Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczynki nawet nie wiecie :) jak sie za Wami stęskniłam :) I nigdy w życiu się nie odgrażam :) ... tylko uprzedzam, że się zaczytam :)

 

wrócisz do pracy to nie będziesz miała czasu na książki i wrócisz do realu.... czyli FM :wink:

 

Gosienko :) .... wróciłam do realu :) zarzuciłam komputer na rzecz książek :) ... nie wiem, czy to jest dobre podejście :) ... ale zaczytuję się codziennie, przez co zaniedbałam FM ... nawet bardzo, bardzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki nawet nie wiecie :) jak sie za Wami stęskniłam :) I nigdy w życiu się nie odgrażam :) ... tylko uprzedzam, że się zaczytam :)

 

wrócisz do pracy to nie będziesz miała czasu na książki i wrócisz do realu.... czyli FM :wink:

 

Gosienko :) .... wróciłam do realu :) zarzuciłam komputer na rzecz książek :) ... nie wiem, czy to jest dobre podejście :) ... ale zaczytuję się codziennie, przez co zaniedbałam FM ... nawet bardzo, bardzo ;)

 

 

Ogólnie to bardzo dobrze, pod warunkiem jednak, że i dla nas czasu trochę znajdziesz :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki nawet nie wiecie :) jak sie za Wami stęskniłam :) I nigdy w życiu się nie odgrażam :) ... tylko uprzedzam, że się zaczytam :)

 

wrócisz do pracy to nie będziesz miała czasu na książki i wrócisz do realu.... czyli FM :wink:

 

Gosienko :) .... wróciłam do realu :) zarzuciłam komputer na rzecz książek :) ... nie wiem, czy to jest dobre podejście :) ... ale zaczytuję się codziennie, przez co zaniedbałam FM ... nawet bardzo, bardzo ;)

 

Witaj :lol:

Fajnie że do nas wróciłaś :lol:

 

Ja też jakiś czas temu zaniedbałam FM na rzecz książek i wciągnęłam ich taką ilość że hoho :lol: :roll: :lol:

Teraz nadal oczywiście czytam, ale i na FM bywam :p

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Po niemalże stu latach spania na chwilkę się obudziłam ;) i daję znak, że żyję i mam się dobrze :)

 

To szybko powiem co u mnie, przebiegnę przez wątki i wracam do roboty :)

 

Młodsze dziecię poszło do szkoły do zerówki :) ... dumny jest jak nie wiem co :)

 

Psica moja starowina czeka na operację :( ... najpierw USG a potem decyzja. Wyniki badań ma bardzo dobre i ponoć nie wygląda na swoje mocno dorosłe lata :)

 

Jak byliśmy na wakacjach to ktoś się nie nie bał :evil: :evil: i wlazł nam na działkę i wyrwał dwie wierzby hakuro i jodłę koreankę :evil: :evil: :evil: oraz wyprowadził starego grilla ... ręce opadają :x :x :evil:

 

A i chciałam się pochwalić, że podtrzymuję nawyki codziennego rannego pływania :lol: :lol: ... pięć dni w tygodniu od 6,30 do 7,00 pływam :lol: .. sama z siebie jestem dumna :) i zdecydowanie lepiej się czuję :)

 

Tylko cały czas nie napisałam pracy, którą miałam napisać już pół roku temu :oops: ... koniecznie muszę się za nią zabrać, koniecznie :)

 

Jeżeli chodzi o domek to ... dojrzewa i ja też :D

 

I dzień dobry chciałam powiedzieć wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś mam nadzieję, że uda mi się zagościć na dłużej :) ... ale i tak mam mocne postanowienie, że nie odpalam komputera wieczorem, bo wolę z dzieciami posiedzieć, film obejrzeć, książkę poczytać lub zagrać w domino lub scrable :) więc na komputer nie ma czasu ;)

 

Gosiu wiem, że złodzieje są wszędzie, ale wkurw mnie bierze, że ktoś nie pytany włazi na moją własność :evil: :evil: ... i jak czytam u Zuzy to noż się w kieszeni otwiera :x

 

Rasiu ... nie czapkę ze łba, tylko czepek na łebek i hola do wody :) ... miałam mały kryzys, ale się nie dałam ;) ... twardym trzeba być, nie mientkim ;)

 

A jutro jadę w świętokrzyskie dinozaury oglądać :)

 

Dzień dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruelko witaj! :)

 

Jak miło znów zobaczyć Twoją buziuchnę. :lol:

Podzieliłabyś się trochę tym swoim samozaparciem, bo ja mam niedostatek tego czegoś. :roll: :lol: Ale za Ciebie trzymam kciuki, abyś wytrwała jak najdłużej. :)

Nerw mnie bierze jak czytam o tyk drobnych złodziejaszkach. :evil:

Niech mu te łapy pousychają. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Gdyby nie to forum, to nie spotkałabym tylu fajnych babek ;) ... Niektóre dzwonią z przypominajką ;) ... na niektóre wpadłam w sklepie,klepiąc ponad godzinę o ... wszystkim :) .... sama pamiętam , że powinnam zadzwonić :) .... ale ja, jako bycza baba pamięć mam dobrą, nawet za dobrą ;) ale baaardzo krótką ;) ... dlatego proszę o wyrozumiałość i ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...