Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

 

Kup sobie - koniecznie

 

ale:

 

Szynszyla w dzień śpi

w nocy odzywaja mu się naturalne instynkty (skacze, lubi gryźć np moje dwie stówki)

Amfred podchodzi jak do niego cmokam, nosimy go na rękach, nie gryzie dzieci, lubi jak go się głaszcze ale w podzięce czeka na suszonego banana lub słonecznika

 

Cudne zwierzątko i baaaaaaaaaaaaaaardzo miłe w dotyku !!!!!!!

 

 

Nie wiedziałam, że to nocne zwierzątko :o Fajnie, bo ja też :) To dobrze,że można nosić na rękach , bo ja wszystie futrzeali muszę pitulić i ukochac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Kup sobie - koniecznie

 

ale:

 

Szynszyla w dzień śpi

w nocy odzywaja mu się naturalne instynkty (skacze, lubi gryźć np moje dwie stówki)

Amfred podchodzi jak do niego cmokam, nosimy go na rękach, nie gryzie dzieci, lubi jak go się głaszcze ale w podzięce czeka na suszonego banana lub słonecznika

 

Nie wiedziałam, że to nocne zwierzątko :o Fajnie, bo ja też :) To dobrze,że można nosić na rękach , bo ja wszystie futrzeali muszę pitulić i ukochac :)

 

 

Cudne zwierzątko i baaaaaaaaaaaaaaardzo miłe w dotyku !!!!!!!

 

NOCNE - typowo nocne !!!!

 

ale takie milusińskie w dotyku i ma piękne granatowe oczy i 10 cm wąsy, po których się głaszcze jak mu się daje buziaka :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

NOCNE - typowo nocne !!!!

 

ale takie milusińskie w dotyku i ma piękne granatowe oczy i 10 cm wąsy, po których się głaszcze jak mu się daje buziaka :D :D

Przy moim kocie nic żywego sie nie uchowa - więc nie mów mi tak, bo przyspieszę decyzję natury w kwestii kota , żeby kupić SŁodziaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

NOCNE - typowo nocne !!!!

 

ale takie milusińskie w dotyku i ma piękne granatowe oczy i 10 cm wąsy, po których się głaszcze jak mu się daje buziaka :D :D

Przy moim kocie nic żywego sie nie uchowa - więc nie mów mi tak, bo przyspieszę decyzję natury w kwestii kota , żeby kupić SŁodziaka :)

 

Słodziak is The Best !!!!!!

 

i już masz dla niego imię :D :D :D

- hahahaha wpadłaś w sidła miłości do futrzaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

NOCNE - typowo nocne !!!!

 

ale takie milusińskie w dotyku i ma piękne granatowe oczy i 10 cm wąsy, po których się głaszcze jak mu się daje buziaka :D :D

Przy moim kocie nic żywego sie nie uchowa - więc nie mów mi tak, bo przyspieszę decyzję natury w kwestii kota , żeby kupić SŁodziaka :)

 

Nefcia rozbawiłaś mnie w kwestii przyspieszania ;) ... nie, żebym była za przyspieszaniem, ale rozbawił mnie wydana decyzją ;) :lol: :lol: wiem, że wiesz o co mi chodzi ;) .. nie mogę, bo rżę jak ... klaczka młodziutka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że z innej bajki ;), ale właśnie oglądamy sobie z moją córką własną rodzoną program po himpańsku ;) i moje dziecię pięknie mamuni tłumaczy :) ... mamy przy tym niezły ubaw :roll: :lol: a są to eliminacje do hiszpańskiej Eurowizji :roll: :lol:

 

... niezła impra u nas dziś :lol: ... zapraszamy :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że z innej bajki ;), ale właśnie oglądamy sobie z moją córką własną rodzoną program po himpańsku ;) i moje dziecię pięknie mamuni tłumaczy :) ... mamy przy tym niezły ubaw :roll: :lol: a są to eliminacje do hiszpańskiej Eurowizji :roll: :lol:

 

... niezła impra u nas dziś :lol: ... zapraszamy :lol: :lol: :lol:

 

Bawcie się dobrze a nawet bardzo dobrze :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrej nocki życzę :) ... mamy już marzec ) coraz bliżej wiosny :)

 

i po jaka cholere nam wiosna..znowu bedziemy mrózyc oczy..i bedziemy sie pocic..nienawidze slonca i ciepla ..wrrrr

 

Hmm , a to przypadkiem nie o lato chodzi? :roll: Wiosną to ciepło jest w sam raz i wiaterek przyjemny powiewa...a jak sie lato rozbucha , to tylko nad wodą , a właściwie w wodzie można siedzieć..inne opcje są do bani :-?

 

Może w tym roku zadekuję się w jakiejś fontannie parkowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie fajne miejsce koło Centre Pompidou - fontanna Strawińskiego - takie kolorowe śmieszne w baseniku.Dają tak , że nie trza wchodzic do środka - uwielbiam to miejsce , szczególnie w upał :wink:

 

A jakbym była facetem tobym się podmieniła miejscem z manneken pis :lol: - do syta i bez grzechu.....tylko on małych rozmiarów jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...