Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochani dziękuję za słowa otuchy. Wiem, że czas goi rany i trzeba normalnie żyć, doceniając każdą chwilę. Powolutku się pozbieram.

 

 

i o to własnie chodzi.... doceniac to co się ma ... kim się jest... z kim się życie dzieli.... to jest to o czym zupełnie zapominamy... do chwili próby :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że dopiero doceniamy jak stracimy. Dla mnie dosyć przełomowy był ostatni tydzień. Wizyta u dzieciaków, która uczy pokory i teraz zupełnie niepotrzebna śmierć, która uczy doceniać. Przewartościowuje się życie w kilka chwil. To prawda.

 

Tylko ten smutek ... muszę się z nim uporać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedulko, to okropne :(

My właśnie się dowiedzieliśmy od naszej Pani Architekt że nasza druga PA (a są koło 30) niedawno straciła męża w wypadku samochodowym - miesiąc przed naszym pierwszym spotkaniem :o Mają 2letniego Bolka...

A dziewczyna jest taka fajna, wydawała nam się z początku trochę sztywniejsza od tej drugiej, ale myśleliśmy że taki ma charakter... A ona podobno ledwie siedziała na tym naszym pierwszym spotkaniu :(

 

Straszne są takie rzeczy i straszne jak ludzie ochodzą młodo i straszne jak odchodzą później też :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam ... i bardzo dużo dało mi wczorajsze babsko-dzieciowo-budowlane spotkanie :) ... gwarno, wesoło :) ... nie będę się już smutkować, bo szkoda czasu. Biorę się za ogród i za dom :) ... jeszcze raz bardzo dziękuję Maluszkowi, Nitce z chłopakami oraz Lidszu z dziewczynkami :) ... a gdzie Dobroś była jak jej z nami nie było? ... to i fryzurę by zobaczyła na żywo ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruelciu bardzo współczuję, dopiero przeczytałam o koleżance i o wszystkich innych, którzy odeszli.I Jackson też dzisiaj odszedł, a rano zanim się dowiedzialam to leciała jego piosenka i tak się miło słuchało i tak sobie myślałam jak mu zycie zmarnowali. Też juz nie ma szans :-? Dziwne to wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano nie wiem Dziewczynki czy będę bo moja torpeda zaglucona po pachy , temperatura 39 z krechami i bidula tylko Mama i Mama....Nie dam rady jej zosatwić :( więc szanse na to,że dotrę na Zlot są maaałeeeeee niestety :cry: :cry: :cry:

 

Buuuuuu....coś maleństwo często łapie infekcje. :(

Dużo zdrówka życzę energii. :)

 

Kruelciu, to sie nie godzi tak zostawiać nas bez zadnej foty. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrosieńko ucałuj byczka malutkiego :) ... jeżeli uda Ci się choć na chwilkę urwać to przyjedź :) ... jeżeli sie nie uda to ja do Ciebie na budowę przyjadę :)

 

Edyś fryz będzie wystawiony na oko publiczne na Zlocie ;) to zobaczysz :) ... nie ma, że Cię nie będzie :evil:

 

Myszko dzięki za dobre słowo. Czasu nie cofnę, a życie toczy się dalej i nie chcę go przeżyć rozpamiętując przeszłość, bo to niczego nie zmieni. W moim sercu i pamięci Ania zostanie na zawsze, ale życie jest po to by się nim cieszyć :) ... wczoraj to zrozumiałam jak patrzyłam jak dzieciarnia szalała z roześmianymi buziami :lol: ... dlatego to wczorajsze spotkanie było mi bardzo potrzebne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyś, toż to szwagier nie będzie imprezował cały dzień chyba :roll: , a tak masz bliziutko... no nie rób mi tego... :( 8)

 

Dobrosiu, ucałuski dla Diabełka Tasmańskiego cieplutkie... jutro już będzie dobrze... diabełki szybko zdrowieją... 8) :D :D

 

Kruelciu, a czy ja na pewno Cię poznam... :roll: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...