Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gaspol przejmuje N.EN. Co dalej z gazem?


ppp.j

Recommended Posts

Tak umowe podpisalem i dzisiaj dzownilem do Gaspolu i mowilem o tych 72 h i ze one minely wczoraj....Gosc juz myslal, ze od dawna mam zatankowane i ze sprawe wyjasni jak najszybciej.....Jak bedzie zobaczymy...Dam znac.

 

 

To GRATULUJĘ !!!!

Przetarłeś dla nas szlak w GASPOL'u

 

Jesteś pierwszą osobą z forum która podpisała nową umowe w 100% odpowiadajacą warunkom umowy z NEN - ze szczegółnym uwzględnieniem płatności rozłozonej na 12 rat

 

Pozdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tak umowe podpisalem i dzisiaj dzownilem do Gaspolu i mowilem o tych 72 h i ze one minely wczoraj....Gosc juz myslal, ze od dawna mam zatankowane i ze sprawe wyjasni jak najszybciej.....Jak bedzie zobaczymy...Dam znac.

 

Mam prośbę. Czy mógłbyś zamieścić tą umowę na forum, oczywiście wszystkie dane osobiste na umowie zamaż, intersują mnie poprostu punkty umowy czy nie ma gdzieś jakiegoś kruczka, dziwnych zapisów.

Wzór umowy który otrzymałem od przedstawiciela Gaspolu ma takie zapisy, że Gaspol może robić co chce, a klient nie ma żadnych praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, wklej umowę, bo może masz Moc i potrafiłeś przekonać Gaspol do tego, że muszą szanować prawo

Przy okazji, czy ktoś z Was dostał oficjalne pismo od Gaspolu lub NEN z informacją o sprzedaży firmy? Ustawa o ochronie danych osobowych to czasami bardzo pouczająca lektura :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rite

Kiedy czytam Twoje posty przychodzi mi do głowy taka konkluzja:

Podpisałeś umowę na ekstra warunkach, ze znakomita firmą w obecności fantastycznego przedstawiciela z perspektywami na płynące z tego powodu same korzyści. I gdzie dzisiaj jesteś ?? Przed ekranem monitora i wściekasz się na... No właśnie na co ??

Ten wspaniały przedstawiciel jest dziś dyrektorem pewnej firmy z branży(jak dobrze kojarzę @rite) no może jakby Wam zaufał jak ja to dziś byłby ze mną klientem Urzędu Pracy.

I gdzie dziś jest ano jest człowiekiem który za gaz zapłacił z parę kzł mniej niz. Wasz klient . Jest dziś w miejscu w którym wielu klientów Gaspolu chciało by się znaleźć - człowiekiem z prawem wyboru ,bez ogromnego limitu czy dużym kosztem rozstania.

@redragu proszę Cię daj sobie spokój z próbami wyśmiewania , ironizowania mnie czy N.EN. Nie najlepiej to świadczy o Tobie czy o firmie która reprezentujesz. Poddawanie w wątpliwość wyboru forumowiczów w stylu

.

zastanówcie się czy przypadkiem nie wcześniej zostaliście wprowadzeni w błąd !!!

To już klasyczny marketingowy samobój :lol: ale skoro koledzy tak zachwyceni

PS: Dziękuję w imieniu kolegów i koleżanek z działu marketingu za słowa uznania w sprawie "robienia marketingu"
czyżby ich też wzięło zaślepienie i ignorancja.

 

W sprawie sytuacji N.EN. napisałem parę zdań w swoim ogłoszeniu.

Także tutaj chciałbym podziękować forumowiczom za współprace i ciepłe słowa .Jeżeli mogę doradzić to pilnujcie własnego interesu , nie dajcie się szantażowi "gazowemu" czy emocjonalnemu . Przy niskich kosztach demontażu i nie wywiązywaniem się nowego właściciele N.EN z dostaw gazu jesteście na wygranej pozycji możecie z Nimi negocjować do bólu , pogadać z konkurencją czy tez pomyśleć o własnym zbiorniku.

W razie pytań czy wątpilowści służę radą pomocą.

pozdr ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wtrącę swoje trzy grosze podając ceny jakimi raczy mnie Gaspol od 2003roku.

