Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

heheh..no kurcze chce sie facet starac o umiejetnosci obronczo zaczepne dla bezpieczenstwa i spokoju rodziny..a łona jewo gooopkuff...kruelcia nio.. 8) :wink:

 

Gostku ;) zaczepny masz awatarek ) ... szukasz dymu? ;)

 

... moja psica nie raz mi już udowodniła, że jest baaardzo dzielna :) i goopolina nie musi juz nic udowadniać, zwłaszcza. Facet też niczego udowadniać nie musi ;)

 

Miło mi Cię u siebie widzieć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dekujem..bywam łod czasu do czasu za to czytujem regularnie..jak juss nie wytsymujem to pisem..hehe

 

:) ... lubię Cię :) nawet nie wiem czemu ... ;) i lubię jak się za ... asz ;) bo wtedy dajesz głos ;;)

 

ze co robie z z....asz bo nie jarzem..?

 

;))) nie będe na forum brzydkich słów używać ;) ....;)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kruelciu :p

i jak tam z okienkami wybrane, zamówione :wink:

 

ugłaszcz od mojego syna i mnie Twojego partyzanta :p

Kacper to miłośnik psiaków i strasznie się przejął ranami odniesionymi w walce :roll:

 

Cześć pasie :) ... dziękuję za ugłaskania dla mojego weterana ;) ... ugłaszczę za zdrowym uchem :)

 

A jeżeli chodzi o okna to zaczynam się już oswajać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam chlopiec dzisiaj sie miewa ?

Goi sie ?

Nie czytalam dokladnie co gadacie o oknach , ale w poprzednim domu mialam biale ze szprosami bialymi , i jak dla mnie to kicha jak 150.Teraz mam bez szprosow biale i jest ok

 

Dostaje antybiotyk, jutro ma mieć zdjęty opatrunek :) ale ludzie się pytają, czy nie ma ucha? ;)

 

Spawa okien jeszcze się gada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Elu :)

 

Cześć Myszo :) ... jak tam na budowie? tak jak u mnie? ... czyli cicho sza :(

 

a jutro beda bloczki ukladac chlopaki - jak sie nie zakopią w błocie

 

Ależ Ci dobrze, że coś się dzieje :) ... moich wczoraj jeszcze nie było i nie wiem, czy dzisiaj dojadą :-? ... czekam, czekam, czekam ... jaka cierpliwa jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...