Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Po kilku dniach weszłam na FM. Przebiegłam po znajomych i ulubionych wątkach. I co? ... i nico :-?

 

Same afery ...

 

.... o zdjęcia z AP ... na którym bawiłam się świetnie :) ..i jeżeli coś mnie ominęło to przepraszam

 

 

... u Bacików ... byłam, widziałam, przeżywałam ... też przepraszam, ale nie wiem o co chodzi :-?

 

 

... odebranie tytułu - uważam bardzo zasłużonego Nitubadze ... za co? ...

 

 

Przyznam, ze opadły mi skrzydła ;) Nie wiem o co chodzi?

 

.... KOCHANI ... przepraszam ( już któryś raz) ... postanowiłam zrobić sobie urlop od FM. W związku z tym nie będzie mnie tutaj dłuższy czas.

 

Proszę się ze mną kontaktować inaczej :) ... Każdy, kto będzie chciał wie jak :)

 

Poznałam tutaj wiele wspaniałych osób, z którymi mam nadzieję nie stracę kontaktu.

 

 

Musze dać sobie czas, aby zweryfikować pewne sprawy. Przykro mi, że FM, które- być może wyidealizowałam sobie nie spełniło moich oczekiwań :-?

 

 

 

Jestem pewna, że będę utrzymywać kontakty z ludźmi mi bliskimi :)

 

 

 

Być może wrócę, ale już nie ta sama ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.................DO ZOBACZENIA .......................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej, a juz miałam napisać, że Elcia wypłyneła na wierzch, a tu prosze, skrzydła złamane. :cry: Ech, Kruelcia. Ja dalej zbieram zakrętki. wiesz co jest dobre, że na tym forum dane nam było się poznać i zżyć, ale wiesz co jest jeszcze lepsze? Ze w zasadzie to żadna z nas juz go nie potrzebuje na siłe do szczęścia anymore!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej, a juz miałam napisać, że Elcia wypłyneła na wierzch, a tu prosze, skrzydła złamane. :cry: Ech, Kruelcia. Ja dalej zbieram zakrętki. wiesz co jest dobre, że na tym forum dane nam było się poznać i zżyć, ale wiesz co jest jeszcze lepsze? Ze w zasadzie to żadna z nas juz go nie potrzebuje na siłe do szczęścia anymore!

 

Myszko, a czemu miałam wypłynąć ? ... zakrętki zbieraj, bo i ja zbieram :)

 

 

 

 

 

NIe powiedziałam, że umieram :-? ... tylko, że mnie zawiodło FM :cry: i mnie tu mało będzie :( ..... ale, że4 nidgy, nigdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruelka - nie rób scen, bo się do Ciebie przejadę.

Nie daj się pokonywać takim pierdołom. Potraktuj FM jak świetny kanał komunikacji - nie ma obowiązku tu być, ale jak się jest to można pogadać.

A więc urlop czy nie - cały czas tu jesteś i już. Więc mnie nie wkurzaj. OK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruelka - nie rób scen, bo się do Ciebie przejadę.

Nie daj się pokonywać takim pierdołom. Potraktuj FM jak świetny kanał komunikacji - nie ma obowiązku tu być, ale jak się jest to można pogadać.

A więc urlop czy nie - cały czas tu jesteś i już. Więc mnie nie wkurzaj. OK ?

 

O to, to tak właśnie

 

jak dzwonię to zajęte 8)

 

 

Odwyk dobry jest, ale żeby tak zupełnie się odciąć :roll: na to zgody nie ma :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruelciu, weź nie żartuj sobie kobieto, no .... :evil: :evil: :evil: :evil:

olej całą sytuację ze zlote, AP, zdjęciami, nie ma sensu się przejmować

 

Najważniejsze jest to, że tu jesteśmy i razem się trzymamy :D

 

Aaaaa i dobra wiadomość - pewnie za tydzień zniknie od ciebie zielony baraczek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruelcia... Ty wis, że ja do Ciebie to rzut beretką mam, co???? :x

 

 

 

 

Kochana moja... z Ap już jest spokój.... pasiora znów mam, więc tyż :)

 

koreczków mam pół siatki :)

 

 

chcesz pisz, nie chcesz nie pisz... ale ja wiem, że forum do dalszej znajomości już nam nie jest potrzebne...

ani mnie ani Tobie, ani Nefci, Mysi, Maluszkowi, Barrankom, Edyś, Gosi czy Lidce... i przestane już wymieniać, bo kogoś nie pominąć i by poczuł się urażony.... :oops:

 

 

 

uprzedzam lojalnie, że będę dzwonić i zwalać się do Ciebie... mam obiecane dyndanie girkami wis skąd :lol: i nie dam się spławić :p ja tu z wieloma osobami nadaję na tych samych falach.... i nie pozwolę by tak o - stracić z kimś kontakt :p a już na bank nie z taką super babką jak Ty... mój Ty wulkanie dobrej energii :p

 

baaaaa z familiją zajade...z Zoyką włącznie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruelcia... Ty wis, że ja do Ciebie to rzut beretką mam, co???? :x

 

 

 

 

Kochana moja... z Ap już jest spokój.... pasiora znów mam, więc tyż :)

 

koreczków mam pół siatki :)

 

 

chcesz pisz, nie chcesz nie pisz... ale ja wiem, że forum do dalszej znajomości już nam nie jest potrzebne...

ani mnie ani Tobie, ani Nefci, Mysi, Maluszkowi, Barrankom, Edyś, Gosi czy Lidce... i przestane już wymieniać, bo kogoś nie pominąć i by poczuł się urażony.... :oops:

 

 

 

uprzedzam lojalnie, że będę dzwonić i zwalać się do Ciebie... mam obiecane dyndanie girkami wis skąd :lol: i nie dam się spławić :p ja tu z wieloma osobami nadaję na tych samych falach.... i nie pozwolę by tak o - stracić z kimś kontakt :p a już na bank nie z taką super babką jak Ty... mój Ty wulkanie dobrej energii :p

 

baaaaa z familiją zajade...z Zoyką włącznie :p

No toś mnie Nitucha naładowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BO właśnie chyba stało się tak, że wyrosłyśmy z forum :):) Mamy siebie na codzień. Jak się komuś cokolwiek chce, potrzebuje czegoś , pogadać ma ochotę - dzwoni i ma :)

Tak to jest jakoś ...Przecież mamy siebie , a FM to juz w zasadzie tylko albo aż kanał szybkiej komuniakcji...uzupełnienie tego co wyrosło z FM..

Może to ewolucja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BO właśnie chyba stało się tak, że wyrosłyśmy z forum :):) Mamy siebie na codzień. Jak się komuś cokolwiek chce, potrzebuje czegoś , pogadać ma ochotę - dzwoni i ma :)

Tak to jest jakoś ...Przecież mamy siebie , a FM to juz w zasadzie tylko albo aż kanał szybkiej komuniakcji...uzupełnienie tego co wyrosło z FM..

Może to ewolucja ?

 

 

nie Nefciu.... myslę, że rzesze forumowiczów widzą się baaardzo rzadko jeśłi w ogóle poza zlotem .... myslę, że to Warszawska babska :) ma te cechę że się bardzo zżyła z sobą... ale tez dlaego, że widzimy się znaaacznie częściej niż inne lokalne społeczności... w tak szerokim gronie oczywiście :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...