Niestety jestem frajerem, który dał się nabrać na rabaty i nie doczytał, że z treści umowy wynika dla Gaspolu nieograniczona możliwość kształtowania ceny zarówno gazu jak i opłat za dzierżawę -zbiornik 4500L.Rozliczam się telemetrią za m3.

Oto moje ceny (brutto) za 1m3:

2003 do wrzesień 2004 dzierżawa -79,30zł, gaz 5,72zł

2004 od wrzesnia - gaz 6,58zł

2005 od września - gaz 6,89zł

2006 od września -gaz 7,8zł

2007 od września -gaz 8,45zł

2008 od maja - dzierżawa 85,40

od września do dzisiaj gaz -9,94 zł

2009 ? nie liczę na dobrą cenę.

 

Koszt odstąpienia -ok.5000zł brutto, chyba że zużyję 5000m3 (zostało jeszcze nieco ponad 1000) -ale wtedy też mi dowalą za demontaż ok 1000zł brutto.

Tak to jest wspaniale być klientem Gaspolu.

Przy okazji jeśli można prosić, to podpowiedzcie jak wypowiedzieć tę umowę nie płacąc tak wielkiej kwoty ? Ratunku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym całym zamieszaniu zastanawiam mnie jeszcze jedna kwestia. Na jakiej podstawie GASPOL posiadł nasze dane osobowe ? Dane jakie posiada NEN są danymi zbieranymi tylko i wyłącznie do celów realizowania umowy dostawy gazu. Skoro wydzwaniają do nas to znaczy, że BEZPRAWNIE wykorzystali nasze dane osobowe. Z tego co się orientuje kara za to wynosi kilka lat.

 

O ile pamiętam żyjemy w państwie, w którym każdy musi respektować prawo i może zgłosić do GIODO aby sprawdzili temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie dzwonił do mnie przedstawiciel GASPOLU. Gdy usłyszał ode mnie o podpisaniu umowy przez mojego znajomego (pozdr dla metis_ps :D ) z uwzglednieniem 12 rat stwierdził:

" No dobra skoro się Pan tak upiera to mogę wpisać w umowę te 12 rat"

 

Czyli można...

 

Chociaż wydźwiek miało to nastepujacy: Facet jak chcesz to wszystko Ci wpisze w tą umowę...... - myślę że umowa zawiera kruczki prawne pozwalajace na korzystne rozwiazanie dla Gaspolu

 

Powiedziałem że dam mu odpowiedź do czwartku - póki co nie mam zamiaru podpisywać umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziemo

spoko umowe dostałem już 2 tygodnie temu - ale jak zobaczyłem skan dokumentu pisanego chyba czcionka 6 to odechciało mi się czytać, tym bardziej ze firma z którą mam ważną umowę, czyli NEN dostarczyła mi gaz :D

 

acha

no i przedstawiciel mi też powiedział ze mają termin na przepisanie umów do końca miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano cisza

jeszcze w ubiegłym tygodniu wydzwaniał do mnie Gaspolowiec a w tym mam spokój...

 

 

Hm w sumie skoro byli skłonni zapronować nam warunki NEN to moze jak teraz zadzwoni to powiem że podpisze umowę ale na warunkach lepszych niż mam w NEN np 50 gr netto rabatu - skoro jest konkurencyjny rynek....

:D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

A ja jestem przed decyzją o podpisaniu aneksu do umowy podpisanej 4 lata temu z OrlenGazem. Dostałem ja od Gaspolu i jest tam 8 punktów. Generalnie aneks mówi o zachowaniu warunków dotychczasowej umowy a jedynie zmienia się właściciel z OrlenGaz na Gaspol. Punkt 6 aneksu twierdzi, że "Strony zgodnie oświadczają, że zawarcie niniejszego aneksu nie powoduje jakichkolwiek obciążeń ani jakichkolwiek innych zobowiązań pona te, które wynikają z umowy"

I co Wy na to?

Dostał ktoś taki aneks do podpisania?

Dotychczasowi klienci OrlenGazu wypowiedzcie się co sądzicie o nowej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...