Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To prawda, że coś zaczęło się dziać :) bo już myślałam, że do wiosny będę czekać ;)
To juz sie zaczyna wlasnie ta wiosna i inaczej prosze nawet nie myslec . :D

 

Jakos dacie rade do wtorku , no dlugo bardzo , biedny .

Antybiotyk do weta czy dajesz sama ?

 

Samopoczucie na Twojej ziemi czy tam terenie nie zalezy od ziemi czy terenu , ale od Ciebie .

Nie wazne jest miejsce , wazne jest z kim sie przebywa . :p

Temu ludzie gadaja , ze lepiej z madrym zgubic niz z glupim znalezc :D

Pewnie podobna zasada.

 

rrmi masz słuszna rację :) ... dlatego dobrze czasami jest je sobie przypomnieć, aby złapać dystans :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidszu dzięki za 10 stronkę i dryneczka ;) :lol:

 

Nitubaga wymusiła na mnie ostatnio zdjęcia dzieciaków, które trzy minuty siedziały na forum :) ... a jeżeli chodzi o różnicę wieku, to wierzę że się dogadają, bo ostatnio syn stwierdził, że się z siostrą ożeni ;) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitu nie bucz , tylko idź zobacz co u Edmar napisałam o robieniu na nią nalotu 8)

 

Ja też poszłam a tu mnie nikt nie chce zabrać :(

 

nooo bo to jasne, że jedziesz, nie? pro forma się Ciebie ino zapytamy czy chcesz... wiesz, żeby nie było, że my Ci wolność ograniczamy czy jak.... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidszu, tak wreszcie się zebrałam i postanowiłam coś nabazgrać, no i chyba mi się udało :wink: Ale z komentarzami bym jeszcze poczekała :D

 

Dobroszka faktyczne rzut beretem :D w takim razie idę nawiedzić twój dzienniczek :wink: póki mam troszkę luzu

 

Kruela trzymam cię za słowo :wink: a żywopłot też z tego powodu chcemy odratować bo niestety obok naszej działki droga jest niestety piaszczysta :-? więc na pewno będzie się kurzyło. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiliśmy działkę to żywopłot już był, ale dopiero my zaczęliśmy go przycinać. Niestety na dole są "dziury". które jakoś muszę zasłonić. Tylko nie wiem jeszcze czy dosadzać, czy ten istniejący już żywopłot bardzo krótko przyciąć :-? A z takich samych powodów jak u Ciebie musi i u nas być :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest podobnie, nie dość że dziury u dołu to jeszcze prześwity.

Myślę że przycięcie mocne raczej powinno go zagęści a jeśli chodzi o duł to trzeba wyciąć stare pędy a te powyżej przyciąć po skosie tak aby ten duł zarósł. Tylko u mnie są dosyć spore prześwity na dole i raczej trzeba będzie dosadzać :-?

Ewentualnie po drugiej stronie płotu jakieś chojaczki nie za wysokie posadzić aby duł zakryć. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...