Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

Nie odzywa się, nie odzywa a takie innowacje w domu stosuje :cool:

 

Kurcze, musiałam się dokształcić w biegu ;)

 

tylko tak:

 

Nie będę wypowiadał się co lepsze a co gorsze. Pamiętaj tylko o jednej sprawie, bo może płytkarz nie wiedzieć, zastosowanie posadzki anchydrytowej wymaga stosowania klejów do płytek również anchdrytowych. Nie mówie o kleju gipsowym (tak dla jasności), tylko specjalnych do płytek bez zawartości cementu.Połączenie cement + gips = etrygnit. Gorsza cholera niż lód, ma większą rozszeżalność w trakcie krystalizacji.

W razie pytań wal na PW.

Pozdrawiam Pablo

 

ale to tylko jedno zdanie, reszta tu

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?154665-Wylewka-anhydrytowa-dlaczego-NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Byłam, widziałam te magiczne wylewki anhydrytowe - w kolejnym domu takie będę miała , więc trzymaj kontakt Kruelciu :)

Bardzo ładnie zrobione - myślę, że chłopaki zasłużyli na laurkę :)

 

Aaaaa i powiedz tej swojej Różowej, że zaproszenie aktualne - możesz jej dać mój numer jakby chciała pograć w 3D - ja to mówiłam serio.

 

I w ogóle bardzo dziękuję - od razu mi lepiej :):):)

 

Neferko :) moja droga ... mogę Ci podziękować za wizytację, masę śmiechu i dobrego nastroju :) .... uwielbiają Ci młodzi i ... młodzi :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • 11 months później...
Hej Babo Jago!:D Skrobnij co nieco... bo tęsknię...:)

 

 

Nie było mnie na forum ponad półtora roku :o .....

 

W tym czasie zdążyłam się niepostrzeżenie dla mnie samej ;) przeprowadzić ;). Ostateczna przeprowadzka, po dwumiesięcznym znoszeniu rzeczy, nastąpiła 23 lipca 2012 roku :). Od tego czasu żyjemy sobie wesoło bez drzwi wewnętrznych. Trochę szkoda, że ich nie ma, bo nie ma czym trzasnąć ;). Mamy za to wszystkie trzy łazienki skończone :D, prawie wszystkie lampy, na których punkcie mam hopla :)

 

Uwielbiam wieczory przy otwartym kominku, na który namówiła mnie- za co jej będę dozgonnie wdzięczna - moja forumowa siostra Dobroszka :D. Przepadam za wieczorami, kiedy siadam na kanapie ( jak dzisiaj :)), ogień wesoło tańczy w kominku, przytupując głośniej strzałami iskier. Kot(y) leżą obok mrucząc sennie. W takich chwilach sama sobie zazdroszczę :D

 

Ogród zostawiam na wiosnę, bo mam co w nim robić ;)

 

Aby nie popaść w wariactwo budowlano-urządzeniowe spełniam swoje marzenie sprzed dwudziestu lat :D, co pozwala mi odreagować i odpępowic sie od budowy i urządzania domu. I nie jest to w żaden sposób związane z domem, no może ze sposobem przechowywania sprzętu :D

 

Chcemy najczęściej mieć od razu pięknie i ślicznie, ale na urządzenie i zaklimatyzowanie domu potrzeba lat :) . Bardzo się cieszę, że osoby, które nas odwiedzają dobrze sie u nas czują i mimo wielu braków podoba im się nasz dom :) Dla każdego, kto urządza swój dom to ważne, nawet bardzo :) ale najważniejsze jest, abyśmy się w nim czuli świetnie. Ja sie czuję bosko :D i dlatego sobie zazdraszczam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Jeżeli ktoś wie lub maczał palce w moim FORUMOWICZU WIELKIM SERCEM będę wdzięczna jak powie o co chodzi? Podpytywałam Neferkę, ale milczy jak zaklęta. Nie mam zielonego pojęcia, czym sobie na taki tytuł zasłużyłam i gnębi mnie okropnie, że może Redakcja forum się bardzo, bardzo pomyliła i nastąpiła jakaś pomyłka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...