Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
Chciałam rzec cichutko, że u mnie tynki się kładą :) Fotki - fototapetki na zamówienie się fotkują :)

Nawet nie przypuszczałam, że tyle radości z tego będę miała :) ... i z tynków i z fotek rzecz jasna :)

Tynków gratuluję! Ale fototapetkami pochwal się, proszę... proszę... proszę... bo ja też o fototapkach właśnie myślę...:rolleyes::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Wiem, że to budowlane forum. Aby temu sprostać, stwierdzam grzecznie, ze mam tynki. Ale mnie nie cieszą.

 

 

1 sierpnia 2010 roku zginął mój Tatko Pojechał z moim synem na weekend, na żagle. Wrócił tylko mój syn.

 

Proszę wszystkie moje forumowe koleżanki o zapalenie świecy w poniedziałek, 9 sierpnia 2010 w południe. Wiem, że wskaże ona drogę mojemu tacie.

 

 

Tatku .... będziesz zawsze w moim sercu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruelcia......... ogromne kondolencje....

 

własnie dziś o Tobie myślałam, że jakoś Cię brakuje ... i Maluszka i Dobrosi.... i że może by się spotkac... a tu takie wieści :(

 

Bede pamietać o świeczce.... :( trzymaj się ciepło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat mi się zawalił.

Elcia, TO tylko dziś tak wygląda. Przytul dzieci i męża mocno. Razem przejdziecie przez to i już będzie dobrze.

Musicie dać sobie tylko trochę czasu.

WIesz, że zawsze jestem do Twojej dyspozycji. Bez względu na porę dnia czy nocy.

Przytulam Was mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela, weszłam zaciekawiona nowymi wpisami, a tu takie smutne wieści :( :cry:

 

będę jutro o was w południe myśleć i zapalę świeczkę za twojego Tatę

[*]

tak strasznie mi przykro z powodu waszej straty.

musicie się teraz razem trzymać i jakoś poradzić sobie z tą sytuacją. Na pewno dacie radę, choć wiem, że będzie to trudne.

ściskam mocno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim bardzo dziękuję za światełko dla mojego taty.

 

Teraz uczę się żyć bez niego, ale jeszcze długo będę musiała się oduczać, aby do Niego nie dzwonić i nie wysyłać sms-ów czy mms-ów ze zdjęciami dzieciaków.

 

Za wcześnie, za tragicznie i zbyt nieoczekiwanie.

 

Wierzę, że jest blisko i to pomaga żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruelko wyrazy współczucia ode mnie. :(

 

 

Wiem co czujesz. Mój tata odszedł niedawno, 20 czerwca. Do tej pory patrzę na bramę wjazdową i oczekuję jego samochodu na podjeździe.... Ale on nie przyjeżdża. Za to ja jeżdżę na cmentarz gdzie omawiałam do niedawna najmniejsze szczegóły jego nagrobka z kamieniarzem a teraz patrzę na jego uśmiechnietą twarz ze zdjecia i nie rozumię, co ona tam robi....

Musimy dać sobie czas by zrozumieć tę pustkę. Nie ma innego wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Kruelko wyrazy współczucia ode mnie. :(

 

 

Wiem co czujesz. Mój tata odszedł niedawno, 20 czerwca. Do tej pory patrzę na bramę wjazdową i oczekuję jego samochodu na podjeździe.... Ale on nie przyjeżdża. Za to ja jeżdżę na cmentarz gdzie omawiałam do niedawna najmniejsze szczegóły jego nagrobka z kamieniarzem a teraz patrzę na jego uśmiechnietą twarz ze zdjecia i nie rozumię, co ona tam robi....

Musimy dać sobie czas by zrozumieć tę pustkę. Nie ma innego wyjścia.

 

 

 

Bardzo dawno mnie na Forum nie było. Dziękuję wszystkim dziewczynom. Mayland'zi, której nie znam osobiście, a której bardzo dziękuję

za ważne słowa. ( o przeżyciach nie wspomnę).

 

Chciałam się pożegnać. Nie mam serca do budowy, nie teraz.

Dziękuję Dwóm Dziewczynom na D ;), które mnie wspierają, kopią w zad kiedy trzeba. Dziękuję bardzo, bardzo :)

Edytowane przez Kruela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...