Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

Gosieczku bardzo Ci dziękuję za swoje spostrzeżenia :) ... już mi mózg rozsadza od tego myślenia :) ... ja zachorowałam na orzechowe okna bez szprosów :) ale moja rodzina upiera się przy białych, bo niby lżejsze będą :( a białe bez szprosów to takie smutne mi się wydają :-? ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kruelcia łączę się z Tobą w oknowym bólu.Dostałam dziś dokładniejszą wycenę na okna w alu... :( :( Prawie sie poplakałam.Zrobię jeszcze jedną wycenę , ale powoli godzę się z tym , że ten pomysł odpływa w siną dal :-? :-?

 

To mamy rzeczywiście wspólny problem :-? ... jestem skłonna odpuścić te okna ;) ... po wizualkach rzecz jasna, dla mojej nowej miłości ;) ... kamienia :lol: ... zaraziłam się od Nefki ;) A znalazłam takie cuda, które już leżą u mnie w domu ;) Mam gotowe pomysły :) i nawet Szanowny jest na TAK :) ... nawet budowa domu to kompromisy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłogi drewniane - wszędzie chcemy mieć parkiet przemysłowy.jak nas zje cenowo przy metrażu(ok 160m2) , to w sypialniach zwykłe dechy sosnowe , jeszcze nie wiem czy wtedy zabejcowane czy nie.

Paneli nie chcę , drewnianych okien właściwie tyż nie , nie chcę się bawić w konserwację tego.Więc zostaje mi PCV , drewniane okna sprawdze tak pro forma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruelko, temat akurat drążę..z prasy.. :)

nie wszystkie gat.drewna sie nadają..ale mowia , że brzoza, dąb, jesion, wisnia amer.,

doussie, merbau, sapelle czy wenge moga byc na wodnym systemie ogrzewania podł.

Należy tylko przestrzegać n/w:

- przed polożeniem musi być wygrzewanie posadzki i test poziomu wilgotności,

-parkiet należy przykleić do podloża,

-w pokoju tym musi być utrzymywana wilgotność powietrza 40-65%,

-max temp. podlogi nie może przekroczyć 27st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...