Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kruelko wyszperałam, specjalnie dla Ciebie

 

 

http://emoty.blox.pl/resource/witch.gif

 

 

http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_witch.gif

 

może ci się nada

 

kuchnie bardzo mi sie podobają, acz w szoku jestem widząc lustra nad blatem :-?

a skąd taka wannę wziąć i za ile :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki ale ciekawą dyskusję kamieniarską przeprowadziłyście :wink:,

przynajmniej troszkę mi w głowie rozjaśniła, bo w temacie kamieni to tylko tyle wiem, że mi się podobają i będę je miała :p , na parapetach na pewno a gdzie jeszcze to nie wiem, mam trochę czasu żeby się zastanowić :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek dzięki za czarowniczki :) ... rozkminiły mnie :) toż to moje siostry ;)

 

Pasie będę temat kamieni cały czas drążyć, bo już wiem, że nie ma opcji, aby go u nas w domu nie było ;) ... parapety chociaż ;) i blat w kuchni musowo ;)

 

Pokażę Wam moje zwierzaki :

 

Partyzant wygląda jak partyzant ... dzielny jest bardzo :) Jest po operacji, po tym jak szukał dymu z młodszym ;) Ma "uszkodzone" jedno ucho, które ma schowane :( To już starszy Pan, który ma prawie 13 lat :)

http://i608.photobucket.com/albums/tt168/Eleonora_Kruelki/IMG_0672.jpg

 

Ichigo (po japońsu: Truskawka ;), córka Partyzanta ;) przygląda się obolałemu tatce ;) młodziutka kociczka, która ma 9 miesięcy :)

http://i608.photobucket.com/albums/tt168/Eleonora_Kruelki/IMG_0675.jpg

 

Nie będę już fotografować żółwia i rybek ;) ... odpuszczę sobie ;) ... tak, tak wiem, że jesteśmy cygańską rodziną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamten pies nawarczał na mojego, bo mój poszedł się przywitać z jego Państwem ;), dał się pogłaskać. Tamten (młody) coś szepnął mojej starowince, coś co mu się nie spodobało i to mój zrobił huzia na Józia :-? ... Tamten piesek też poturbowany niestety :) ... a mój ma tylko uszko rozszarpane :-? troszkę na własne życzenie.

 

To jest tak, że mój pies jest jednym z nielicznych seniorów na osiedlu :lol: i wydaje mu się, że jest najważniejszy i gówniarze nie będą mu podskakiwać :roll: ... po kimś ten pies ma charakterek ;) ... po Panu swoim ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojejuuu , jaki bidulek psiulek :( , strasznie mu i Wam współczuję , mam nadzieję,że mu się szybko zagoi.A nie założyli mu kołnierza?? nie drapie się w te pokiereszowane miejsca?

 

Kołnierz ma oczywiście, ale nie lubi :) ... i wcale się nie dziwię, że nie lubi ;) ... dlatego Gabi z nim była dziś, aby nie musiał w kołnierzyku siedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie po Tobie ma :wink: , no zal mi go bardzo .

Taka to juz psia uroda , ze zadyma moze sie zdarzyc .

Moi na szczescie sami nie zaczynaja .Ucaluj go w nosek od ciotki .

 

Dobrosiu

W Twoim dzienniku nie ma nowych wpisow :roll:

 

Po mnie? a może po ciotce, od której mam go po nosie całować ;) ... ucałuję jak zawsze :)

 

Dobrosiu kochana jesteś, że tak latając czasem do mnie wpadniesz :) ... ale ja też zaglądam do Twojego dziennika, a tam wiatr hula ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to spokojna jestem jak doberman , chyba , ze mi ktos nadepnie :D

 

Wylize sie szybko mam nadzieje , moze sie nauczy , ze juz nie te lata co zdymy mozna bylo rozkrecac .

Tez w sumie zawsze sie boje , ze kiedys przez takie sytuacje bede musiala przechodzic .A u mnie to i moi sie nawzajem moga pogryzc przeciez.

To juz calkiem dramat .

A kotka mu tam wylizuje czy nie ?

 

 

Dobrosiu

Trzymam kciuki za Twoje papierki. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruelcia , no bo co ja mam w tym dzienniku napisać:

 

 

21 luty

 

czekam na PnB

 

 

22 luty

 

czekam na PnB

 

 

23 luty

 

czekam....

 

Kto by tam to czytał :roll:

 

 

Ja to widzę tak :

 

21 luty

czekając na PnP zrobiłam ... , wydarzyło się ...., Uwielbiam .... , wk ... się ... ;)

Zaplanowałam :)

 

22 luty

czekając na PnP zrobiłam ... , wydarzyło się ...., Uwielbiam .... , wk ... się ... ;)

Zaplanowałam :)

 

23 luty

czekając na PnP zrobiłam ... , wydarzyło się ...., Uwielbiam .... , wk ... się ... ;)

Zaplanowałam :)

 

Oj dużo i ciekawie by było :) ... czekamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to spokojna jestem jak doberman , chyba , ze mi ktos nadepnie :D

 

rrmi kochana :) ... to jakiś niecodzienny masz znak zodiaku ;)

 

 

Nie wiem, czy się mój Partyzant nauczy ;) ... patrząc na Pana jego ;) :lol: ... jego Pan chodzi na "kungfuje" jak mówi mój syn ;) i się pies zapatrzył ;) ... gooopie te moje choopaki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...