Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pisałam już u Dobrosi o moich dylematach oknowych. Myślę i myślę i to jest dobry pomysł, aby wizualki zrobić i wtedy zobaczyć :) ... co prawda już wiem jak to się skończy :) ... oglądaliśmy już tysiące wizualek, ale nie naszego domku co prawda i cały czas jest podział zdań :( ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz Kruelciu mój znajomy ostatnio wybudował domek i ma właśnie białe okna ze szprosami, grafitową dachówkę i nie jest źle, nie wiem jeszcze jaka będzie brama i drzwi wejściowe :roll:

ale sama też bym chciała jakieś orzechowe okna i na szczęście małż też :p

 

Moi chcą białe, szprosy mogą być ale nie będą się upierać ;) ... ale jak białe to już chyba ze szprosami? sama już nie wiem :( Do tego byłyby białe bramy garażowe i orzechowe drzwi wejściowe. Dach będzie rudy :) a elewacja jasna - ecru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechlapane z tymi oknami. :roll: :lol: :wink:

 

Nie możesz użyć czegoś tam :lol: aby M przerobić? :wink: :lol:

 

A białe to plastiki, tak?

 

Widzę, że muszę jakiś wielki argument przedstawić ;) :lol: ... no właśnie plastiki, a może drewno ? ... muszę to bardzo dogłębnie przeanalizować ;)

 

Jeżeli nadal jesteś zainteresowana szkołą to był pierwszy dzień otwarty, a następny będzie za miesiąc ... wszystko jest na ich stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D jaaaasnee

 

a o mnie pamiętacie mam nadzieję :roll: ja tyz będe tutejsza....

 

Nituś :) ani o Tobie, ani o Maluszku nie zapomnimy :) no coś TY ... autochtoni muszą trzymać się razem ;) :lol:

 

no uffff :lol:

 

o oknach to Ci nie pomoge, bo ja kurcze, jakos białych na zewnątrz nie teges :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę swoje trzy grosze w sprawie szprosów. Ogólnie bardzo podoba mi się domek z oknami ze szprosami. Ale po głębszym zastanowieniu mówię nie dla szprosów - jeśli prawdziwe to upiornym dla mnie jest mycie takich szyb w każdym rożku. Ponadto po raz pierwszy niedawno byłam w pomieszczeniach gdzie były takie szyby, i tu duże rozczarowanie - widok poszatkowany - w domku moim chcę mieś jak najpełniejszy obraz ogrodu, jak najmniej przesłonięty czymkolwiek :roll:

Ale rozumiem zauroczenie szprosami :lol:

 

wklejam do Ciebie moje spostrzeżenia w sprawie szprosów, możesz i to wziąć pod uwagę

i jeszcze okna drewniane pracować będą do końca świata i jeden dzień dłużej :roll: i nie wystarczy je myć, co kilka lat malowanko im się należy. Mówi ci to leniwa pani domu, świadoma czego robić nie zamierza 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...