Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zuz@nka to nie tylko Ty tak masz :wink: też nie jestem już wstanie nadążyć czytam - to jeszcze czasem mi wychodzi ale pisać to już słabo nadążam 8) :oops:

 

 

no to ja trzecia do kompletu.... a żeby jeszcze zaglądnąć do jakiś wątków nie budwoalnych to już całkiem klapa :(

 

i do tego nie dostaję powiadomień :x

 

 

Oj i ja się tez pogubiłam ;) nawet już nie próbuję nadganiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja też już mogę kupować roślinki bo obsadzam Raj i kupiłam

 

tupipanowca, kasztan jadalny, kiscień, wisterie bialą i różową, świdośliwe, czekoladowe wino, czarną, niebieską, rózowo-ziloną i bordowo-różową różę, i kalinę wanatabe

 

ale się nachwaliłam - bo to tak z zazdrości ze wy mogłyście kupować i sadzić a ja nie miałąm gdzie :( a teraz juz mam :D :D :D

 

i terz mysle co obsadzic na nabrzezach stawu :roll: :roll: :roll:

 

napewno kaczeniec, niezapominajkę błotną, żabiebien i co jeszcze :roll: :roll: :roll:

 

 

 

Zuz@nka widzę, że zostałaś zarażona roślinkowo :) ... bardzo dobrze :) ... a na Raj jeszcze kiedyś nalt zrobię ;) jak nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja też już mogę kupować roślinki bo obsadzam Raj i kupiłam

 

tupipanowca, kasztan jadalny, kiscień, wisterie bialą i różową, świdośliwe, czekoladowe wino, czarną, niebieską, rózowo-ziloną i bordowo-różową różę, i kalinę wanatabe

 

ale się nachwaliłam - bo to tak z zazdrości ze wy mogłyście kupować i sadzić a ja nie miałąm gdzie :( a teraz juz mam :D :D :D

 

i terz mysle co obsadzic na nabrzezach stawu :roll: :roll: :roll:

 

napewno kaczeniec, niezapominajkę błotną, żabiebien i co jeszcze :roll: :roll: :roll:

 

 

 

Zuz@nka widzę, że zostałaś zarażona roślinkowo :) ... bardzo dobrze :) ... a na Raj jeszcze kiedyś nalt zrobię ;) jak nic :)

 

Kruelciu tylko czekam !!!!!!!!!!!!! liczę że nie będę musiała długo !!!!!!!!!!!!!!!

 

daj znać fonikiem jak się będziesz wybierać :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeee Kruelcia daj znak jak będziesz lecieć.... ja u Zuzki tyż nie byłam i nie chcę zabłądzić sama :) to se razem pojedziemy, hę?

 

Bardzo chętnie sie z Toba gaduło ;) :lol: zabiorę :) ... trzeba będzie tylko dopasować terminy ;) i nalot na Raj gotowy :) i inspekcję roślinkową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajosko że się do mnie wybieracie - może w ten weekend :D :D

 

zmówcie się co do terminu i przyjeżdzajcie !!!!!!!!!!

 

już się nie mogę doczekać !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

zmykam na jakiś czas więc dzwońcie - numerek macie a jak nie to na PW piszcie tam najszybciej zagladam :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeee Kruelcia daj znak jak będziesz lecieć.... ja u Zuzki tyż nie byłam i nie chcę zabłądzić sama :) to se razem pojedziemy, hę?

 

Bardzo chętnie sie z Toba gaduło ;) :lol: zabiorę :) ... trzeba będzie tylko dopasować terminy ;) i nalot na Raj gotowy :) i inspekcję roślinkową :)

 

 

gaduło ? :o

 

przeca ja taka nieśmiała jezdem i małomówna.... a tu masz: gaduło :p

 

 

Lidszu - z wielkom chęciom damy się zaprowadzić :)

 

 

Zuzka Ty się nie bojaj - już my Cię znajdziem.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeee Kruelcia daj znak jak będziesz lecieć.... ja u Zuzki tyż nie byłam i nie chcę zabłądzić sama :) to se razem pojedziemy, hę?

 

Bardzo chętnie sie z Toba gaduło ;) :lol: zabiorę :) ... trzeba będzie tylko dopasować terminy ;) i nalot na Raj gotowy :) i inspekcję roślinkową :)

 

 

gaduło ? :o

 

przeca ja taka nieśmiała jezdem i małomówna.... a tu masz: gaduło :p

 

 

Lidszu - z wielkom chęciom damy się zaprowadzić :)

 

 

Zuzka Ty się nie bojaj - już my Cię znajdziem.... :)

nie ma sprawy, jakoś się umówimy i pojedziemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dziecka dzisiaj ... a my bez dzieci w domu :-?

 

Zjedliśmy obiado-kolację. Zwierzyniec nakarmiony. Obejrzymy nowo zakupiony film, a potem pojedziemy na winko do my sister :) Wrócimy nocą.

Rano wstaniemy. Kawkę wypijemy. Pojedziemy do pracy.

 

NUUUUUUUDY. Nikt nie gada, nie zagaduje, nie bałagani, nie wkurza.

 

Wiem, wiem. Mam się uspokoić i odpoczywać.

 

Lubię być sama w domu, bo mam chwilę dla siebie. Lubię swojego męża, który mi nie przeszkadza w domu.

 

Ale jak się człowiek przyzwyczai do gadaniny rozgardiaszu dzieciowego w domu, to brak tego jest strasznie nudny :(

 

... w czwartek wraca różowo-włosa a w piątek Kot :) ... damy radę :) ... zostało tylko trzy, cztery dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...