Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wczoraj po pikniku rodzinnym u młodego w przedszkolu, pojechaliśmy na działkę z mocnym postanowieniem posprzątania na niej. Pogoda było typowo barowa ;) między opadami deszczu udało nam sie zrobić inspekcję roślinkową ;) Zaplanowaliśmy kilka rzeczy i wróciliśmy do domu. Aby fajnie dzien zakończyć odbył się wieczór filmowy ;) - ja z Gabi obejrzałyśmy "skazanego na bluesa" a chłopaki jakiś "męski" film ;)

Dzisiaj w parku rozrywki w centrum handlowym byliśmy z młodym na urodzinach, co skrzętnie wykorzystałyśmy z Gabi na wypad babski sklepowy ;) nota bene bardzo udany :)

Jutro z samego rana mój syn wyjeżdża nad morze, na 10 dni. Cieszę się, że jedzie, ale już chyba zaczynam tęsknić :-? ... wiem, wiem goopia jestem. Moja córka kilka dni później wyjeżdża do Krakowa na kilka dni :) ... Małgoś jak spotkasz dziewczynę w różowych włosach to moja córka najpewniej będzie ;) :lol: I zostaniemy przez kilka dni zupełnie sami z Małżem. I co my starowiny będziemy robili ? :o :roll: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zostaniemy przez kilka dni zupełnie sami z Małżem. I co my starowiny będziemy robili ? :o :roll: :lol: :lol:

 

 

Tak mi się jakoś od razu pomyślało....Nowy domek nowy potomek.... :lol: :lol: Będziecie mieli zajęcia w parach :wink: 8)

 

 

Pluj kochana, pluj :roll: :roll: :lol: ... już wyciągam kulę i odczyniam czary, coby Twoje słowa nie miały wiary ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrosieńko galerie zwiedziłam, bardzo dokładnie :) ... alez Ci zryli działkę ;) ale w zamian cosik fajnego sie szykuje :)

 

 

A zapomniałam powiedzieć, że mam szpaki pod dachówką :evil: :evil: :evil: ... mieszkają sobie bezczelnie na krzywy ryj. Co z nimi cholerami zrobić? Jak ktoś wie to niech podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zostaniemy przez kilka dni zupełnie sami z Małżem. I co my starowiny będziemy robili ? :o :roll: :lol: :lol:

 

 

Tak mi się jakoś od razu pomyślało....Nowy domek nowy potomek.... :lol: :lol: Będziecie mieli zajęcia w parach :wink: 8)

 

 

Pluj kochana, pluj :roll: :roll: :lol: ... już wyciągam kulę i odczyniam czary, coby Twoje słowa nie miały wiary ;)

 

NO wiesz... :roll: Take Ci fajne dzieciary wychodzą , a w innym wątku mówiłaś coś o trójkąciku :wink: Akurat byś miała 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zostaniemy przez kilka dni zupełnie sami z Małżem. I co my starowiny będziemy robili ? :o :roll: :lol: :lol:

 

 

Tak mi się jakoś od razu pomyślało....Nowy domek nowy potomek.... :lol: :lol: Będziecie mieli zajęcia w parach :wink: 8)

 

 

Pluj kochana, pluj :roll: :roll: :lol: ... już wyciągam kulę i odczyniam czary, coby Twoje słowa nie miały wiary ;)

 

NO wiesz... :roll: Take Ci fajne dzieciary wychodzą , a w innym wątku mówiłaś coś o trójkąciku :wink: Akurat byś miała 8)

 

Zawsze chciałam troje dzieci :) ... a od trójkąta zaczyna się granie na perkusji ;) ... która już czeka aby ją na strych postawić i zabębnić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podglądać i posłuchać ich awantur:lol: Jak młode wylecą będziesz miała je z głowy .... do następnego razu :wink: A potem powieś płytkę CD będą się bały :-? a na razie daj im odchować młode :lol: :lol:

 

najlepiej z jakimś ciężkim brzmieniem :lol: :lol: padną z wrażenia :wink:

 

 

z Joy Division im powieszę ;) :lol: ... ale te szpaki chodzą sobie po folii w środku domu :evil: :evil: ... to muszę chyba cały dom obwiesić :) ... już zaczynam zbierać płyty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witak Eluś! :)

 

Ja też mam szpaki, tak mi się wydaje, :roll: ale w orzechu zrobiły sobie dziuplę, już w zeszłym roku. I jak na razie nie są uciążliwe. :)

 

Jeżeli siedziałyby w orzechu to jeszcze bym je dokarmiała ;) ale te cholery mieszkają między folią a dachówką :evil:

 

 

I mnie się łeza kręci, jak moja dziatwa sama sie gdzies wypuszcza, mimo, że to już duże panny są. :)

 

 

Wiem, że mój to już duży i rezolutny facet :) ... Twoje to pannice ;) ... ale dla nas zawsze mali będą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...